Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Odklejające się naszycie na drzwiach


florain

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Zaczęło odpadać jak stał na intensywnym słońcu w lato z tyłu (prawe drzwi) odpadło całe a z przodu i lewy tył już się odkleja i nie wiem jak to znowu przykleić żeby nie odpadało na tym słońcu  :mellow: Ktoś coś?

 

05646363276997562179.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym na forum...typowa przypadłość w Primerach
Poszukaj.

Ja posmarowałam brzegi klejem Magik i upchnęłam tkaninę w szparę kluczykiem :D
Trzyma do dziś... 4. rok ;)

 

-------------------------------------------------------

 

Wersja dla wymagających ;) http://centrumklejow.bazarek.pl/opis/642886/dinitrol-452-klej-rozpuszczalnikowy-w-spray-u-centrum-klejow-kielce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. 2 lata temu zaczęło odłazić na drzwiach pasażera z przodu, w zeszłym roku w listopadzie odłaziło po mojej stronie. Na obydwa przypadki zastosowałem ten sam klej, czyli uniwersalny polimerowy. Ładnie wyczyść (będzie się sypać stary klej chyba, takie pomarańczowe guano), osusz, rozsmaruj kleidła - nie żałuj ;) rozprowadzaj materiał od środka do krawędzi mocno dociskając. Następnie krawędzie materiału delikatnie szerokim wkrętakiem albo jakąś szpatułką plastikową upychaj w rowki. Jutro mogę Ci zrobić zdjęcia jak to wygląda po klejeniu, niestety zdjęć jak odłaziło nie robiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...