Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Wężyk obok filtra powietrza.


baku00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie posiadam Primerke P11.144 z silnikiem 2.0 TD z 2000 roku. Ostatnio oddałem ją do mechanika na wymianę hamulców z przodu. Przy okazji mechanik wymienił mi pasek od klimatyzacji bo stary był pęknięty i piszczał. Po otrzymaniu samochodu z powrotem spojrzałem pod maskę i moją uwagę przykuł jeden wężyk, który wisi sobie luzem nie jest podłączony do niczego? Znajduję się obok filtra powietrza. Na zdjęciu zaznaczyłem o, który wężyk chodzi. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

post-50796-0-34855100-1489427890_thumb.jpg

post-50796-0-80383400-1489427896_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi koniec wężyka powinien tkwić w skrzyni biegów albowiem jest to jej odpowietrzenie i tak ma wisieć bez podłączania do czego kolwiek. 


Zresztą nawet, na logikę biorąc, jak na niego patrzysz to nie da się go do niczego podpiąć bo nawet w jego pobliżu, końcówki tej zwisającej,nie ma żadnego króćca na który można było by go nałożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej.

Było już kilka zapytań na ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje panowie za pomoc. A jak oceniacie to zapocenie widoczne na pierwszym zdjęciu?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje panowie za pomoc. A jak oceniacie to zapocenie widoczne na pierwszym zdjęciu?  :)

Zapocenie? Jeździć i nie szukać problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym problemu z tego nie robił, obserwował bym jedynie czy się nie powiększa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...