Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p11 1.8 2000r czujnik położenia przerustnicy


daras68

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz witam wszystkich,jak widać jestem nowy na tym forum,aczkolwiek zdążyłem już je troszkę przejrzeć.Od paru dni jestem szczęśliwym(?) posiadaczem p11 i w związku z czym mam parę pytań.Pierwsze związane jest ze wspomnianym czujnikiem położenia przepustnicy(tps?),o ile dobrze wyczytałem to powinien on mieć jedną złączke,tylko w automacie występują dwie a u mnie są dwie,poza tym u mnie górne ''ucho'',mocowanie tego czujnika jest urwane tak że śrubka nie dociąga go do przepustnicy,odstaje ok.0,5mm i można go palcami odchylać i dociskać.Delikatnie falują obroty,przy niższych obrotach przy przyspieszaniu lekko szarpie.Dodam jeszcze że pali od strzała,na obroty wkręca się normalnie,raz zapalił się check po podłączeniu pod komp.wykazało wypadanie zapłonu.Wczoraj znów się zapalił check,ale dzisiaj po paru kilometrach sam zgasł.Zauważyłem że jest tu trochę oświeconych ludzi i prosiłbym o jakieś rady...    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo, jedna cewka mi padała, problem był z wypadaniem zapłonów, a z falującymi obrotami i szarpaniem to miałem czujnik położenia wałka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...