Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie pokrowce na fotele ?


Marek@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie zabraniam - tylko wyraźnie napisałem "PO CO?"

Zniszczył już swoje czy co? W jaki sposób? Wylał kwas na nie...

.... bo najdebilniejsze tłumaczenie jakie kiedyś słyszałem, żeby chronić te fabryczne hahahahahahah.... to po co i dlaczego i dla kogo? Co komu po tych uszanowanych jak jedynie kiedy je widział i cieszyły jego oko - to w katalogu.... dla nowego kiedyś tam kupującego się męczy z jakimiś szmatami na fotelach? Tiaaaa zapewne tamten to doceni i dorzuci mu stówkę hahahahahahahahaha

"PO CO?" :wacko:

Pewnie dla higieny,jak gacie,które wyciągasz z szafy codziennie czyste,skarpety też i pokrowce może nie codziennie,ale wyciągasz z pralki też czyste.

  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PO CO?" :wacko:

Pewnie dla higieny,jak gacie,które wyciągasz z szafy codziennie czyste,skarpety też i pokrowce może nie codziennie,ale wyciągasz z pralki też czyste.

O to, to to ...   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wyczyścić tapicerkę w dzisiejszych czasach jest to bardzo łatwe.

Taaa za jedyne od 250zł !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pokrowce typu mata,tylko na przód dałem 63zł,materiał solidny,ładnie leżą, 2sek.ściągam,5 zakładam. ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak.... ale za pokrowce w cenie 1000 zł wypierzesz tapicerkę jakieś 4 razy... no nie? ;)

A jak mi moja tapicerka się nie podobała ?? :)

A czyszczenie nowej u mnie teraz to jest pół godziny roboty i jest przeczysto ,plus pół godziny na konserwacje K2 Letan :P

Za pokrowce typu mata,tylko na przód dałem 63zł,materiał solidny,ładnie leżą, 2sek.ściągam,5 zakładam. ;)

Poter jesteś Debeściak :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter no jak nie jak tak :D

Marek@ już wyleczyłeś się z pokrowców po tylu przeczytanych postach ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany do tablicy więc...

Ile głosów tyle zdań. Moja tapicerka  w nissanowozie jest materiałowa a nie skórzana. Myślę że jej trwałość to tak z 5 do 6 lat i zacznie się przecierać, a to wygląda bardzo brzydko(sprawdzone w moim byłym samochodzie).Samochód planuję użytkować troszkę dłużej niż te 6 lat.Wniosek nasuwa się więc taki że będę musiał jakieś kupić.Kwestią jest teraz tylko jakie kupić aby nie szpeciły samochodu i cena aby nie zwaliła z nóg.Te zaproponowane przez Edka01 wyglądają fantastycznie jak fabryczne, tylko cena trochę wysoka. Może pochwalcie się jakie macie u siebie, choć już wiem że większość z was nie używa takowych akcesoriów. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany do tablicy więc...

Ile głosów tyle zdań. Moja tapicerka  w nissanowozie jest materiałowa a nie skórzana. Myślę że jej trwałość to tak z 5 do 6 lat i zacznie się przecierać, a to wygląda bardzo brzydko(sprawdzone w moim byłym samochodzie).Samochód planuję użytkować troszkę dłużej niż te 6 lat.Wniosek nasuwa się więc taki że będę musiał jakieś kupić.Kwestią jest teraz tylko jakie kupić aby nie szpeciły samochodu i cena aby nie zwaliła z nóg.Te zaproponowane przez Edka01 wyglądają fantastycznie jak fabryczne, tylko cena trochę wysoka. Może pochwalcie się jakie macie u siebie, choć już wiem że większość z was nie używa takowych akcesoriów. :)

Jak się wytrą zawsze można kupić komplet z rozbitka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał właściciel Tekny swoje przemyślenia. .....

xxxga w Bentleyu są zasłonki to co pozrywać karnisze i łobklejać czorną fulią szyby ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić sobie koraliki i białe pokrowce na zagłówki a pod lusterkiem przyczepić płytę CD.

Zapomniałeś dodać do kompletu pieska z kiwającą główką na tylną półkę.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ile głosów tyle zdań. Moja tapicerka  w nissanowozie jest materiałowa a nie skórzana. Myślę że jej trwałość to tak z 5 do 6 lat i zacznie się przecierać, a to wygląda bardzo brzydko(sprawdzone w moim byłym samochodzie).Samochód planuję użytkować troszkę dłużej niż te 6 lat.Wniosek nasuwa się więc taki że będę musiał jakieś kupić.Kwestią jest teraz tylko jakie kupić aby nie szpeciły samochodu i cena aby nie zwaliła z nóg.

 

Rozumiejąc Twoje rozterki i praktyczne podejście do sprawy - proponuję zerknąć tutaj 

http://jkstyl.pl

Mają szyte na miarę oraz gotowe.

Fantastyczne są te całe  z altancary - jednak nie ma do QQ ...Może uszyją na miarę - trzeba zapytać? ;)

Ich aukcje na allegro , np. :

http://allegro.pl/pokrowce-eko-skora-nissan-primera-sunny-terrano-i6061164749.html

http://allegro.pl/nissan-qashqai-06-13r-pokrowce-eko-skora-alcantara-i5670981097.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekoskóra za 100zł? To chyba lepiej worki foliowe założyć. Komfort dla pleców i d00py pewnie podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dermy / skaju mają tylko te pikowane wstawki - dlatego taka cena.

 

Na każdej eko skórze d*pa się poci - w końcu to tworzywo sztuczne,, :P

 

Te drugie za trzy stówy mają zaś boczki eko. Chyba lepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jakieś fajne pokrowce na fotele ?

fajne beda drogie i fajnych raczej nie szukaj w sklepach z gotowymi, fajne moga byc tylko szyte na zamowienie (dobre materialy, dopasowana forma)

chyba ze przez pojecie 'fajne' rozmumiemy zupelnie co innego

gdybys byl z tego samego miasta polecilbym dobry zaklad, kolega mial od nich pokrowce szyte na zamowienie do Liany i bylem pod wrazeniem ale 'to nie byly tanie rzeczy' 

 

Dobrze wiedzieć, może kiedyś wypróbuje.

mozesz sobie darowac, Zymol jest bardzo mocno przereklamowany, mialem, uzywalem, wiem (Zymol Carbon)

 

Napisał właściciel Tekny swoje przemyślenia. .....

xxxga w Bentleyu są zasłonki to co pozrywać karnisze i łobklejać czorną fulią szyby ? ?

wlasciciel Tekny ma duze poczucie humoru i ironii za co dostal plus

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tylko nie z dermy czy skaju nawet gdyby to wstawki miały być, wyciera się, przeciera dosyć szybko i ohydnie wygląda, Jeśli już to zainwestować w szyta na miarę. Takowe właśnie do carismy zakupiłem koszt, wówczas, ok 300 złotych ale po założeniu nikt nie wierzył że to są pokrowce, tak były dopasowane.

 

mozesz sobie darowac, Zymol jest bardzo mocno przereklamowany, mialem, uzywalem, wiem (Zymol Carbon)

 

 Ok.! dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce całe USZYTE za 100zł??

Nie kupiłbym - zobaczcie ile kosztuje m2 dobrej tkaniny w hurtowniach. Tu jeszcze mamy ich szycie (produkcję).

Nikt tego nie robi by na jednym komplecie zarobić 5zł. Wg mnie oszczędzić na czym można - to na surowcach - więc jaka to może być jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...