Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Skorodowane podłużnice tylne Almera


nestio_vip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam bardzo skorodowane tylne podłużnice w Almerze rocznik 2001. Chcę ją sprzedać, ale nie chcą mi podbić przeglądu w SKP. Czy warto je zregenerować/wymienić czy lepiej zezłomować Almę?

Z góry dziękuję za pomoc

post-19917-0-65691300-1497264837_thumb.jpg

post-19917-0-46439600-1497264919_thumb.jpg

post-19917-0-42198300-1497264947_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy korozji tych elementów w grę wchodzi tylko kasacja.

 

Skandalem jest w ogóle, że przy takim stanie rok wcześniej ktokolwiek podbił Ci ten przegląd. Powinni za to za jaja gwoździem do mostu przybijać tych wioskowych SKPowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym stanie ten samochód to już złom. Gruntowna ingerencja blacharska może być nieopłacalna. Strasznie zgnił Ci samochód, moja almera ma tylko 2 lata więcej i od spodu wygląda o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym stanie ten samochód to już złom. Gruntowna ingerencja blacharska może być nieopłacalna. Strasznie zgnił Ci samochód, moja almera ma tylko 2 lata więcej i od spodu wygląda o wiele lepiej.

Tak to jest jak się nie konserwuje podwozia. Teraz już wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konserwacja auta innego niż fabrycznie nowe jest bez sensu i tylko pogarsza sprawę, bo efektów jak wyżej nawet nie widać.


Konserwacja auta innego niż fabrycznie nowe jest bez sensu i tylko pogarsza sprawę, bo efektów jak wyżej nawet nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...