Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

A ja nadal się będę upierał że by móc powielać te slogany trzeba naklepać parę tys. km tym silnikiem i sprawdzić czy faktycznie tak jest. Bo ja znam tylko dwie Primery 1.8 (moja P12 i znajomego P11) i ani jedna ani druga nie cierpi na przypadłość brania oleju.

Czy to przypadkiem nie jest tak że "utarło" się? To może być jak z tym "golfy się nie psujo" a wiemy że psują się tak jak inne samochody. Tak samo moim zdaniem 1.8 jeśli nawet połowie użytkowników łyka olej to wcale nie na tyle bardziej niż jakieś np. Mondeo ale broszka została przypięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 9 lat jeżdżę Primerą P11 2.0, przebieg 360 tys, 270 tys przejechane na LPG (tartarini). Na 15 tys kilometrów maksymalnie 1L oleju łyka i wcale go nie oszczędzam. Druga Primera P12 też 2.0 z 2005 roku przebieg 110 tys nic nie bierze, ani grama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche odświeże temat:rolleyes:.

Jestem zadowolony ze swojej primerki p11 TD.Fakt są jakies plusy i minusy ale wiadomo auto już ma te 11 latek. A czesci to wiadomo w kazdym trzeba kupic jesli jest taka potrzeba ,człowiek też chodzi do lekarza.

Może mogła by byc bardziej ekonomiczna w spalaniu ropy ale chcac tyłek wozić to trzeba lać i za wygode sie płaci.A gazowniki sa bardziej ekonomiczne w przeliczeniu gazu na rope.

A wiecej jest plusów niż minusów jak dla mnie, no i bogaty wypas 4 air bag,4 szyby elektr i klima.Silniki bardzo trwałe .

JAK KTOŚ DBA TAK MA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....auto w miarę tylko jak coś się dzieje z zawieszeniem (ściąga w jedną stronę lub drugą albo są jakieś stuki) to nikt nie wie co jest najlepiej każdy by wymieniał całe zawieszenie, ogólnie samochód zagadka jak już ktoś powiedział jedyne wyjście to jeździć aż się coś rozsypie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja za bardzo może nie powinienem się wypowiadać,dlatego,że posiadam traktora P11.144 2.0TD.xenon 2001r. od dwóch miesięcy.

Ale powymieniałem wszystko co trza było dla bezpieczeństwa czyli rozrząd,olej,klocki bo musiałem i mam nadzieje.że to auto

będzie mi służyło kilka lat.Narazie jestem bardzo zadowolony.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ogłoszenie wisi w Allegro, co myślicie ? Bo nie powiem, zainteresowałem się...

 

Link: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1236373172&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any .

 

Wszelkie uwagi mile widziane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ogłoszenie wisi w Allegro, co myślicie ? Bo nie powiem, zainteresowałem się...

 

Link: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1236373172&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any .

 

Wszelkie uwagi mile widziane.

 

Pozdrawiam

Autko bardzo ładne, jednak za taką cenę można znaleźć ładną P11.144. Ale co kto woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegów!

Mam zamiar kupić Nissana Primerę 1.9 dci P12, rok 2005, skrzynia biegów: manualna, Moc: 120 Km.

Nie miałem do czynienia z nissanem i nie wiem na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie tego auta.

Chciałbym się dowiedzieć co szanowni koledzy myślą o takim autku.

 

Auto ma takie wyposażenie: ABS, hak, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, tempomat, czujnik deszczu, ESP, światła przeciwmgłowe, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za opinie!

jacok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od dlugiego czasu jestem zainteresowany kupnem Nissana Primery 2.0 benzyna 140km najchetniej kombi Rocznik 2000/2001 Przegladam ogloszenia, dzwonie, jezdze ogladac i ciagle same wraki Stad moje pytanie i prosba do forumowiczow jezeli ktos z Was ma do sprzedania lub zajmuje sie sprowadzaniem samochodow ja jestem zainteresonay od zaraz Jesli chodzi o wymagania mam tylko jedno zeby auto nie bylo zlomem tak jak to 90% ogloszeniach jest Takie rzeczy jak kolor, rysy czy wgniecenia zbytnio mnie nie interesuja wiadomo ze 10 letni samochod musi nosic slady uzytkowania Ja pochodze ze slaska zawsze moge dojechac jesli bedzie warto W razie zainteresownia podaje moj nr tel 509-859-409

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam forumowiczow

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów

 

Jestem nowy na forum z racji tego, że staram się zakupić "Primerkę", i w tej kwestii chciałbym się was poradzić. Poniżej zamieszczam 2 linki z aukcji, którymi byłbym zainteresowany/skłonny jechać obejrzeć auta. Co o nich sądzicie? Za wszelkie informacje będę dozgonnie wdzięczny :)

 

http://moto.allegro.pl/nissan-primera-gt-150-km-i1247575211.html

 

http://moto.allegro.pl/nissan-primera-p11-sekwencja-bdb-stan-i1247439821.html

 

Ps. Tak na marginesie to szukam auta do 9,5tyś, jak by ktoś chciał sprzedać swoje cudeńko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 1 - czyli gt:

Na 1 rzut oka - ok

ale: gaz - instalka z mikserem - nie sekwencja

brak osłony kolektora wydechowego

nie ma halogenów (ze 200zł)

gałka biegów nieorginalna

GT są fajne - więc jeżeli auto proste i silnik pracuje ok to warto za tą cenę pomyśleć nad zakupem. Choć szczerze mówiąc nie wygląda na specjalnie zadbane a przebieg to też chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tmx

 

Dziś oglądałem tą: http://otomoto.pl/nissan-primera-nissan-primera-p-11-2-0-benzyn-C14596071.html

 

Ogólnie nie taka ładna jak w opisie :/

1.Na klapie przedniej rdza (wierzch i spód) i rysy.

2.Progi do roboty (rdza do zabezpieczenia)

3.Szyba przednia pęknięta od strony pasażera ma taką rysę w kształcie ucha wielkość też podobna ;)

4.Lewe tylne drzwi nie schodzą się równo tak samo klapa tylna od ich strony, prawdopodobnie bita w d*pę, świadczy tez o tym wykleina bagażnika (takie perforowane maty gumowe które się przykleja bodajże na gorąco, wyklejenie tylko od "pupy" strony). Zachodzę tylko w głowę, jak to zrobione zostało bo mierzyłem czujnikiem elektrycznym no i lakier był ok. Pomierzyłem także odległości od osi przedniego i tylnego koła były takie same więc chyba uderzenie nie było bardzo silne.

5.Skóra siedzeń nosi ślady zużyci (powycierana) ale ogólnie to co w niej z elektryki to działa. Jednak przebieg co w sumie nie dziwi na pewno sporo kręcony, moim zdaniem.

6.Do ceny należy doliczyć jeszcze recykling, którego nie ma.

Ja zrobiłem dziś 320 km na próżno :/. No ale kto nie szuka nie znajdzie.

 

Ap-ropo co sądzicie o tej: http://moto.allegro.pl/super-primera-2-0-lift-i1254713617.html

Może ktoś zna to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

brak osłony kolektora wydechowego

 

 

nie ma osłony kolektora bo ma inny wydech i brak kata

 

użytkowane przez kobiete a ma 160 PS, hmm.. to albo modzone pod maską ( ciekawe po co skoro kobieta jezdziła ) albo gościu nie wie co sprzedaje

 

a co ma moc do jazdy kobiety?? moja ma PUMĘ 135KM i jest zadowolona a do tego daje nieźle radę ;) wyższa moc większe bezpieczeństwo,

 

z tymi 160KM to trochę przesadził, ma zwykły kolektor, czyli jakby kręcił wałki to i tak tego nie uzyska, ogólnie łądna tylko jak zawsze trzeba podjechać i oblukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino chodziło mi o tą nie realną moc w serji i jak kobitka jezdziła to skoro już niby te 160 PS by było to musiałoby być modzone ( no chyba ze babka jakiś maniak :devil: )

 

ale tak jak piszesz pewnie błąd z tymi 160 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zakupić już 2 moja Primerkę tym razem kombi z motorem 2.0 z tego co widzę niektóre modele P11 144 w wyposażeniu maja ESP,tylko nie wiem,czy da się to wyłączyć,czy ESP działa stale...jak to jest w waszych Nissanach?P12 chyba już wszystkie mają ESP...sporo autek P11 po lifcie ma już ksenony,zdarzają się kubełkowe fotele chyba w jakimś usportowionym wyposarzeniu.Kilka modeli P11 144 ogladanych na fotkach miało dziwnepomalowane w kolorze nadwozia wloty do chłodnicy zamiast niklowanych,czyzby były malowane poza fabryką,czy w orginale z taka maską wyszły.A w ogóle to moż ktoś by mi podpowiedział co kupić bo jak widze z roczników 2001-2002 w podobnej cenie można kupic i Primerke P11 po lifcie i P12 lepiej wyposarzoną ale nie wiem czy lepszą? A tak w ogóle w tamtyl latach były jakies Primery do Europy przywożone z Japoni czy wszystko kupowano z Angli. Pozdrawiam klubowiczów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1999 rok, furka jest z xenonami i full wyposazeniem, ale nie mam zadnej lampki od ESP, co prawda nigdy mi sie koła nie zakreciły na dłużej niz 1sekunde ale myslałem za to sprawka CVT, ale moze ESP.

moja jest skrecona w angli, ale wszysko made in japan, do 2001 wszystkie europejskie modele są z angli, w 2001 uruchomiono fabryke u niemca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...