Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ta rdza na błotniku nie musi byc wielkim problemem. Zobacz progi i podłoge. Daj znac jak to wygląda

 

dach tak samo rdzewieje i to jest już duży problem (na zdjęciach nie widać), poza tym czym więcej się rozmawiało z typem to więcej wychodziło bzdur. w końcu się okazało, że cała maska była malowana i tylny prawy bok, z tyłu jakieś szpachle na błotniku, źle to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw jeszcze raz link bo ten pokazuje całą strone otomoto

 

bo już (w tym momencie) nie ma tego ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PeopIe_Hate_Me

Witam. Przymierzam sie do zakupu primery p10 gt znalazlem kilka ciekawych ofert w tym kilka sprowadzonych z UK. Oczywiscie po przekladkach. Jestem zapewniany ze primery maja zaslepki w grodzi i tak naprawde wystarczy dostac czesci przelozyc bez zadnego problemu i dziala:) pytanie czy to prawda czy trzeba sie tego bac i jednak szukac takich ktore jak bozia nakazlala byly z kierownica po naszej stronie.

 

Z gory wielkie dzieki za pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p10 chyba nie sa aż tak drogie i lepiej szukać w wersji europejskiej.

Ja bym nie chciał jezdzic angolem po przeróbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega Raad, zastanów się czy warto kupować kilkunastoletnie auto po przeróbkach ?

Skąd wiesz że nie jest sklepany z przystanku, zaoszczedzisz z 500zł na angolu a później stracisz o wiele więcej, nie mówiąc o bezpieczeństwie.

Kupuj krajową P10, owszem trudno jest znaleść w dobrym stanie bez rudego, ale jak znajdziesz to jeszcze posłuży i da przyjemność z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przymierzam się do zakupu Primery P12 1.9dci z 2005. Ile powinno być wentylatorów chłodnicy, jeden czy dwa? "U mnie" jest jeden, do tego włącza się, jak tylko włączę klimę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez Nyra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczów planuje zakup primery p11 po fl w silniku 1.8.. Warto wybać ten silnik?? Jakich ewentualnych usterekmoge sie spodziewać a moze lepiej wybrać inny silnik??

Dodam ze chce jezdzić na lpg z góry dzieki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno często się zdarza, że silniki 1.8 lubią pobierać spore ilości oleju. Najlepiej niech się wypowie na ten temat bardziej doświadczony forumowicz, ale osobiście wybrałbym 2.0 - dobra i sprawdzona konstrukcja z którą nie ma problemów na LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Przepraszam za pierwszy post z pytaniem, ale zastanawaiam się nad zakupem Primery P12 z silnikiem 2.0. Czy ktoś zna może to autko?

http://otomoto.pl/nissan-primera-C24743299.html

 

co ciekawe tutaj to samo auto w Częstochowie

http://otomoto.pl/nissan-primera-C25085023.html

 

Byłem, widzialem, jeżeli ktos jest ciekawy to opisze moje spostrzeżenia:

- Lewy tylny błotnik robiony - niewiadomo co się stało

- Wymieniany przedni zderzak, źle spasowany, spore szczeliny po reflektorami

- Cieknie z przekładni wspomagania

- Niestety wbrew podanemu opisowi, brak jakiejkolwiek dokumentacji

- Auto zarejestrowane jako ciężarowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwejk ta niemiecka wersja jest tańsza i lepiej wyposażona ale juz mnie pupa boli od patrzenia na te Felgi a portfel skurczył sie do niewidocznego szkoda tych laczków na Polskę

 

Sikor poszukaj p11 daruj sobie p12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat jest drogi w eksploatacji i naprawie. Poczytaj posty że trzeba zmieniać drogi olej (co 60tyś), że nie ma zamiennika, i że co 100tyś pada silnik krokowy (1500zł) itd... Zanim kupiłem mój złom poczytałem, bo prawie kupiłem automata.

Oczywiście są też soby zadowolone z tej skrzyni. Rozwarz to we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym kupił po dokładnych ogledzinach i pozytywnej weryfikacji czek listy

wiadomo że automat jest do spokojnej jazdy a nie wasriacji

może bedzie do naprawy ale to trzeba wliczyc w koszto jesli nie zna sie przeszłości auta

a zainwestowany pieniadz w p11 to nie stracony pienioądz w przeciwiństwie do p12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...