Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Ad@mus, ja tutaj czuję i wiem, że masz już swoją wizję001.gif i ani ja, ani Mateusz_P11 ani nikt inny Cię nie przekona!!!!!

Albo jesteś tak młody i tak naiwny lub naprawdę początkujący /i od tego błędu chcemy Cię uchronić/niewiem.gif , albo jesteś całkowicie kimś innym i chcesz auto na części lub podmianki na tablice.

Jeśli Ty już kombinujesz, jak zmieniać standartową treść umowy kupna-sprzedaży samochodu policia.gif /która i tak nie będzie na Twoją korzyść/, to ja "wypisuję się" już z udzielania Ci porad i rozwiązań w tym temacie.

A teraz mała "uważka" - szanuj język i pisownię polską.......IThankYou.gif

Pozdrowionka i sukcesu w transakcji. bananaevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirek, to nie jest tak ze nie biore sobie waszych opini do serca-probuje z gowna ukrecic bicz :) i jakos na tym wyjsc,

jest to gniot, z haczykiem bo w worku, bez mozliwosci wytestowania na drodze, ale jest oplacone, ma papiery, 2 letni gaz, ja osobiscie nie pakowal bym sekwencji wartej ponad 2kola w zajechany motur

 

chodzi glownie o ten kluczyk-nie mniej jednak doceniam wasze porady

 

tresc umowy k/s musi zawierac okreslone dane ale jest rowniez pole uwagi, mysle ze mozna tam smarowac i nie grozi to emotkiem w czapeczce

 

a jak juz tak daleko w dyskusji zabrnelismy to powiem tak, szukam primery, koniecznie z gazem sekwencyjnym, moze zaproponujecie mi jakis link z egzemplarzem do 4k i poszukamy 4kolek razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meritum - nie masz kasy i chcesz załapać chłam - bierz.

Ja wydałem 10300 na swoją Almerę i mam to co mam. (więcej problemów niż pożytku)

Za przeproszeniem - za 2000 chcesz du..ę otrzeć dobrym wozem???? Zejdź na ziemię, nie mieszkasz na marsie. Za tą kwotę ciesz się że ktoś ci sprzeda jako złom i wykorzystasz na części.

Nie wymądrzaj się a słuchaj starych wyjadaczy którzy Ci odpowiadają.

 

Jak dla mnie - chcesz zrobić wałka ze sprzedającym.... lub sam chcesz wałka na maxa i myslisz że za porcję frytek zrobisz biznes.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pbobbe

1. niewymadrzam sie-a przynajmniej staram sie

2. nie jestem ordynarny i pisze kulturalnie

3. pytam, szukam, potem dzialam

4. czy mit okazji musi pozostac mitem okazji?? :)

 

to wlasnie tutaj naczytalem sie jak za porcje frytek zrobic biznes :) np temat "tuning za 2zl", bo to nie sztuka miec kasy wor i miec fajny woz. czasem pomysl i wsparcie daje wymierny efekt, ale to juz inna para kaloszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz - git - polecam, bierz w ciemno.....

 

....

4. czy mit okazji musi pozostac mitem okazji?? :)

 

 

na okazję czycha ten co ma kasę....

 

 

pbobbe

............

 

to wlasnie tutaj naczytalem sie jak za porcje frytek zrobic biznes :) np temat "tuning za 2zl", bo to nie sztuka miec kasy wor i miec fajny woz. czasem pomysl i wsparcie daje wymierny efekt, ale to juz inna para kaloszy

za 2 zł.........no comments.....Za 2 złote nie kupisz woza... za 2 złote nie dorobisz kluczyka....

 

Moja rada - zapomnij o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ad@mus, jak Ci aż tak zależy to weź VIN i sprawdź czy gdzieś nie figuruje, sprawdź historię pojazdu, chodzi o właścicieli i zadecydujesz,

 

doczytałem, ze auto sprawdzałeś, zobacz tylko ile ostatni właściciel je posiada

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wygląda OK, hmm na Twoim miejscu dogadął bym się z właścicielem, że dorobicie kluczyk na pół i wtedy On doliczy do ceny jak się okaże wszytko OK, a jak będzie lipa, to będziesz w plecy tylko 350zł a nie 2000zł :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robicie to jest P11 z poczatku produkcji i współdzieli system kodowania z P10 tką wiem bo mam tak samo nawet przepływka jest jak w P10 ,,,

 

dorobienie klucza jest możliwe w byle jakim punkcie z przekodowaniem za 140 zł

 

wg mni najtańszym i najprostszym sposobem to zakup używanego kompletu ecu immo kluczyk nawet ze stacyjją ,,, sprzedają wymienić i powinno za działać

 

albo kpl drzwi i stacyjki a do tego uporać sie z immo ..

 

a by go odpalić to wystrczy odczepić kostkę za stacyjką wsadzić byle jaki kluczyyk (np zakupiony zmienić puszkę immo ) wsadzić klucz i auto odpali

 

coś takiego mu załatwia sprawę http://allegro.pl/nissan-primera-p11-2-0-stacyjka-komputer-sterownik-i2787150235.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany Primerą P11.144 i mam kilka pytań ;)

1. Co powiecie o silnikach? Moim faworytem jest SR20DE 2.0 140 km, bo wydaje się jedynym rozsądnym wyborem do tej dosć ciężkiej budy, ale może wyprowadzicie mnie z błędu. Mam zamiar zamontować do tego instalację LPG, więc chciałbym się dowiedzieć jak ten silnik z LPG współpracuje.

2. Automat. To jest skrzynia CVT? Jak działa (szybkość, płynność zmiany biegów)? Czy jest awaryjna? Moim faworytem i tak jest skrzynia manualna, ale jeśli automat dobrze działa i się nie sypie to może zmienię zdanie;)

3. Fabryczny system audio. Co o nim powiecie? Słyszałem że przyzwoity.

4. Kolory wnętrza. Montowali do tego auta tapicerki w ciemniejszych odcieniach? Prawie wszystkie mają jasne welury, a skóra jest zawsze jasna. Ja wolę ciemniejsze wnętrza. Najlepiej jakby fotele były w czarnej skórze. Były w ogóle takie wersje?

5. Czy te auta mają tempomat? W ogłoszeniach na allegro/otomoto/mobile nie widziałem tempomatu. Dziwna sprawa, przecież to prawie limuzyna ;)

6. Łańcuch rozrządu. Po ilu tys. km się go wymienia i ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk tylko SR20

rozrządy w poliftach bywają wadliwe i lubią sie urywać 140 160 180 tys ,, wcześniej do zgonne ..

kpl kosztuje 400-500 zł

Do lpg idealny nie ma żadnych problemów

skrzynia na lańcuchu jak sie dba to ok choć czasem bywają awarie

reszta to pierdoły

 

a łańcuch sie wymienia jak go słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie HELP, bo chyba moj post utknał w czelusciach tematu o kluczyku.

Czy ktoś ma jakieś bliższe info do kogo z klubowiczów nalezy nissan primera p12 z linku który wkleiłem kilka postów wczesniej ?

znak harakterystyczny to - auto po gradobiciu dach i maska

1.8 16V stoi w Gdańsku ale auto ma inne numery..

Pozdrawia i jeszcze raz prosze o pomoc

Krzysiek

 

dla ułatwienia :

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/nissan-primera-p12-bogato-wyposazony-zadbany-ogl5488221.html

auto jest oklejnoe klubowymi znakami

Edytowane przez oliwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co powiecie o silnikach? Moim faworytem jest SR20DE 2.0 140 km, bo wydaje się jedynym rozsądnym wyborem do tej dosć ciężkiej budy, ale może wyprowadzicie mnie z błędu. Mam zamiar zamontować do tego instalację LPG, więc chciałbym się dowiedzieć jak ten silnik z LPG współpracuje.

Ja mam taki w gazie i nie narzekam, rzeczywiście SR20 to doby wybór. Poza tym umożliwia trochę modyfikacji (dolot, wyprzedzenie zapłonu, wydech).

 

3. Fabryczny system audio. Co o nim powiecie? Słyszałem że przyzwoity..

 

Beznadzieja. Nie wiem, może jestem wyczulony na tym punkcie, ale mnie nie zadowala. Fakt że sterowanie z kierownicy bardzo wygodne i oryginalne radio jest ładnie wkomponowane w konsolę, ale jednak podstawą jest jakość dźwięku - tu jej brakuje. Plusem jest tylko to że fabryczne głośniki są 16cm i nie musisz nic przerabiać w drzwiach (poza dokupieniem dystansów) żeby włożyć inne tej wielkości.

 

5. Czy te auta mają tempomat? W ogłoszeniach na allegro/otomoto/mobile nie widziałem tempomatu. Dziwna sprawa, przecież to prawie limuzyna ;)

Niestety nie mają - a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja. Nie wiem, może jestem wyczulony na tym punkcie, ale mnie nie zadowala. Fakt że sterowanie z kierownicy bardzo wygodne i oryginalne radio jest ładnie wkomponowane w konsolę, ale jednak podstawą jest jakość dźwięku - tu jej brakuje. Plusem jest tylko to że fabryczne głośniki są 16cm i nie musisz nic przerabiać w drzwiach (poza dokupieniem dystansów) żeby włożyć inne tej wielkości.

 

Ile jest głośników? Na zdjęciach nie widziałem głośników w tylnych drzwiach. Są tylko z przodu, czy ewentualnie też w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie HELP, bo chyba moj post utknał w czelusciach tematu o kluczyku.

Krzysiek

 

dla ułatwienia :

http://ogloszenia.tr...ogl5488221.html

auto jest oklejnoe klubowymi znakami

 

Kolego próbuj kontaktować się z kimś z 3city na prv lub loguj się do pomorskiej grupy NKPL

 

jest grupa TRÓJMIASTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na słupku z przodu ,w drzwiach kierowcy oraz w tylnych słupkach na seidzeniami pasażerów. W sumie 6 głośników :)

 

U mnie w kombi zamiast w tylnych słupkach są w suficie, na poziomie zagłówków pasażerów. Tu jest trochę problem z włożeniem zamienników bo muszą być dość płytkie. Gwizdki w przednich słupkach to jedyne z fabrycznych głośników jakie dają radę - u mnie śmigają pod wzmacniaczem i nie jest źle, chociaż wiadomo że zawsze może być lepiej :-) Ogólnie to może fabryczne audio było dobre, no ale teraz auto ma 12 lat i czas już robi swoje, membrany się zużywają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

a ja mam pytanie. Wiem że coś w słupku mi gra ale...no właśnie ;)

czasami trzeszczy i tak mnie to wkurza że chyba je wymontuje. I teraz pytanie. Jak wymontować te ze słupka przedniego??

cały ściągnąć czy jak??

Nie chce czegoś złamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz plastikową osłonę słupka - nie pamiętam czy tam jest jakaś śrubka, upewnię się dziś, ale chyba nie, same zatrzaski. Ukaże Ci się głośnik który jest przykręcony 2 śrubkami. Także roboty na 2 minuty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...