Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

rok temu kupując p11.144 tez przerabialem temat z pompą wspomagania i byłem gotowy wymienić ją ,a wymieniłem tylko płyn i pasek klinowy i jest git, ale tak jak koledzy wyżej piszą: z ceny utarguj na nową pompę :) powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. To Mój pierwszy temat u was na forum.

Rozglądam sie za P12 interesuje Mnie silnik benzynowy 1,8

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie tego modelu auta.

Obecnie jezdze autem marki Audi wczesnie przerabialem kilka aut marki Renault

Wachalem sie miedzy Citroenem C5 a wlasnie P12

 

Jakie jest spalanie przy tym silniku.

Zalezy mi na silniku z łańcuchem z tad padla decyzja na 1,8 wiekszy silnik raczej nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka, ja szukałbym zadbanego egzemplarza, szukaj czy nie ma rudej, czy nie robiony jakioś na szybko, czy wycieków nie ma, jak pracuje silnik posłuchaj.

pozdrowienia

 

mi gdzieś w trasie pali z 10 L. Gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam p12 a c5 jezdze od ojca czasem wiec powiem ci ze c5 bardziej pojemny , wieksza przestrzen , wiecej schowkow itp ale design gorszy , p12 na minus to zawieszenie twarde na maxa co za tym iodzie czesto bedziesz sie z nim bujal po mechanikach ale tragedii nie ma spojrz ci caly komp ci dziala czxy opcje sie nie resetuja po jakims czasie od wylaczenia auta sprawdz klime i inne pierdoly jesli kupujesz kombi przyjrzyj sie podsufitce z tylu przy klapie widzialem chyba 2 z cieknacym dachem,.... - uszczelka od anteny puszczala , z ruda sie w p12 nei spotkalem , co do technicznych rzeczy od 1,8 niech dadza ci znac koledzy ktorzy posiadaja takla wersje co moge dodac w c5 jest wygodniej i ciszej - plastiki w p12 pozostawiaja wiele do zyczenia mysle ze kupujac c5 i p12 za te sama kwote lepiej zrobisz kupujac cytryne tam z kolei patrz na zawieszenie hydraulika czy dziala oraz na amory tylnej klapy lubia padac jak muchy a wymiana to jakies 800 zl wiecej o c5 nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukiwania zakończone:)

 

Ostatnio oglądana Primera okazała się całkowitą klapą.

 

 

Zakup ... hmmm zobaczymy, we wtorek odbieram autko.

 

Kupiłem Opla Astrę Classic 1,4 16V benzyna, rocznik 2006.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić primere p12 i chciałbym uzyskać opinie i spostrzeżenia bardziej doświadczonych o tym ogłoszeniu?

http://otomoto.pl/nissan-primera-1-wlasciciel-navi-dvd-kamera-C27142625.html

Może ktoś już oglądał lub jest gdzieś z okolic? W razie czego na co najbardziej zwrócić uwagę? Jedno co się rzuca w oczy to rocznik, który na pewno nie jest 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Auto nie ma Xenonów i na pewno nie ma dwustrefowej klimy w żadnej p12, nie ma tempomatu, nie ma EDS http://pl.wikipedia.org/wiki/EDS, za dużo poduszek chyba, że sprzedający dołożył kilka jaśków w gratisie dla kupujacego (przednie L/P, Fotel L/P, Kurtyna L/P). Zastanawia mnie brak zdjęcia otwartych drzwi kierowcy (przekładka z wyspy?)

a skoro jest od 1950rocznika to pewnie zaraz nie będzie połowy dokumentów i innej potrzebnej dokumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy fotel ma takie samo sterowanie jak pasażera, wytarte boczki od wsiadania, poświata na kierownicy świadcząca o kilometrach w mieście lub na trasie.

Sterowanie reflektorami jeśli nie ma xenonów a czasem piszą, że są oraz posiadanie ESP.

 

Oczywiście chodzi tu o papruły a nie fachowa przekładkę lub naprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak jajson?

Zakupy udane?? :)

Pewnie... Zassałem tą Primkę i jestem mega zadowolony... A co do pompy to jedynie nowy płyn i jest cisza... Docisnąłem też zaciski i jest git, płyn na stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać dalej, bo do tego nie warto jechać.

 

czy fotel ma takie samo sterowanie jak pasażera, wytarte boczki od wsiadania, poświata na kierownicy świadcząca o kilometrach w mieście lub na trasie.

Sterowanie reflektorami jeśli nie ma xenonów a czasem piszą, że są oraz posiadanie ESP.

 

Oczywiście chodzi tu o papruły a nie fachowa przekładkę lub naprawę.

Przyglądając się bardziej nie widać wyłącznika ESP - więc brak (sprzedawca stwierdził, że widocznie ich nie ma)

Czy sterowanie radiem na kierownicy ma być po prawej stronie? Na innych widziałem tylko po lewej.

Więc całe wyposażenie pewnie jest napisane z głowy a nie faktyczne...

 

A na deser jest przebieg auta, gdzie sprzedawca zapewnia, że jest 112k km i auto jest od piątku w Polsce. A poprzednia aukcja miała przebieg 150k km zarówno w styczniu jak grudniu (może google kłamie?) :wtf:

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rX4u4sD2mMQJ:otomoto.wp.pl/nissan-primera-C27142625.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cEQ64RuV5ksJ:motogielda.interia.pl/nissan-primera-1-wlasciciel-navi-dvd-kamera-C27142625.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

Zmienił się przebieg i nr kontaktowy ale autko dalej to samo :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Pewnie... Zassałem tą Primkę i jestem mega zadowolony... A co do pompy to jedynie nowy płyn i jest cisza... Docisnąłem też zaciski i jest git, płyn na stanie...

 

 

No to gitara ;)

Miałeś szczęście że po tanich pieniądzach poszło ;)

Szerokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sterowanie radiem na kierownicy ma być po prawej stronie? Na innych widziałem tylko po lewej.

Po lewej jest sterowanie radia i kompa a po prawej tempomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zamierzam nabyć Primere P11.144 kombi z instalacja gazowa z 1998 roku, przebieg 220000, klimatyzacja, skóra, klimatyzacja, elektryczne lusterka, podgrzewane fotele.
Czy ktoś mógłby troche poradzic na co zwrócic szczególna uwagę przy zakupie? Niewiem ilu konny jest silnik, bo wlasciciel twierdzi ze tez nie wie, a akurat nie mial przy sobie dowodu.

Z góry dzikuje za rady,
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 lub 131 KM sprawdż jak bardzo ją ruda dopadła jaka jest ins.lpg. przejedż sie czy aby wachacze nie skrzypia, czy był rozrzad wymieniany,ilosć kilometrów wzgledna ale czy prawdziwa?Generalnie pancerne auto.Sprawdż czy klima chodzi,generalnie czy wszystko działa a iile generalnie przejechane na lpg. bo bedzie moze trzeba cos wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież 98 to nie polift tylko zwykła P11 ,,,

i to dobrze stare dobre p11 131 KM .. w serii

 

dokladnie zobacz co za lpg kiedy był montowany ,,prawda taka że bym auta po Valtekach nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie twierdzi wlasciciel ze jest drugim wlascicielem w kraju, ma samochod od 7 lat, gaz zalozyl w 2009 roku (jaki? niedopytalem), z kolei twierdził ze nie ma paska rozrzadu tylko lancuszek?? czy w tych silnikach sa paski czy lancuszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps to automat czy manual bo raczej automaty występowały w takiej super opcji takiej jak ja mam ,,, szara pełna skóra podgrzewanie tyłka szyber klima halogeny ele szyby i lusterka 2x poduszki ,,elektryczne krzesło ,, komp pokładowy pokazuje przebiegi spalanie itp ..

 

tak jest łańcuch w p11 powinien dożyć do końca silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissanmaniak - na zdjeciach widzialem ze po fl. co znaczy po valtekach?

 

skrzynia manual i dokladnie tak jak mowisz, podgrzewanie tyłka :) klima, skora szara

Edytowane przez Kulczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to po lifcie to łańcuszek się wymienia. U mnie tak było przy niecałych 16000. I jeśli automat to zapytaj co było robione w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...