Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

czyli co? składak moze być ? zespawany do kupy czy jak?

Zespawany to może nie, ale błotniki, maskę, zderzak i reflektory (ksenony?) ma przełożone z nowszej wersji, tak jak pisze marlos90. Tylko po co listwy przekładać? Bo tapicerka drzwi wewnątrz jest z przed liftu. Tak czy inaczej niewielu ludzi wymienia przód z powodów estetycznych, a to już daje do myślenia.

Edytowane przez maius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj linka do ogłoszenia lub zdjęcia może coś więcej powiemy na temat autka niż same domysły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja znam jednego który przełożył sobie przód dla estetyki :-) a moc z dowodu też sie nie musi zgadzać, ja mam w dowodzie 131 a naprawdę jest 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość JakubFilip

Witam

 

Chcę kupić nissana primerę P12 z silnikiem 2.0 benzyna ( w automacie) kombi, założyłem że sprowadzę go z Niemiec ( zawieszenie serwis itepe), zależy mi na roczniku 2005-07 ze względu na awaryjność( zmniejszona w stosunku do 2002-04) Interesują mnie opinie użytkowników którzy posiadają silnik 2.0, praca automatu oraz koszty eksploatacji. Nie mogę również się doczytać jaka powinna być minimalna ilość poduszek powietrznych( gdzieś wyczytałem że w podstawowej wersji są tylko 2?) jakie jest podstawowe wyposażenie tego modelu i jakie mogą występować różnice w wersjach.

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę kupić nissana primerę P12 z silnikiem 2.0 benzyna ( w automacie) kombi, założyłem że sprowadzę go z Niemiec ( zawieszenie serwis itepe), zależy mi na roczniku 2005-07 ze względu na awaryjność( zmniejszona w stosunku do 2002-04) I

a to ciekawe rzeczy opowiadasz ;) pierwsze słysze

 

Nie mogę również się doczytać jaka powinna być minimalna ilość poduszek powietrznych( gdzieś wyczytałem że w podstawowej wersji są tylko 2?)

poduszek jest 6 (niektórzy kurtyny powietrzne traktują podwójnie) wtedy jest 8 ;)

 

jakie jest podstawowe wyposażenie tego modelu i jakie mogą występować różnice w wersjach.

Wszystko znajdziesz na forum (tylko trzeba się trochę wysilić i poszukać) lub na www.google.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę kupić nissana primerę P12 z silnikiem 2.0 benzyna (...)

jakie jest podstawowe wyposażenie tego modelu i jakie mogą występować różnice w wersjach.

Golas to brak kamery cofania, xenonów, tempomatu, navi(dvd,zmieniarki),szyberdachu, relingów dachowych

jak masz 3 pierwsze to reszta jest dodatkiem bo navi w Polsce nie działa

 

A jeszcze jest skóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JakubFilip

a to ciekawe rzeczy opowiadasz ;) pierwsze słysze

 

 

poduszek jest 6 (niektórzy kurtyny powietrzne traktują podwójnie) wtedy jest 8 ;)

 

 

Wszystko znajdziesz na forum (tylko trzeba się trochę wysilić i poszukać) lub na www.google.pl

 

Pana googla zapytałem, ale odpowiedzi wydały mi się niezadowalające, przeszukałem również forum- stąd mój post ;], i mam do Ciebie pytanie dotyczące twojego P12- jak sprawuje się na gazie?

 

Golas to brak kamery cofania, xenonów, tempomatu, navi(dvd,zmieniarki),szyberdachu, relingów dachowych

jak masz 3 pierwsze to reszta jest dodatkiem bo navi w Polsce nie działa

 

A jeszcze jest skóra

 

Dzięki za info, chodziło mi o wersje wyposażenia bo na Ynternecie doczytałem że są 3 - na części aukcji które przeglądam są opisy ale niekompletne, użytkownik nie podaje wersji/albo podaje dane np. dwie poduszki powietrzne, abs i czujnik deszczu ;]

 

A i jeszcze jedno pytanie znalazłem samochody z silnikiem 2.0 w skrzyni manualnej lub automatycznej - który wybór jest lepszy?

Edytowane przez JakubFilip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat ,wieksze spalanie ale lepszy komfort w miescie podczas jazdy ,lewa noga odpoczywa :wave: manual jak moze wiesz trzeba sie namieszac,pomimo to wybieram manual jak na razie ,a skad ta zmiana pozytywna z germanca a4 na japońca :nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, chodziło mi o wersje wyposażenia bo na Ynternecie doczytałem że są 3 - na części aukcji które przeglądam są opisy ale niekompletne, użytkownik nie podaje wersji/albo podaje dane np. dwie poduszki powietrzne, abs i czujnik deszczu ;]

w wielkim uproszczeniu

tekna(golas) accenta(wszystko bez skóry) visia (max)

Oczywiscie możesz trafić na dowolne kombinacje a golas może posiadać coś z górnej półki bo sobie klient dokupił

Poduszek zawsze jest 6/8 przód L/P fotel L/P kurtyny L/P kurtyny mogą być liczone podwójnie z tąd 6/8

ABS jest standartem

trafił się ktoś na forum, ze jego auto nie miało ESP

czujnik deszczu był w kolejnych wersjach co nie były golasem

 

A i jeszcze jedno pytanie znalazłem samochody z silnikiem 2.0 w skrzyni manualnej lub automatycznej - który wybór jest lepszy?

 

Kwestia sympatii i nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JakubFilip

automat ,wieksze spalanie ale lepszy komfort w miescie podczas jazdy ,lewa noga odpoczywa :wave: manual jak moze wiesz trzeba sie namieszac,pomimo to wybieram manual jak na razie ,a skad ta zmiana pozytywna z germanca a4 na japońca :nissan:

 

Ano bo "teście" mieli A4 to my też - a jak policzyłem koszty eksploatacji, dobre bo niemieckie przestało się liczyć;] pozatym w Polsce ceny Audi wydają się być zawyżone.

 

w wielkim uproszczeniu

tekna(golas) accenta(wszystko bez skóry) visia (max)

Oczywiscie możesz trafić na dowolne kombinacje a golas może posiadać coś z górnej półki bo sobie klient dokupił

Poduszek zawsze jest 6/8 przód L/P fotel L/P kurtyny L/P kurtyny mogą być liczone podwójnie z tąd 6/8

ABS jest standartem

trafił się ktoś na forum, ze jego auto nie miało ESP

czujnik deszczu był w kolejnych wersjach co nie były golasem

 

 

 

Kwestia sympatii i nogi

 

Ok dzięki za Info mam na oku Accenta ale opis aukcji pt. 2 poduszki powietrzne więc coś nie tak.... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wielkim uproszczeniu

tekna(golas) accenta(wszystko bez skóry) visia (max)

pomyliłeś visia z tekną ;) bo jest na odwrót

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce linki - ale mam jeszcze jedno pytanie czy warto brac samochod np z szwajcarii nawet z przebiegiem 230?

Ja mam teraz 224 kkm ;) i nie widzę w tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyliłeś visia z tekną ;) bo jest na odwrót

oj tam oj tam przeciez to było 7 lat temu

 

wrzuce linki - ale mam jeszcze jedno pytanie czy warto brac samochod np z szwajcarii nawet z przebiegiem 230?

pod warunkiem, ze Szwajcar nie jest przekładką z Anglii. A jakiego spodziewasz się przebiegu u auta 10 letniego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem świeżynką na tym forum, ale mam nadzieje, że mi pomożecie.

Poszukuję zadbanego P11 w benzynie najlepiej 140km. Niestety nie ma zbyt wiele ofert sprzedaży takich samochodów na popularnych portalach motoryzacyjnych, już nie mówiąć o lepszym wyposażeniu..

Znalazłam np. takie:

http://otomoto.pl/ni...-C27807376.html

http://otomoto.pl/ni...-C27698812.html

i bardzo proszę o Wasze opinie.

 

Pozdarwiam

 

Ewentualnie podpowiedzi, gdzie szukać dobrego auta.

Edytowane przez hajdiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

widzę że szuaksz takiego auta jak moje :-) dobry wybór, silnik idealny do tego modelu. Tak po zdjęciach wygląda wszystko bardzo ładnie, nie ma się do czego przyczepić. Ten drugi dość drogi po doliczeniu opłat, nawet uwzględniając to że nie jeżdżony w Polsce. Poczytaj poprzednie wpisy w tym temacie, to będziesz wiedziała na co zwrócić uwagę jak juz wybierzesz się na oglądanie.

Gdzie szukać auta? mimo dość dobrych cen na zachodzie ja jednak szukałbym w Polsce, tutaj znalazłem swoje i nie żałuję. Po podliczeniu wszystkich kosztów wcale nie wychodzi taniej sprowadzenie, nie mówiąc już o tym jakby jeszcze komuś za taką usługę zapłacić. Internet jest dobrym miejscem, tylko raczej szukaj czegoś w swojej okolicy. Ludzie potrafią naprawdę bezczelnie kłamać że wszystko jest super bo sądzą że jak już przejedziesz pół kraju żeby obejrzeć auto, to i tak i tak weźmiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...