Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość macabra

Mojej drugiej połowie P12 wpadło w oko kombi niechce jeździć a na utrzymanie dwóch aut to nas nie staći tak nas mnogo 2+2, a i mi ostatnio się jakoś spodobała sylwetka ;) więc się w temat zagłębiłem i trafiłem do was. Może troche oczami chcemy kupić ale auto oprócz tego że jeździ musi sie też podobać :) . Szukamy hatchbacka więc toyota raczej odpada, a za auto do 20 k i z takim wyposażniem jak P12 to myslę że całkiem przyzwoicie.

Edytowane przez macabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Pamiętaj że koszty zakupu to nie wszystko. Liczą się także koszty utrzymania a w p12 sa spore. Co że kupisz auto tanio jak Cie zjedza koszty.

Jak juz jwa napisał

permanentnie potrzebuje opieki i akceptacji.

 

I tu wychodzą koszty.

Powodzenia w zakupie i pochwal się co nabyłeś; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macabra

A są jakieś tanie w utrzymaniu, kupując samochód człowiek liczyć się powinien z kosztami. Porsche to to nie jest a i obecny mondeusz do tanich w eksploatacji nie należy

W sobotę idę obejrzeć 1.8 PB i 1.9 DCi.

 

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Owszem ale są pojazdy które generują wyższe koszty oraz niższe.

A może Laguna II 1.9 DCi z roczników 2007??

2001-2003 bardzo awaryjne ale późniejsze już były ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macabra

skutecznie panowie studzicie mój zapał na P12 :unsure: ale może to i dobrze......

co do lagunki owszem fajne autko nie powiem, tylko roczniki + 2007 troche kosztują a w polskę za autem to sie nie wybieram złe doświadczenia, szukam "wokół komina " tak do 100 km. No i budżet tez nas ogranicza do 20 k max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Kolego ale Lala 2006-2007 kosztuje wlaśnie do 20 k ;)

Pierwsza lepsza :

http://otomoto.pl/renault-laguna-1-9-110-km-esp-temp-gwarancja-C27730218.html

Moi rodzice mają identyczną a pierw mieli Lagune I i bardzo zadowoleniu byli ;)

Ja mając do wyboru od razu bym startował po Lagune. To sa identyczne silniki bo kooperacja Renault-Nissan,a w Lagunie bynajmniej na moje oko jest o wiele bardziej "przytulnie" no i plastiki nie odrażają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macabra

ehhh no i to pod oknem :)

+ 1500 zeta opłaty + rozrząd oleje itp z 20 k by wyszło.

Nie wiem zajrzałem tu by zaciągnąć info na temat primery ,ale moje zapędy mocno zostały ostudzone alllle i tak pójdę obejrze, karne się P12 z ciekawości jak podejdzie to sie będę mocno zastanawiał jak nie to wrócę do pierwszej wersji i będę szukał C-Maxa. Hatchback co prawda to nie jest ale i żonkę wkońcu przekonam :D . Póki co Primera nie wypada ze stawki. Tylko bym prosił o jakieś info nt jednostki 1.8 PB, o 1.9 DCi kolega /jwa/ na 5 się wypowiedział a jak jest z benzyniakiem awaryjny?( a i czy primery 2003 + mają OBD2 tak poza tematem)

 

panowie bo wszystkie dekodery jakie mi się udało znaleźć są do du..... chodzi o VIN SJNBCAP12U0090466 rozkoduje ktoś odp może być na PW .dzięki

Edytowane przez macabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Kolego w nissanie nie można sprawdzic dokładnie historii serwisowej jak np w VW czy Audi. Jedyne info to : MARKA Nissan MODEL Primera TYP Sedan ROK PRODUKCJI 2004 SKRZYNIA BIEGOW Manual POJEMNOSC 1998 RODZAJ PALIWA Petrol LICZBA DRZWI 4/5 MOC 140 KM / 103 kW OPIS srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, system nawigacji, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tapicerka welurowa, tempomat, czujnik deszczu, kierownica wielofunkcyjna, ABS, autoalarm, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, EDS, alufelgi, światła przeciwmgłowe ZNANE PRZEBIEGI 2013-02-05 21:04:01 - 112000

 

Ale to i tak w innym temacie powinno się znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZNANE PRZEBIEGI 2013-02-05 21:04:01 - 112000

 

112000 w 9-letnim aucie? Mateusz skąd te dane - pracujesz w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

panowie bo wszystkie dekodery jakie mi się udało znaleźć są do du..... chodzi o VIN SJNBCAP12U0090466 rozkoduje ktoś odp może być na PW .dzięki

 

Nie wiem co masz na myśli do du..... Ja znalazłem Ci coś takiego http://old.japancars...466&pn=11&cat=1

 

ojjjj, widzę że odpowiedzi minęły się w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

112000 w 9-letnim aucie? Mateusz skąd te dane - pracujesz w serwisie?

 

Nie ;)

znalazłem dekoder i tam sa podane wartości i cholera wie skąd one sa bo w moim no się zgadzał przebieg :)

@NRB podaję CI stronkę ;)

 

http://vin-decoder.pl/

 

Moje info miało na celu jedynie info na temat wyposażenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Mateusz - a ja tak z ciekawości skorzystałem z tej Twojej podanej stronki i za bardzo mi nie pasuje - chociaż by moc silnika /w innej stronce moc mam zgodną/. Danych co do wyposażenia też nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh no i to pod oknem :)

+ 1500 zeta opłaty + rozrząd oleje itp z 20 k by wyszło.

Nie wiem zajrzałem tu by zaciągnąć info na temat primery ,ale moje zapędy mocno zostały ostudzone alllle i tak pójdę obejrze, karne się P12 z ciekawości jak podejdzie to sie będę mocno zastanawiał jak nie to wrócę do pierwszej wersji i będę szukał C-Maxa. Hatchback co prawda to nie jest ale i żonkę wkońcu przekonam :D . Póki co Primera nie wypada ze stawki. Tylko bym prosił o jakieś info nt jednostki 1.8 PB, o 1.9 DCi kolega /jwa/ na 5 się wypowiedział a jak jest z benzyniakiem awaryjny?( a i czy primery 2003 + mają OBD2 tak poza tematem)

Kolego nie chciałem Ciebie na siłę odrzucać od marki. Moja odpowiedź wydawała mi się odpowiedzią opartą na 7 letnim doświadczeniu z modelem. Tez oglądam oferty i nadal nie widze konkurencji w wyposażeniu. BMW/Mercerdes/Audi/VW albo dużo starsze albo zdecydowanie uboższe.

NIe mam co ci mydlić, że super auto i doskonała ponadczasowa linia z rewelacyjnym nie starzejącym sie permanentnie budzącym podziw kokpitem. Gusta guściki.

Ale wiedz, że jeśli porwiesz się na p12 to znajdziesz tutaj lub na NZ podobnych do ciebie nissmaniaków, którzy pomogą Ci. Doradzą i wysmieją, podpowiedzą i dokuczą, ot takie ludzkie słabości w tej wielkiej :nissan2: społeczności.

Nie dodałem Ci - jest permanentne zerkanie czy ta p12 obok jest taka sama ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Mateusz - a ja tak z ciekawości skorzystałem z tej Twojej podanej stronki i za bardzo mi nie pasuje - chociaż by moc silnika /w innej stronce moc mam zgodną/. Danych co do wyposażenia też nie znalazłem.

VIN - VSKTDAV10U0125571

U mnie się nie zgadza się skrzynia i nie ma przelotu.

 

Panowie,ja skorzystałem z tego i mi pasowało ;)

Mi się wydaje że to jest jakaś strona gdzię ktoś to wpisuje, nie wiem. Ja korzystałem ze strony rosyjskiej a ta to tak o mi wpadła w rece ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Mi się wydaje że to jest jakaś strona gdzię ktoś to wpisuje, nie wiem.

 

Tylko ciekawe kto to udostępnia i skąd biorą dane. Ja swoją Tinkę przyprowadziłem z Niemiec osobiście i nigdzie nic nie wpisywałem. Nawet nie wiem czy tutaj jest taka opcja aby samemu sobie wpisywać. Jeśli tak, to zawsze stany licznika będą fałszywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Albo przesszczepione serce??

 

Na ruskiej stronie jest ok. nawet napisane manual 6 biegów, silnik zgodny, a i we wszystkich papierach mam zgodność. Ciekawe kto tę polską stronę wymyślił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość macabra

Nie ;)

znalazłem dekoder i tam sa podane wartości i cholera wie skąd one sa bo w moim no się zgadzał przebieg :)

@NRB podaję CI stronkę ;)

 

http://vin-decoder.pl/

 

Moje info miało na celu jedynie info na temat wyposażenia ;)

no dziwne dziwne przebiegi co do kiliometra sie zgadzają

patrzcie na tą oferte

http://otomoto.pl/nissan-primera-1-wlasciciel-navi-dvd-kamera-C27142625.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co chcecie ładne opony i świecący lakier, bezużyteczna u nas nawigacja i odkurzone fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...