Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

a ten ma  :dribble: Jakiś Hans widocznie dołożył...

ale coś więcej? WIem, że to tylko zdjęcia, ale może jest na forum jakiś szpec co potrafi rozpoznawać bo odstępach w karoserii i kolorach nadwozia, co było wymienione? :D :D

 

Tak po zdjęciach to się nic nie dojrzy jeśli chodzi o kolor, aparat tego nie uchwyci. A jak widać różnice to też może być wina aparatu, tym bardziej że auto stoi trochę w cieniu. Wydaje się że lewy błotnik lekko ciemniejszy, ale to wszystko może być kwestia światła. Dla mnie wygląda ok. A navi to po prostu ktoś kupił i wstawił, możesz sobie odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest kilka "ale"

1. wygląda na to, że na stalówkach, bez letnich opon

2. zagazować

3. tył siedzi

4. nie zarejestrowany.............

Opony 800, gaz 2500, rejestracja ...? 1000?

I właśnie się zrobiło ponad 12tys :D heh.

 

EDIT: i Pan w komisie musi zarobić jeszcze na tym. Ale pewnie pod koniec tygodnia (po zatelefonowaniu :D) obejrzym to cudo.

Jak można tym zrobić jazdę próbną, skoro to rejestracji nie ma?! Na kanał lawetą trzeba będzie dziada ciągnąć...?

Edytowane przez p_rafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w komisie jest często taki problem że nie chcą dać się przejechać bo nie ma ubezpieczenia. Kwestia zagadania.

Tył siedzi w każdej primerze, nie musi to być oznaka że coś jest nie tak. Jeśli Ci przeszkadza to wrzuca się kolumny z P12.

Napisane że przygotowany do rejestracji, czyli powinien mieć akcyzę, brief itp opłacone - zostaje tylko koszt rzeczywistej rejestracji z PL a to już wychodzi jakbyś kupował u nas. No ale gazunek rzeczywiście by się przydał.

Mimo to opcja warta uwagi, bo jeśli rzeczywiście jest w takim stanie że nie ma się do czego przyczepić to za 2.0 nie jest tak znowu drogo - mało ich i są w cenie. A cena już na pewno uwzględnia zarobek pana w komisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Napisane że przygotowany do rejestracji, czyli powinien mieć akcyzę, brief itp opłacone - zostaje tylko koszt rzeczywistej rejestracji z PL a to już wychodzi jakbyś kupował u nas.

Właśnie i utaj jest chwyt sprzedawca komisowych. Opłaca oni jedynie tłumaczenie briefu oraz akcyza, a recykling i rejestracje trzeba samemu. Tu napewno jest podobnie.

Pisza specjalnie że

"opłacony" a w rzeczywistości wcale tak nie jest i są opłacone najtansze rzeczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam.

Tu po lewej stronie kierownicy są 3 wypełnione przestrzenie przełącznikami. Jedno od lusterek, drugie na dole po lewej - spryskiwacze reflektorów? A na dole po prawej....?

http://tablica.pl/oferta/piekny-nissan-sr20de-CID5-ID1YeqT.html

 

W tym tego nie ma:

http://tablica.pl/oferta/nissan-primera-2-0-klima-xenon-navigacja-z-niemiec-oplacona-zobacz-CID5-ID2Jiwj.html#fa3d115602;r:;s:

Edytowane przez p_rafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to kolejny element liftu lifta przed miał po nie ma i wynika to chyba ze zmiany zegarów, przed LL były chyba same żaróweczki, a po LL są już chyba też diody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ni sie zdaje ze w 2001 roku to zegary byly inne  i nie biale tarcze cos gosc krecil   i zobacz na radio po lwewj strony bylo wyjmowane bo oddstaje pion

Edytowane przez filtron1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam prośbę .Jutro jadę kupić Primerę z 2000r,jest  w automacie,silnik to 2litry(140koni)i zagazowana,przebieg to podobno 200tys.km.Czy warto takim autem się zainteresować?,na co zwrócić uwagę?Podobno nie bite,zero korozji ale sprowadzone z Francji(z tego co wiem to ściąga się z tamtąd bite/) :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p_rafal kiera jest z 2001-2002 ale zegary sa z 1999-200 wiec gosciu cos kreci 

Jakoś mnie to nie dziwi. Ale poczekam, może kolega rozkoduje VIN.... i się okaże, że to 2000r.  :withstupid:

 

EDIT: Na allegro jest kilka, kierownica "nowa" i białe zegary... wersje 1.8 też.

Edytowane przez p_rafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerz147 200tys ten rocznik i przebieg to by sie zgadzalo ale autko z Francji i nie poobijane to w to nie wierze bo bylem i widzialem jak wygladaja  jechac na stacje diagnostyczna sprawdzic lakier skrzynia automat to w czasie jazdy jak biegi wskakuja czy szarpie przy zmianie no i przednie i tylne nadkola 



a p_rafal jwszcze w 2001-2002 jest taki przelacznik na tunelu srodkowym przy recznym do wylaczania alarmu a tu go niema stawiam na rok 2000 produkcji a data rejestracji 2001 

Edytowane przez filtron1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtron1 przełącznik w tunelu środkowym jest we wszystkich p11.144 z seryjnym alarmem od 99'  :)

co do kierownicy to można zmienić, ja mam u siebie ta nowsza bo raz ze ładniejsza a dwa sterowanie radiem :)

Edytowane przez wiktorbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

umnie po LL niema sciemniacza zato automatyczne dopasowanie podswietlenia zegarow do pory 

 

 

nie ma czegoś taiego ;)

 

W dzie po prostu nie widzisz biało-czerwonego światła ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zmierzch żarówki się ledwo swieci testowalem w garażu szarowka świecą tak sobie zaslanism się kocem zaświeciło pełną siłą

 

Wiktorbel ok kiera ale zegary z nowszego na starszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o do kierownicy to można zmienić, ja mam u siebie ta nowsza bo raz ze ładniejsza a dwa sterowanie radiem :)

Też patrząc na te stary nad tym myślę... Dużo kombinacji? Poduszka może ze starej zostać? Będzie z nowym logiem pasowała? Gdzie tam jest sterowanie radiem?  :withstupid:

Proszę, rozkodujcie VIN z poprzedniej strony ;P

 

jerz147, nie w ciemno, odpisał Ci wyżej.

Edytowane przez p_rafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić?

 

SJNFCAP11U0552316

 

To ten srebrny z Jarosławia, za 7999

 

Sorka za opóźnienie, mam FASTa na kompie w pracy, muszę w końcu przegrać sobie też do domu.

 

Model : FBYALUFP11EGADWZGL

Model Series : P11E

Prod.M/Y : 1200 (prod: grudzień 2000)

Color :#KL0 (silver)

Int.Color : K (grey)

BODY : 5HB

ENGINE : SR20DE

AREA : EUC (region: eurpne group C)

GRADE : EP2 (electrical platform type 2)

TRANS : F5 (manual 5-biegowy)

 

ABAGS:DRIVER ASSIST AND SIDE AIRBAG (4 poduszki)

ACON2:F/AIR CON (klima)

BLTT5:3PT RR CTR BELT (3-punktowy środkowy pas z tyłu)

CLAS5:F/SPV#1 UP TO 04/01 SPV#2 AFTER 04/01

KYLS2:F/KEY LESS ENTRY W/ANTI HIJACK (centralzamek z pilotem i antynapadem)

LMPF6:F/FOG LAMP (przeciwmgłowe)

LMPHW:GAS DISCHARGE HEADLAMPS (ksenon)

PWDW3:FR &RR PWR WINDOWS (4 elektryczne szyby)

REGEG:F/GER (kraj pochodzenia: Niemcy)

SMETX:TRIP COMPUTER (komputer)

STERT:W/CD AUTO CHANGER 6 SPKR (6 głosników i zmieniarka)

WHSTE:F/LEATHER STRG WHEEL & SHIFT KNOB (kierownica skórzana 4-ramienna)

 

Kierownica czyli nie zmieniana, nie wiadomo jak zegary. Lift był we wrześniu 2000 i w tym okresie wychodziły takie miksy jak mój - mam połowę gratów sprzed liftu i połowę po, akurat zegary mam sprzed a kierę taką samą jak tu. Mnie się akurat bardziej podoba. Szkoda tylko że nie ma sterowania radia - chociaż i tak to się nie przydaje jak zmienisz radio. No ale produkcja grudzień 2000, i tu się pan już mija z prawdą :) choć pewnie rejestracja 2001.

Edytowane przez nrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

zmierzch żarówki się ledwo swieci testowalem w garażu szarowka świecą tak sobie zaslanism się kocem zaświeciło pełną siłą

 

 

Powiedz gdzie jest ten czujnik zmierzchu ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Powiedz gdzie jest ten czujnik zmierzchu ;P

 

Też się zastanawiam, bo nie słyszałem o czymś takim u nas. Na pewno ten czujnik w podszybiu jest od klimy, nawet w instrukcji o tym piszą. Ja nie zauważyłem żeby się zegary same regulowały. Zresztą rozbierałem je nieraz i w nich na pewno żadnego czujnika nie ma, jeśli już to musi gdzieś indziej być. Ktoś pisał że jasność zegarów zmienia się jak się zapali światła mijania - ale kolega chyba pisze jeszcze o czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że zegary świecą cały czas tak samo ale w zależności od jasności otoczenia widać to bardziej lub mniej, to tak jak zapalimy latarkę w dzień ledwo widać czy się świeci a w nocy oświetla otoczenie.

Edytowane przez PrzeRuSco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...