Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirekg9

byłem i widziałem tego czarnego polifta, ja go nie biorę także jak ktoś chce wtopić kasę..
szczegóły z oględzin na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Mateuszem

Ja znam te szczegóły wiec mogę to napisać

A gdyby ktoś był zainteresowany tym 

http://otomoto.pl/nissan-primera-2-0-klima-navi-xenon-z-niemiec-C28400628.html

to mogę coś o nim powiedzieć bo go widziałem

Ale jak dla mnie za dużo do roboty było przy nim

Gość proponował 7300 za opłaconego.

Edytowane przez Monia&Krzys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharka w miarę spoko ale silnik zaraz po odpaleniu zaczął wydawać taki dzwoniący dźwięk dla mnie tak jakby właśnie łańcuch ale gość twierdził ze to pompa wspomagania.

Ruszałem kierownica ale było tak samo.

Poniżej aparatu zapłonowego było dużo oleju.

Po odkręceniu korka oleju strasznie z niego olej chlapał na zewnątrz aż mi ręce pochlapało i obroty silnika spadły dużo.

Po przejechaniu ok 500 metrów temperatura skoczyła prawie do 90 stopni a chłodnica była zimna tylko ta belka górna chłodnicy była gorąca.

Sprzęgło tez jak dla mnie masakra bierze od samego dołu.

Z tylu światło pęknięte zaklejone taśmą przezroczysta.

Płyn od wspomagania wirował w zbiorniku jakby się gotował(z takim czymś się jeszcze nie spotkałem).

Wilgoć w bagażniku.                                         

I parę innych drobiazgów o których szkoda gadać a wiele pewnie jeszcze by wyszło później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło tez jak dla mnie masakra bierze od samego dołu.

 

P11, przynajmniej te po lifcie, tak mają - sprzęgło jest hydrauliczne i nie ma regulacji, wszystkie jakimi jeździłem brały od dołu. Da się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

P11, przynajmniej te po lifcie, tak mają - sprzęgło jest hydrauliczne i nie ma regulacji, wszystkie jakimi jeździłem brały od dołu. Da się przyzwyczaić.

 

 

Ja mam wymienione na nówke z SACHS i mi łapie od samej góry ;)

A mam lift lifta z 2001 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 no szczegóły na pw bo właściciel jest na forum..

byłem widziałem i tak.. przy kolektorze ssącym brakuje wężyków od podciśnienia albo czegoś innego bo wystają aby rurki, pod aparatem zapłonowym syf i po całym bloku wyciek, zbiornik na płyn spryskiwaczy pęknięty, siedzisko fotela kierowcy rozprute na długości ok 30cm i ogólnie fotele strasznie brudne, z tyłu również, reflektor prawy do wymiany (urwane zaczepy, pęknięty klosz i wkład), halogen rozwalony widziałem, zderzaka nie widziałem także nie wiem.. w bagażniku podłoga zamazana jakimś lepikiem jak była łatana pod tym, felga stalowa zgięta, alum nie widziałem, i ogólnie strasznie zardzewiała, nakładki progów odstają, podłoga pod nogami tylnych pasażerów rdzewieje, pod zderzakiem z tyłu brakuje blachy także żeby wstawić to minimum kawałek 20x20cm, nadkola z tyłu skorodowane, konserwacja podwodzia jakaś była ale schodzi w kawałkach, kierownica rozpruta i wygląda na 300tys, na słupku drzwi pasażera korozja, na tylnej klapie też mały pryszcz, na klamce chrom schodzi, klamki drzwi pomalowane na czarno (z tego co wiem to były chromowane albo czarne plastikowe chyba?), maska od środka koroduje, i na rogu jest zagięta, sworznie wycieraczek wyrobione oba i więcej nie pamiętam :/ dobrze że tylko 70km zrobiłem w jedną stronę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

I bardzo dobrze że jest. może wreszcie cos sie ruszy i ludzie przestana pisac igła z salonu a w rzeczywistość parch ze złomu.
Sory ale to mnie właśnie wku... Ktoś ciśnie 250 km po auto które ma być w miarę dobrym stanie a zastaje zardzewiałego starego strzępa ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie mnie tez to wkurza ze niby super stan zero wkładu wszystko sprawne a jedziesz 200km w 1 strone a tu przed oczami parch taki ze az oczy szczypią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kodens79

Witam po raz kolejny  znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/nissan-primera-C29130295.html cena adekwatna do tego co proponuje sprzedawca ?

Szukam samochodu przejściowego może być benzyna-lpg lub diesel .

Może macie kogoś kto chcę sprzedać Nissana w dobrej cenie , będę wdzięczny za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny  znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/nissan-primera-C29130295.html cena adekwatna do tego co proponuje sprzedawca ?

Szukam samochodu przejściowego może być benzyna-lpg lub diesel .

Może macie kogoś kto chcę sprzedać Nissana w dobrej cenie , będę wdzięczny za każdą pomoc.

 

Jak szukasz przejściowego to pewnie będziesz chciał żeby tylko bezawaryjnie jeździł, z mniejsza uwagą na wygląd/blacharkę. Ten nie wygląda źle, poza średnim spasowaniem maski do błotnika i świateł. Może był stuknięty. Ale po zdjęciach to tylko tyle można powiedzieć, musiałbyś się przejechać. Cena jak dla mnie bardzo dobra, chociaż przebieg nie musi być autentyczny - ale w sumie pasuje do zużycia kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ej Panowie nie ma co wymagac zeby była igła za 3.5 tys zł ;)
Bezwypadkowy tez raczej nie był (mam na mysli stłuczke)

Za taka kase to można juz nowy skuter kupić; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gmaju88

No właśnie mi zależy na kombi i benzynie, generalnie pytam o to autko bo cena jest podejrzanie niska. Gościu się tłumaczy że mu bardzo zależy na sprzedaży bo już ma nowy, często wyjeżdza za granice bla bla. Jade po niego z warszawy, więc kawałek mam stąd moja rozkminka... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma się czego przyczepić, jak nie pojedziesz to się nie przekonasz możesz pojechac raz i kupić jak ja :) i nie żałuję, a możesz jeździć i szukać i się tylko wku.wiać, jedynie ten przelot ma mały ale nie można z góry zakładać że kręcony a nawet jeśli to jeżeli ktoś dbał to nawet 500k km nimi można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malliniack

Hej,

W czerwcu będę kupował 1 sze auto, właśnie bardzo podobają mi się P11 Hatchback, tyle że natrafiłem na dwa ogłoszenia na allegro:

http://otomoto.pl/nissan-primera-C28925972.html silnik 1,6 90 KM

http://otomoto.pl/nissan-primera-C27002831.html silnik 1,6 100 KM

Głównie proszę o informacje nt. ogólnej żywotności obu silników, kosztów części zamiennych, dynamiki etc. który z nich wg. was byłby lepszy na 1sze auto?

Dodam że pierwszy co prawda ma świetny tył (wg mnie), ale drugi... OC jeszcze przez rok ważne :dribble:

A także czy jest jeszcze coś, co wypadałoby do nich kupić oprócz nowych klocków, wymiany płynów i innych eksploatacyjnych materiałów na dzień dobry?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ręce mi opadają.

Kolego Maliniac poczytaj trochę posty a nie zadawaj pytań co zakłądka tych samych bo nikt CI nie odpowie bo to nudne trak powtarzać co chwila jedno i to samo.
FOrum to nie kawa na ławe ale czytanie.
Postaraj się sam troche ogarnąć a dopiero później zadawać pytania.

Tu na poczatek:


http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/89785-na-co-zwr%C3%B3ci%C4%87-uwag%C4%99-przy-zakupie-primery-p11144-sr20de-i-inne-benzynowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jwa dzieki za reklamę ;))

:drivingauto:

 

Sie czyta sie wie - to tak dla potomnych. Ja jak kupowałem auto to patrzyłem na forach czy ktoś sprzedaje i ile ma postów/data rejestracji. Od razu było wiadomo czy warto interesować się autem czy odpuszczać. Na naszym forum jest kilka aut na sprzedaż od klubowiczów i w ich postach widać czy o auto było dbanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce kupić nie chce sprzedać po prostu oglądam czasami allegro czy inne i ciekawe ogłoszenie się pojawiło

 

naprawdę unikat

http://otomoto.pl/nissan-primera-2-0-tdi-105km-unikat-C28483986.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce kupić nie chce sprzedać po prostu oglądam czasami allegro czy inne i ciekawe ogłoszenie się pojawiło

 

naprawdę unikat

http://otomoto.pl/nissan-primera-2-0-tdi-105km-unikat-C28483986.html

 

No wygląda ładnie. Ale EDS? Pierwsze słyszę o czymś takim w P11. BAS jeśli już - to i owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...