Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

EDS- Pierwsze słyszę ;)

A o tym sprzedawcy co goni Superba.
Podobno ma bardzo dobre samochody z mało kręconymi licnzikami ;P
KUmpel jechał kiedyś oglądać Mazde ktorą on sprzedaje i gdyby nie brak możliwości zejścia z ceny to by ją kupił. Gość strasznie małodojny ;P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten tdi :)

Kiedyś ktoś pisał że były te mocniejsze silniki .

Ale na takich aukcjach handlarze piszą różne rzeczy żeby przyciągnąć kupca.

Ale jak mówisz ateusz może dobry sprzedawca ;) bo też są tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek1989

Co powiecie o tej primerce ? Z opisu wynika, że dobrze utrzymana i na zdjęciach też ładnie wygląda. Ktoś może widział z bliska? A cena adekwatna ? Pytam bo wpadła mi w oko a miałbym pół polski do przejechania i nie chce jechać w ciemno.
http://allegro.pl/nissan-primera-p11-gt-i3241012158.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marabet

witam serdecznie-zaczynam byc nowy:)-mam pytanko jestem na dniach przed zakupem P12 ma słuzyc jako TAXI rocznik 2003/2004 -DISEL motor ten niecałe 1,9:)-na co pwonienem zwrócic uwage szczególnie- pytajac własciciela bo słyszałem ze te motory sa z renaulta i moga byc awaryjne -ogolnie opis jest ok wstepne ogledziny tez -pozostaje jazda próbna i podpisanie umowy -mma zapewnienie ze auto było przygotowane do sprzedazy i na tym etapie niewymaga nakładów póki co,jesli tomozliwe tobardzo prosze o małapomoc.

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm najlepiej to wszystko po kolei. Jak dla mnie w tym silniku to Podstawa czy turbo nie gwiżdze za  mocno . i czy ciepły ci nie kręci za długo. Chcesz kombiaka czy zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Obok mnie, czyli na osiedlu, mam dwóch taryfiarzy na P12. Bliskiego kontaktu z nimi nie mam, choć widać na moim Tino nalepkę NKP. Czy oni są na forum, to nie wiem, ale jeśli jeżdżą to chyba ich na to stać.

Co do napraw i eksploatacji to musisz poczytać. Egzemplarz, egzemplarzowi nie równy.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoją wystawioną , chętnych niema;( ...  W silniku już chyba zrobiłem wszystko co możliwe hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, szybkie pytanie - co sądzicie o Primerce z TEGO ogłoszenia? Warto się nią interesować?

 

Miałem taką primerę 1,6 90KM z 97roku z LPG. Zależy jak dla kogo ale dla mnie była troszkę za słaba, no i cena też do najniższych nie należy...Poza tym auto niezniszczalne :)

 

Aktualnie mam Primerę P11 lift z silnikiem 2.0 140KM również z LPG, czarna 99rok i będę cenił ją 2tysiące więcej niż te z ogłoszenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest dobry ale cena masakra.. i już go gdzieś widziałem z miesiąc temu za 12 500zł na 100% więc cena idzie do góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Witam, mam pytanko.

Czy Primera P11.144 wychodziła oryginalnie z lakierowymi progami i czarnymi nakładkami na dole zderzaków ??

Nie.

albo czarne albo kolor ;)

 

Edytowane przez Mateusz_P11_144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Jeśli ma zderzaki czarne a próg pod kolor,to są 2 wyjścia.
ALbo była bita w przód i tył(karambol) i ją zgniotło z dwóch stron albo ktos dołożył po porstu kolorowane progi ;)
Pokaż linka z tej primery to CI spróbuje podpowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...