Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

...primusia kupiona, oby tak służyła jak wygląda, ścieżkę zdrowia przeszła bez większego problemu... teraz ja się muszę trochę pospinać z urzędami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam ma ktoś może jakieś bliższe informacje o tych autach ? Albo mieszka gdzieś w pobliżu ;> ?

http://tablica.pl/oferta/nissan-primera-2-0-b-g-1996r-CID5-ID4lxOJ.html#ac0a59f77c
Wydaję się dosyć sensowna SR20DE z sekwencją i jak na swoje lata nie wygląda zbytnio na przeżartą

http://tablica.pl/oferta/nissan-primera-130km-lpg-niezawodna-1998-CID5-ID4ioYH.html#ac0a59f77c
Kolejna 2-ójka z tym że nie jest sprecyzowane czy to sekwencja, jeśli slinik wersja z przepływką a obstawiam że tak to najmniej byłbym zainteresowany tą pozycją

http://tablica.pl/oferta/nissan-primera-2-o-se-16v-130-km-sekwencja-CID5-ID43NwL.html#6f793595ec
I trzecia opcja. Ten kredens nie ma się zupełnie do skóry i tego auta ale to nieistotne :)

Czekam na jakieś sugestie od Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje więc czekać aż ktoś z klubowiczów będzie miał coś ciekawego do zaoferowania ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Planuje zakup Primery 2.0 z LPG. Szukam najlepszego egzemplarza (bez rdzy), cena to kwestia drugorzędna. Co panowie myślicie o tym aucie?

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/93313-s-nissan-primera-p11-gt-top-sport/

http://otomoto.pl/nissan-primera-gt-top-sport-C31606106.html

 

Nie znam się na Primerach, ale miałem Almerę N15 i wiem na co patrzeć w tych nysanach. Na zdjęciach wygląda ciekawie, ale mam ~500 km, a to za dużo na wycieczkę. Mi nie podobają się wtryski od instalacji lpg, totalne tanie dziadostwo, ale to można zawsze zmienić. Może ktoś ją zna/oglądał? Proszę o jak najwięcej informacji o tym aucie, zarówno ze zdjęć jak i może na żywo. Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam klubowiczów..jest może ktoś z Mysłowic,znalazłem takie autko tylko teraz pytanie czy opłaca sie go kupić i w jakim jest stanie a może już ktoś go oglądał,mam ponad 300km więc jechać oglądac a nie kupić raczej sie nie opłaca,,,z góry dziękuje za odpowiedzi.... http://otomoto.pl/nissan-primera-2-2-diesel-bezwypadkowy-ladny-C31002537.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przebieg wydaję się ogarnięty jak na ten rocznik ;] Na Pierwszy rzut oka też nie widać żeby tam coś było nie hallo. Zresztą myślę że w Japońskim Dieslu to kwestia brać pod uwagę jaki stan osprzętu a nie czy zderzak leży nierówno itd... Jak kolega chce to moja ex jest do sprzedania ;] Myślę że przy negocjacji poszłaby za podobne pieniądzę może nawet taniej. Tam wszystko było robione na czas jak już kiedyś pisałem no i wyposażenie lepsze.

Jeżeli do tej nie ma daleko to też polecam pojechać zobaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta granatowa to moja czyli wypowiadać się nie będę. Obecnie mieszkam w USA i tutaj mam inne auto. Primerke była robiona dla siebie, jak coś to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość bartek9108

Uwaga! Przestrzegam przed P12 znajdującą się w Bełchatowie. Nie ma jej jeszcze na allegro, ale pewnie się pojawi. 2002, 2,2DCi, srebrny sedan, 221 na budziku, pewnie będzie wystawiona przez serwis "3xAuto" na Kolejowej. Stoi za 12900. Auto przygotowane do opłat.

 

Z prawej strony dwa kolory, prawy słupek nie schodzi się w ogóle ani z błotnikiem ani z drzwiami. Za błotnikiem brak śladów napraw, podejrzewam że miała strzała w drzwi i słupek. Silnik zapala ładnie, ale cyka rozrząd i wtrysk. Trochę rdzy na niektórych elementach przy silniku i konstrukcji. Poduszka jedna dość sparciała, albo niedługo zacznie z niej lecieć olej i padnie albo już wyleciał, nie stwierdzę bo nawet nie chciałem się autem przejechać.

Trochę świruje panel, nie reaguje jak trzeba na przyciski.

Auto ma dość dużo wgniotek, ale lakier ogólnie wydaje się ładny, stoi na letnich 16, oponka góra na sezon.

Moim zdanie, auto wytyrane od jakiegoś turasa z placu, typowo dla zarobku. Stało i to dość długo bo po przyciskaniu hamulca słychać nazbyt wyraźnie jak pracują zaciski.

Oczywiście wyprane i wyplakowane pod maską i w środku.

Przedstawiający auto ogólny burak, w d*pie ma ludzi i za bardzo chyba nie ogarnia pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przymierzam się do przesiadki z P11 do P12, wiem na pewno że ma to być sedan, benzyna, rocznik 2004-05. Jazda głównie po wiecznie zakorkowanym wrocku i czasem góry.

Podpowiedzcie koledzy, jaka wersja jest warta uwagi i jaki silnik ?

Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie ?

Co boli ten model najbardziej ? Może jest coś jak wahacze w P11 ?

 

Jeśli w złym dziale napisałem, to podrzućcie odpowiednie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

W dobrym dziale.
Poczytaj posty poprzednie.
Na pewno 2.0 benzyna bd idealny i do gazu i spalanie bd miał w miare ok.
We wczesniejszyh postach jest tego maaaasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to przystępuje do lektury :)

Nie chcę auta gazować, a słyszałem że podobno 2.0 nie wiele się różni od 1.8.

Mam nadzieje że nie pali to jakiś drastycznych ilości, a 8-9 w mieście jest realne do utrzymania przy tzw.średniej nodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem nissana almera tino 2005 +lpg, pojeżdziłem nim 2 lata i warto byłoby juz go zmienic na inny model, je olej to norma.

Myślałem nad zakupem P12 2,0 +lpg i znalazłem na allegro ofertę.

Co sądzicie na temat tego auta?

Na co zwrócić szczególna uwagę?

 

 

http://allegro.pl/nissan-primera-100-sprawny-i3969697226.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowa instalacją gazową :D :D 150km, kto zakłada gaz do auta, które chce sprzedać ??????????? przecież ten koszt sie nie zwróci, do tego brak zdjęcie silnika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zdjęcia, jakby ktoś chciał celowo czegoś nie pokazać.

Do tego użytkownik Allegro od 11.02 bieżącego roku. Nie wróży to stabilnej i bezpiecznej transakcji.

 

Ale jeśli nie masz daleko, to jedź, obejrzyj. Weź aparat, porób dużo fotek, podeślij Forumowiczom. Czasem ze zdjęć można dużo "wywróżyć". To co jest w aukcji (zdjęcia, opis) są według mnie raczej zniechęcające.

 

No i jeszcze jedno. Buda typu sedan w P12 sprawdzi się tylko wtedy jak nie zależy Ci na bagażniku. To jest najbardziej debilny sedan jakiego znam. Bagażnik może i na papierze, opisany liczbami wygląda nieźle. W praktyce - katastrofa.

 

 

 

 

 

 

 

 

z nowa instalacją gazową :D :D 150km, kto zakłada gaz do auta, które chce sprzedać ??????????? przecież ten koszt sie nie zwróci, do tego brak zdjęcie silnika 

 

Chyba chodziło o moc silnika, która powinna być 140 KM, a nie 150 km.

Edytowane przez PawelSalata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...