Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

Przenisione do działu primery.


Zdjęcia robione na szybko i na od....dol :D

Z opisu wynmika że zakładam gaz 150 km temu czyli albo to zrobił na byle jakich partach byle sprzedać auto z gazem,albo sytuacja rodzinna nagle go zmusiła do pogonienia-2 wyjścia.

Ja bym pojechał zobaczyc jak masz blisko bo zaleta to osoba prywatna a nie Mirek-handlarz.
Chociaż teraz to już nic nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe dlaczego nie ma z przodu tablicy rejestracyjnej. Nie zdążył założyć po wymianie zderzaka, lamp, chłodnicy i czegoś tam jeszcze...

Nie wiem... zgaduję. Trzeba by obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

zamierzam sie z zakupem P12 w benzynie do zagazowania, podpowiedcie jak to sie sprawuje z lpg, i ogolnie na co uwazac, patrzec i jak z ta kochana elektronika jest w tym modelu

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem powoli ogarniać sprawę z dostępnością P12 z pierwszej ręki i lipa.

Coś czuję że będzie mega ciężko zdobyć primkę z 2004 roku z silnikiem 2.0 pb, w sedanie, wszędzie tylko gaz i kombi :/

Może ktoś z kolegów/koleżanek będzie sprzedawał swoje wozidełko ;) to byłbym wdzięczny za priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Primere GT 150KM z 1990r. z czerwoną pokrywą zaworów. Może mi ktoś wyjaśnić co to oznaczało. Czy mogła to być jakaś lepsza wersja silnikowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadaczy P12.

Jakie jest faktyczne spalanie PB w silniki 1.8 lub 2.0  w mieście ?

Lub w cyklu mieszanym ?

 

Nie jestem zwolennikiem gazu a nie chciałbym skoczyć do spalania w naście litrów.

Moja P11 spala około 7,5-8,5 w cyklu mieszanym i mam nadzieje się zmieścić do max 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-primera-2-0-klimatyzacja-salon-polska-C32466228.html

 

Witam. Co myślicie o tym ? Poza tylną klapą wygląda chyba w porządku ?

 

- Zdjęcia słabej jakości;

- Kolor taki, iż nie można odpowiedzieć na podstawie zdjęć, czy jest gdzieś jakaś rdza;

- Zdjęcia robione pod dużym kątem, więc nie widać jak spasowane są drzwi; 

- Przedni zderzak na 100% narożniki ma poobcierane - widać na fotkach nieudolnie "wsadzone piksele" "rozmycie" :thumbsdown:, które mają zamaskować otarcia. /przy okazji nawet i kostka brukowa /na prawym rogu/ się rozmyła /foto3/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak prawdopodobnie zmieniany/malowany. Tam gdzie powinny być halogeny/zaślepki, nie ma nic. Tylny odstaje ździebko. Lewy kierunek wpasowany przez kowala, rdza na masce. To daje do myślenia. Jak dla mnie ani przód ani tył nie wyglądają zbyt ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

5.5L/100KM-TRASA 100km/h

Dobry mistrz :D
chyba jak dorobi 8 bieg i hybrydowy silnik z kersem :)

Wygląda ładnie.
W miare proste wszystko. Jedx zobacz ale cena +opłaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powoli szukam wozu. Miało być P12, ale widzę, że P11 można też fajne dostać.

 

Szukam czegoś fajnego z silnikiem 2.0 benzyna - do gazu ;)

 

Takie coś na pierwszy rzut.

 

http://allegro.pl/import-z-niemiec-primera-2-0-140-xenon-klimatron-i4028199640.html

 

 

 

Kolego dam się pociąć że to auto ma ponad 200 tys

 

dla mnie wystarczy obraz pokrywy zaworowej która była fabrycznie woskowana w każdym nissanie (żółtawy osad na pokrywie  schodzi pod paznokciem )

jak i obraz pokrywy kol wydechowego przy takim przebiegu powinien wyglądać jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

No ok ale na tle wygląda dobrze.
Przebiegi to norma i nie ma co się w to zagłebiac bo każde auto ma w de 430 tys a w Pl juz tylko 170.
Polska norma która sami sobie zgotowalismy :)

Tak wygląda auto które ma tyle przebiegu:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/nissan-primera-1-8-mit-xenon-t%C3%BCv-au-neu-wolfen/173773668.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=29&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&maxPrice=3000&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine


lub tak:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/nissan-primera-2-0-elegance-autom-leder-navi-xeno-egsd-herne/188677583.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=29&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&maxPrice=3000&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine

albo:
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/nissan-primera-2-0-family-plus-bielefeld/191401457.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=29&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2001-12-31&maxPrice=3000&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine


i :


http://suchen.mobile.de/auto-inserat/nissan-primera-1-8-klimaautomatik-alufelgen-elektr-fh-halle/191218531.html?lang=de&pageNumber=6&__lp=21&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=29&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine
 

 

Ale ogólne wrażenie bardzo dobre i ja bym oglądnął bo jak nie masz opcji sciągniecia to tylko Ci zostaje takie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić primere bo troche poczytałem i takie autko by mi odpowiadało. Niestety mieszkam w durnej Łodzi i nie ma tu tego za dużo w gazie.

Znalazłem coś takiego:

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-2-0-lpg-klima-hak-zimowki-C32462374.html

 

Co o tym myślicie? Chyba w weekend pojechałbym oglądać ale chciałem dowiedzieć się o ludzi którzy się znają czy warto :)

I jeszcze na co zwrócić uwage przy oględzinach? Poza oczywistymi rzeczami, to czy ten model ma jakieś newralgiczne miejsca którym warto się przyjrzeć?

Edytowane przez Gossu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Nie oczekuj cudów od 20 letniego auta to pierwsze. A na co zwrócic uwage znajdziesz w 190 kartach tego tematu. Poczytaj ostatnich 10 i wszystkiego sie dowiesz. Rda-rdza rdza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

przygnite drzwi i nadkole,przypuszczam ze pod progami rudej tez pewnie sporo.

Jak mówiłem nie oczekuj cudów. Sprawdź czy wszystko działa,pooglądaj zzewnątrz,jak mozesz to na na kanał wjedź i spr jak wygląda podwozie.
Za taki hajs to to coś ma jeździć i działac,czasem sie zepsuć :)

Cene bym do 2 tys zaniżył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cudów za tą cene nie oczekuje :) byle by się mocno nie sypało i mechanika była sprawna. Dzięki za odp.

 

Mam jeszcze jedno pytanko, bo patrze tu po forum i jest ten temat na co wrócić uwage przy zakupie, ale on sie tyczy P11, a ten jest P10 z silnikiem chyba SR20, czy to ta sama konstrukcja co w P11 SR20DE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale na tle wygląda dobrze.

Przebiegi to norma i nie ma co się w to zagłebiac bo każde auto ma w de 430 tys a w Pl juz tylko 170.

Polska norma która sami sobie zgotowalismy :)

 

Tak wygląda auto które ma tyle przebiegu:

Ale ogólne wrażenie bardzo dobre i ja bym oglądnął bo jak nie masz opcji sciągniecia to tylko Ci zostaje takie :)

 

No właśnie może bym się i przejechał po autko.

 

Kolego dam się pociąć że to auto ma ponad 200 tys

 

dla mnie wystarczy obraz pokrywy zaworowej która była fabrycznie woskowana w każdym nissanie (żółtawy osad na pokrywie  schodzi pod paznokciem )

jak i obraz pokrywy kol wydechowego przy takim przebiegu powinien wyglądać jak nowy

 

To jasne. Ponad 200tyś to jeszcze nienajgorzej. A jakie doświadczenie z mobile.de macie i komisami (bo głównie one wystawiają) - te przebiego są faktycznie takie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisy w Niemczech są prowadzone głównie przez Turków, którzy są jeszcze gorsi niż polscy handlarze. Jeśli auto z Niemiec to polecałbym od prywatnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ja ją widziałem na tablicy juz 3 tyg temu jesli sie nie myle.

Nie oczekuj żylety bo to auto ma 15 lat więc coś go pewnie męczy.

Zalety to LPG tylko pytanie na jakich częściach.

 

Ja bym się przejechał oglądnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przejechać oglądnąć się 200km mi się nie uśmiecha ;) ogladałem już zwykłe 2 p11 jedna padaka druga ok ale na zwykłym gazie -,- no i cena zaporowa 5600... Szukam dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...