Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ktos zna te auto? Co o nim sadzicie???

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-1-6-16v-110km-C8706451.html

 

Przeszukaj ten temat, bo to autko już było na firmamencie. Opinie z tego co pamiętam nie było za różowe. Ale poczytaj

Edytowane przez vengosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem z Lublina i jutro jadę na oględziny tego auta.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10110026

Facet mówi ze był malowany lewy błotnik zderzak i maska.Widać ze się nie zgrywa strona kierowcy.3 miesiące temu sprowadzone.Facet sprawdzał z mechanikiem i mówił że podłużnice pas przedni nie jest ruszony.Opłaca się za te pieniądze kupić walniętego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem z Lublina i jutro jadę na oględziny tego auta.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10110026

Facet mówi ze był malowany lewy błotnik zderzak i maska.Widać ze się nie zgrywa strona kierowcy.3 miesiące temu sprowadzone.Facet sprawdzał z mechanikiem i mówił że podłużnice pas przedni nie jest ruszony.Opłaca się za te pieniądze kupić walniętego???

 

 

Ze strony pasażera też się "nie zgrywa" na wysokości słupka

 

Tapicerka boczków inna niż tapicerka siedzeń (1 raz coś takiego widzę - poza tym ten wzór najczęściej można spotkać w P11 a nie w P11.144), gałka zmiany biegów z Tesco. Jak przebieg jest oryginalny to mnie beatyfikacja czeka po śmierci :). Sprawdź czy lampy Valeo z przodu ma i miernik sobie weź do lakieru od kolegi jakiegoś. Bo jak już wiesz że był bity to przy 150 na godzinę szpachla Ci zacznie odchodzić :P jak był klepany. Dla mnie za drogi jak na tyle wad i ten kolor :) Targuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta primerka to angol.Facet przełożył sobie sam i teraz sprzedaje.Zapewnia i gwarantuje przebieg autentyczny.Przerabiał z myślą dla siebie a nie na handel heee ciekawe ile w tym prawdy.Nie wiem czy warte jazdy.Za 14 poszła by.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa BMW i ten furgon widoczne na fotkach jak i terenówki to też pewnie do swojej stajni szykuje. Co do Primy to nawet nie wysilił się aby fotele zmienić. Odpuść sobie. Handlarz i nic więcej Za taki samochód to 10 kawałków jest ceną dwukrotną. Kupił to pewnie rozbite za 100 funciaków, dał góra 4 kawałki za przekładkę a teraz chce 3-4 razy więcej przyciąć za to co wydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem z Lublina i jutro jadę na oględziny tego auta.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10110026

Facet mówi ze był malowany lewy błotnik zderzak i maska.Widać ze się nie zgrywa strona kierowcy.3 miesiące temu sprowadzone.Facet sprawdzał z mechanikiem i mówił że podłużnice pas przedni nie jest ruszony.Opłaca się za te pieniądze kupić walniętego???

kurcze.... a o 17 dziś byłem w Mielcu .....mogłem luknąć ,gdybym wiedział wcześniej ((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jakaś kombinacja z tyłu zaszła. Wersje Europejskie mają światło wsteczne po prawej stronie a przeciwmgielne po lewej stronie bagażnika. Wiem bo szukam właśnie światła wstecznego używki i za cholerę nie mogę znaleźć. Poza tym mój fotel kierowcy ma 3 pokrętła regulacji. Jeden od oparcia reszta to regulacja siedziska przód i tył a to wygląda na fotel pasażera - ale jakoś nie będe się wymądrzał bo może takie ubogie fotele wkładali. Ale ide o zakład, że w tej primie drugi fotel ma trzy pokrętła - Podsumowując to anglik wg. mnie ale mogę się mylić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś było mówione o tym klamocie. Wypowiadałem się wtedy, że to anglik po niekompletnej przekładce (fotele angielskie, boczki drzwi z P11). Zapewne lampy nie zostały też zmienione i oślepiają innych. Dobrze, że chociaż mechanizm wycieraczek wymienił. Zegarów nie widać, więc nie wykluczone, że też angielskie. Poza tym na Europę nie było chyba wersji Sport (ale mogę się mylić - aczkolwiek nigdy nie widziałem Primery z napisem Sport na klapie na polskich drogach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wersję sport to i ja i każdy właściciel P11.144 może sobie zrobić za ok 30 zł :)

Na allegro pełno takich "oryginalnych" naklejek :P

Swoją drogą na swojej chciałem walnąć znaczek nismo bo bardzo mi się podoba ale nie zdecydowałem się by chyba trochę wiejsko mogło by się innym kojarzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką wersję sport to i ja i każdy właściciel P11.144 może sobie zrobić za ok 30 zł :)

Na allegro pełno takich "oryginalnych" naklejek :P

Swoją drogą na swojej chciałem walnąć znaczek nismo bo bardzo mi się podoba ale nie zdecydowałem się by chyba trochę wiejsko mogło by się innym kojarzyć...

 

Masz rację :) - daruj sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jak Primera ma homologacje na ciężarowe, to mam rozumieć, że może wozić tylko 4 osoby? Czy można się tej homologacji jakoś pozbyć?

Ja mam homologacje na ciężarowe i w dowodzie 5 osób . Żeby pozbyć się homologacji trzeba zdjąć kratkę i pojechać na przegląd na stację diagnostyczną. Ale wcześniej podjedź i się zapytaj na stacji jakie wymagania trzeba spełnić żeby wykreślili z dowodu .

Edytowane przez nice-wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak minimalna cena wynosi 4 tys to bym wziął - halogeny z kryptonitu - obecnie najlepszy model na rynku. Ciężko jest tylko zobaczyć wnętrze i bieżnik na oponach. Co do 1 to jestem w stanie stwierdzić ze w ogóle jest a co do 2 to nic nie jestem w stanie stwierdzić. Ale po jakości halogenów stan samochodu oceniam na 100 w skali do 6 :)

Edytowane przez vengosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że poprzedni temat miał mnóstwo nieaktualnych linków z poprzednich lat i nie potrzebnie zajmowało to miejsce, założyłem na jego miejsce nowy.

 

OD DZIŚ TU WKLEJAMY LINKI :rolleyes:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=771078517 sprzedam moją Primerę P10 sedan może jest ktoś chętny pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym silniku? Sprzedawca wysłał mi zdjęcia. 61a7f53cdc7c1a40m.jpg 0fba1ba2151b1afam.jpg

 

 

2 strony wcześniej fragles13 wyjaśnia: "Wosk na pokrywie zaworów świadczy o tym, że przebieg jest raczej oryginalny - im go więcej, tym niższy przebieg." I to chyba cały komentarz do tych twoich zdjęć. Szczerze mówiąc jak sprzedawca zdjęcia dobrego (nie rozmazanego) zrobić nie umie to chyba i o samochód zadbać nie potrafi. No chyba że to chlor z ciągłą delirą. No to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...