Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item806461963_nissan_primera_2_0_benzyna_2001r_xenon_klima_super.html Swietna primerka, pytanie tylko czemu model 2001 ma kierownice jak model 2000, grzebane?

 

raczej powiedziałbym wymieniana poduszka powietrzna w kierownicy. Mam prime z 99r i kierownica jest inna obszyta w skórze lecz poduszkę identyczna i o ile sie nie mylę od 2000 poduszki były z chromowanym logiem nissana a nie tłoczonym. Znaczy się raczej po dzwonie...

Kolorek muszę przyznać ładny i kuszący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

witam wszystkich. nadszedl czas na zmiane . rozumiem ze pieniądze niewielkie ale http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10474912

moze ktos widział ktoś zna.. warto wybierać sie po to.. tym samym jeśli ktos by miał coś takiego chętnie kupie .. silnik tylko 2.0 pb sedan..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko co sądzę o P12. Tej fajansiarskiej elektroniki z silnikami Renault to w życiu nie kupię. Oczywiście nie wszystkie P12 mają te silniki, ale elektronikę niestety tak. O problemy z wyświetlaczem LCD, kamerą i intercoolerem w dieslach to można pisać już prace doktorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a co sądzicie o tej Primerce : http://otomoto.pl/in...ow&id=C10337222 ?????

 

pozdrawiam

 

Przeczytaj ostatnie 2-3 strony tematu, zdaje się że już ktoś o niej pisał, generalnie truchło

Edytowane przez herson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić primere kombi z roku 2000 -2001 p11 silnik 2000 benzynka ale ze skrzynią tip tronic . Pytanie czy ma ktos taki wynalazek ?. Jak wygląda sprawa z żywotnością tej skrzyni ????Proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a co sądzicie o tej Primerce : http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10337222 ?????

 

pozdrawiam

 

Jak dla mnie to szrot jest :) 186 tysiecy na bank nie ma bo kierownica wytarta jakby mial ze 300 - moja ma oryginalny przebieg 198 tys i kierownica wyglada jak z salonu. Kolorowany był przez przedszkolaka chyba, bo lakier ma paskudny. "Poprzedni wlasciciel po 50" - nie wyobrazam sobie mojego starego w aucie 150km:). Czary goryczy dopełni GAZ ;/ "nissanek śmiga na benzynie" - na d*pie smiga a nie na benzynie, to po co gaz założył. Poza tym jak taki krezus to by se reklamy na tylniej szybie nie zakladal. Dla mnie to padaka a nie auto. 6 tys PLN to max na zakatowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to licznik z angola i liczy w milach ;-)) 1 mila to 1.609 km co daje 299,3 km przebiegu i tu by się można było zgodzić, a tarcze kupione na allegro, co by była w kilometrach prędkość. NIGHT RACING - Slepy staruszek jeździł na 1/4 mili a w butli to pewnie miał podtlenek azotu, buhaha uhaha i się w zakręty nie mieścił stad te rysy z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to licznik z angola i liczy w milach ;-)) 1 mila to 1.609 km co daje 299,3 km przebiegu i tu by się można było zgodzić, a tarcze kupione na allegro, co by była w kilometrach prędkość. NIGHT RACING - Slepy staruszek jeździł na 1/4 mili a w butli to pewnie miał podtlenek azotu, buhaha uhaha i się w zakręty nie mieścił stad te rysy z tyłu

 

 

witam. właśnie że nie byłem na oględzinach tego auta w niedziele i nie macie racji. Auto jest nie jest zarejestrowane na tego co nia jeżdzi tylko na poprzedniego właściciela co potwierdza umowa i dowód rejestracyjny.co do koloru to macie racje jest wyblaknięty zderzak był klejony i to bardzo chu.. włąściciel to potwierdził... co do przebiegu to jest kierownica wytarta ale z tego co wiem to japończyki maja to do siebie... nie wiem dla czego tak o niej sądzićie skoro nawet jej nie oglądaliscie a po za tym cena jest 10000tys wiec nie jest wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. właśnie że nie byłem na oględzinach tego auta w niedziele i nie macie racji. Auto jest nie jest zarejestrowane na tego co nia jeżdzi tylko na poprzedniego właściciela co potwierdza umowa i dowód rejestracyjny.co do koloru to macie racje jest wyblaknięty zderzak był klejony i to bardzo chu.. włąściciel to potwierdził... co do przebiegu to jest kierownica wytarta ale z tego co wiem to japończyki maja to do siebie... nie wiem dla czego tak o niej sądzićie skoro nawet jej nie oglądaliscie a po za tym cena jest 10000tys wiec nie jest wygórowana.

 

Pytałeś więc masz odpowiedzi, a te są adekwatne do stanu jaki przedstawiają zdjęcia.

 

Co do kierownicy, sorry ale przy 150k, żadna tak szybko się nie wytrze, no chyba że ktoś cały czas jeździł w parcianych, sztywnych rękawicach i tak szybko wytarł.

Generalnie Japonia ma lepszą opinię wykonania, niż składaki z Anglii. Dla przykładu ja mam N16 ( składana w Anglii ) i obecnie mam 139,5 tkm, a kierownica wygląda idealnie.

 

Poza tym, trudno jest oczekiwać rzetelnej informacji, oglądając tylko zdjęcia. Także opinie tu wyrażane, trzeba mieć na uwadze, ale tylko w porównaniu po rzeczywistych oględzinach auta.

Edytowane przez herson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. właśnie że nie byłem na oględzinach tego auta w niedziele i nie macie racji. Auto jest nie jest zarejestrowane na tego co nia jeżdzi tylko na poprzedniego właściciela co potwierdza umowa i dowód rejestracyjny.co do koloru to macie racje jest wyblaknięty zderzak był klejony i to bardzo chu.. włąściciel to potwierdził... co do przebiegu to jest kierownica wytarta ale z tego co wiem to japończyki maja to do siebie... nie wiem dla czego tak o niej sądzićie skoro nawet jej nie oglądaliscie a po za tym cena jest 10000tys wiec nie jest wygórowana.

Za 10 tysięcy na allegro masz GT wyglądającą o niebo lepiej: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10581489

Ta która oglądałeś wg mnie nie warta jest zachodu. Na pewno nie dałbym za nią więcej niż 6-6,5 tysiąca. Wytarta kiera, przetarty do dziur fotel kierowcy, wieśniacka gałka biegów, poobcierane nadwozie, tylny zderzak ze zwykłej P11 (nie GT). Przy oględzinach z pewnością można wynaleźć coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywna88 tą pierwszą czerwoną co oglądałeś to sobie odpuść, tak umordowaną sztukę bo dokładania końca nie będzie.

Ta http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10581489 jest warta uwagi. Kolesia "znam" . Tylko GT sprzedaje i schodzą mu te wozy. Za 10k zeta jak stan dobry , motorownia skrzynia zawias i 4 śladów nie zostawia to bierz bez zastanowienia.

Do tego ori OZ-y F1 lub Enkei Tarmac od biedy ;) i będzie niczym Sportline :D

 

pozdro

Edytowane przez NadiR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.p...how&id=C8261354

 

ktoś może oglądał to autko ???

 

W tył walony zapewne, tylko nie wiem jak mocno - zderzak niespasowany.

Przód tez zaślepki brakuję....

drzwi jedne od drugich się różnią przynajmniej tak widać na zdjęciach. No i cena ...

 

Jak by ktoś był z Olsztyna to może by ktoś podskoczył go zobaczyć ...

Edytowane przez Toio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tył walony zapewne, tylko nie wiem jak mocno - zderzak niespasowany.

 

 

 

to ze zderzak wisi (niespasowany) to nie znaczy że był dzwon w tyłeczek, akurat ten model ma kiepskie zatrzaski i wystarczy lekko puknąć zderzakiem i jest połamany. Co do tego autka z linka to na 99% nie ma takiego przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze zderzak wisi (niespasowany) to nie znaczy że był dzwon w tyłeczek

 

odnośnie zderzaków to wiem że były malowane bo rozmawiałem z jakimś człowiekiem z komisu. Nie był mi tylko w stanie powiedzieć czy właśnie było jakoś mocno walnięte czy nie. Zresztą jak się dobrze przyjrzeć to widać, że były malowane. Kwestia tego jakiego rodzaju był to dzwon, i dlatego chciałem by ktoś podskoczył i obejrzał to autko. Z Lubelskiego to jednak kaaawał drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to golas :) pewnie kusi cie ta cena 10k ? ciekawe ile będzie trzeba włożyć w te auto żeby jeździło jak powinno

 

jaki golas ??? klima jest, elektryka jest więc czego więcej trzeba ??? Auta ma być dla ojca, a że sprzedał swoja z 97' i sentyment pozostał to i coś takiego się mu szuka. Cena aż za atrakcyjna, ale kupić coś trzeba. Na ogłoszenie zakupu Almery w dziale giełda odpowiedziała jedynie jedna osoba, tak więc teraz moje poszukiwania idą w tym kierunku. Nie chciałbym się rozstawać z ta marką, bo sprawdzona i nie zawodna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy ta klima działa, z tyłu korby jak i lusterka ręcznie ustawiane , fotel pewnie wtarty bo zdjęcia nie zamieścili. Jakiś czas temu w tym dziale pisał też jeden użytkownik podpalił się na kombi jak dobrze pamiętam 2 dni się cieszył że może jeszcze ją sprzeda z zyskiem itp. a tu nagle zonk , w sumie jaka cena takie auto :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...