Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wspomniałem wyżej - wydaje mi się, że ktoś mógł specjalnie nabroić przy silniku aby nie można był sprawdzić skrzyni..

Paru znajomych moich znajomych już wymienili CVT po awarii na manualne skrzynie - nie opłaca się ich naprawiać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten serwisant chciał się z Tobą zobaczyć jeszcze kiedyś przy okazji na przykład wymiany czujnika położenia wału w 1.8;)

SR20 jest uznawana za jedna z najlepszych jednostek benzynowych na świecie - chyba nie bez powodu.

Ten komentarz serwisanta znalazłem gdzieś na jakimś forum. Natomiast co do wersji silnika to również na samym forum nissanklub.pl są pozytywne opinie dotyczące tego silnika. Mój ojciec ma Primerę z silnikiem 1.6 z 2000 r i nie ma z nim żadnych problemów a to przecież ta sama konstrukcja co 1.8. Nie mniej dziękuję za opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6 z 2000 r. moze byc jeszcze GA16DE i nie jest to ta sama konstrukcja. Ta sama konstrukcja jest QG16DE montowane po polowie 2000 r.

Mam Sunny N14 co prawda 1.4 GA14DE ale wiem jak wygląda ten silnik i to jest inna konstrukcja niż ten u ojca. Tatko ma silnik jak w linku: http://www.resmoto.com/a_car/nissan/opisy/primera/p11_144/nissan_primera_p11_12.jpg (podejrzewam, ze 1.6 wizualnie nie odbiega od 1.8)

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez Tomi 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tłumnie zgromadzonych. Jestem świeży wśród Was i proszę o opinię na temat tego ogłoszenia: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10803482. Może ktoś zna ten samochód i komis? Szukałem hatchbacka ale jest bardzo ciężko i chyba znowu zostanę przy kombi :(

Dzieki za wszelkie informacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ten czerwony był opisywany kilka razy już, cofnij się o kilka stron.

 

a ten powyżej sprzedaje handlarz-oszust. w swojej ofercie ma w tej chwili 37 aut - wszystkie bezwypadkowe, garażowane, pierwszy właściciel. nie ma takiej możliwości, żeby to była prawda. co do samego auta się nie wypowiadam bo się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten czerwony był opisywany kilka razy już, cofnij się o kilka stron.

 

a ten powyżej sprzedaje handlarz-oszust. w swojej ofercie ma w tej chwili 37 aut - wszystkie bezwypadkowe, garażowane, pierwszy właściciel. nie ma takiej możliwości, żeby to była prawda. co do samego auta się nie wypowiadam bo się nie znam.

 

Chodzi o to, żebyś wypowiedział się w temacie konkretnego auta, a nie handlarza.

Nie tylko oni, ale także osoby prywatne, stosują różne "triki i chwyty" marketingowe, żeby przyciągnąć klienta, niekoniecznie będąc oszustami....

Co do sprzedawcy, jakoś nie widzę żeby to były same oferty z pierwszej ręki, niektóre są kupione w kraju.

Łatwo ferować osądami, ale cóż - taka natura polaka

 

Co do samego auta http://www.otomoto.p...ow&id=C10803482., mnie się bardzo podoba, przód ma i miało cały, środek również wygląda na oryginalny.

Na temat ew. odcieni lakieru nie będę się wypowiadał, bo takowych nie widzę, poza tym, to tylko zdjęcia.

Moim zdaniem samochód wart uwagi.

Edytowane przez herson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bankroot

bity przód ,dopiero co zrobiona widać po nowej chłodnicy

gaz chyba 2 generacji

dodałbym jeszcze gnijący lewy kielich (normalna, chociaż nie zawsze tak widoczna przypadłość wszystkich Primer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

dodałbym jeszcze gnijący lewy kielich (normalna, chociaż nie zawsze tak widoczna przypadłość wszystkich Primer)

To nie musi być rdza. Kielichy rdzewieją zazwyczaj przy śrubach. Mi to wygląda bardziej na wosk, którym również pokrywa zaworów jest oblana. Ja też mam wosk na kielichu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosują różne "triki i chwyty" marketingowe, żeby przyciągnąć klienta, niekoniecznie będąc oszustami....

Co do sprzedawcy, jakoś nie widzę żeby to były same oferty z pierwszej ręki, niektóre są kupione w kraju.

Łatwo ferować osądami, ale cóż - taka natura polaka

 

 

no to mamy lekko odmienne zdanie na temat oszustów. jeśli ktoś pisze, że auto garażowane, bezwypadkowe a jest po ostrym dzwonie i stało kiedyś przez rok w garażu to wg. moich standardów nie jest to chwyt czy trik marketingowy , a ewidentne oszustwo i wprowadzanie klientów w błąd. przynajmniej kilka z oferowanych aut tego sprzedawcy to właśnie samochody powyadkowe, sprawdź sam, ale w każdym jest opis - "bezwypadkowy, garażowany"

 

a co do natury polaka - to fakt, jesteśmy narodem oszustów i krętaczy. ja, przynajmniej u siebie staram się to zmienić i rzecz nazywam po imieniu.

co do auta to się nie wypowiadam, bo jak mam do czynienia z oszustem to "zmieniam kanał"

 

to off topik, nie atakuj mnie bo to nic osobistego.

 

 

"http://otomoto.pl/ni...-C10737677.html

proszę o opinię "

kolejny handlarz-oszust. na 51 aut wystawionych w otomoto, wszystkie są bezwypadkowe! dobrze, że chociaż nie ukrywa że większość to przekładki z anglików. chwała mu za to.

Edytowane przez sztef99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od niedawna poszukuję Primery P11 i dzięki mojemu znajomemu trafiłem na to forum. Moją uwagę przykuło to ogłoszenie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10560695 czy widzicie coś niepokojącego na pierwszy rzut oka w tym egzemplarzu?? pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to niepokojące, ale na pierwszy rzut oka widać nieoryginalny lakier na obu zderzakach, listwach bocznych oraz obudowach i uchwytach lusterek bocznych. Dodatkowo tylny zderzak z lewej strony trochę szarpnięty.

 

To drobnostki, bo tyle widać na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od niedawna poszukuję Primery P11 i dzięki mojemu znajomemu trafiłem na to forum. Moją uwagę przykuło to ogłoszenie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10560695 czy widzicie coś niepokojącego na pierwszy rzut oka w tym egzemplarzu?? pzdr

A ja dodam jeszcze że Primery miały w Niemczech zredukowaną moc , a ten egzemplarz podchodzi za Niemiec jak wierzyć ogłoszeniu.

Poproś o więcej zdjęć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dzwoniłem do właściciela powiedział ,że auto zostało sprowadzone z holandii, mam nadzieje ze ta informacja w ogłoszeniu to jakieś niedopatrzenie. Wyraził zgode na sprawdzenie auta w dowolnym warsztacie wybranym przezemnie, mam nadzieje ze to dobrze rokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dzwoniłem do właściciela powiedział ,że auto zostało sprowadzone z holandii, mam nadzieje ze ta informacja w ogłoszeniu to jakieś niedopatrzenie. Wyraził zgode na sprawdzenie auta w dowolnym warsztacie wybranym przezemnie, mam nadzieje ze to dobrze rokuje.

Powiem ci tak GOŃCZYCE to małą miejscowość więc tam się raczej wszyscy znają wiec ciężko będzie o bezstronnego mechanika , proponuję ci coś poszukać w Garwolinie lub Żelechowie.

Edytowane przez nice-wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak GOŃCZYCE to małą miejscowość więc tam się raczej wszyscy znają wiec ciężko będzie o bezstronnego mechanika , proponuję ci coś poszukać w Garwolinie lub Żelechowie.

 

Wiem,że to małe miejscowośc gdyż często przejeżdzam przez nią w drodze do wawy. W rozmowie wyraznie podkreslilem,że to bedzie warsztat w mojej okolicy , czyli około 50km od Gończyc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

noszę się z zamiarem zakupu primerki no i znalazłem taką http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-primera-2-0-diesel-11176131.html?ko=1258631625c0eb2fc0133393c2a68912 jest jeszcze wystawiona w komisie ( http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-primera-zarejestrowana-k-2-0-diesel-11167407.html#8be59c627ed14c71,1 ) z wyższą kwotą ale rozmawiałem z właścicielem i może mi ją puścić za 14000 zł tylko pytanie czy warto? bo wygląda w sumie na dość zadbaną niewygórowany przebieg itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

witam

noszę się z zamiarem zakupu primerki no i znalazłem taką http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-primera-2-0-diesel-11176131.html?ko=1258631625c0eb2fc0133393c2a68912 jest jeszcze wystawiona w komisie ( http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-primera-zarejestrowana-k-2-0-diesel-11167407.html#8be59c627ed14c71,1 ) z wyższą kwotą ale rozmawiałem z właścicielem i może mi ją puścić za 14000 zł tylko pytanie czy warto? bo wygląda w sumie na dość zadbaną niewygórowany przebieg itd.

Przebieg to ma taki jak 90% samochodów sprzedawanych w Polsce. Stan kierownicy świadczy o nieco większej ilości pokonanych kilometrów. Za te pieniądze można kupić primerę po lifcie w dobrym stanie - tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze po lifcie by spasiła ale nie chcę na siłę kupować a taka pewna(niewalona ,w dobrym stanie ,zadbana) po lifcie w dieselku to pewnie poniżej 15tys nie uświadczę ?

Edytowane przez d@fit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie jestem posiadaczem Mondeo ale chciałbym zakupić p12 w dieslu.

Mam prośbę czy mógłby ktoś doradzić który silnik jest lepszy, jakie s wady i zalety, oraz na co zwrócić szczególna uwagę przy zakupie.

Za wszystkie podpowiedzi dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...