Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki za odpowiedź, kurcze do Gorzowa kawałek drogi mam ale chyba będzie trzeba się wybrać.

 

Ja bym do tego człowieka zadzwonił i popytał czy nie ściąga czegoś ciekawego w najbliższej przyszłości.

 

Co do tych dywaników to o co z chodzi bo już któryś raz takie widzę?

 

Dyskusyjny dizajn ;)

 

 

Koledzy bardzo proszę o ocenę tego autka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10468080

 

Ciekawa wersja jak na P11, jak masz blisko, to mimo, że jest podszykowana, może warto ją obejrzeć.

 

 

 

P12, 1.8 - nie znajdziesz tu specjalistów w tej sprawie, ale moim okiem to: paskudnie pozdzierany lakier z przycisków na kierownicy, auto pooklejane śmiesznymi listwami, wątpię w jej przebieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Primera P11 GT 98r

Witam Panowie co do tych Primer GT z Gorzowa Ja kupiłem właśnie od tego faceta który je sprowadza Sprawa wygląda tak : Ja jestem mechanikiem z zawodu a do oględzin wziąłem jeszcze kolegę blacharza Wniosek: Autko było wypicowane na sprzedaż Tzn Wypolerowane, wyprane w środku itd Silnik nie był myty Delikatnie uderzone w prawy błotnik Zrobione powiedzmy w miarę dobrze Silnik chodził bardzo dobrze Krótka przejażdżka Zawieszenie mimo tego że obniżone 4cm w ogóle nie wybite itd W środku też zadbane Przebieg raczej realny Przywiezione lawetą Decyzja kupuję W trakcie powrotu do domu powyżej 120km/h kierownica zaczęła dziwnie drżeć Przyczyna heh Pęknięta i pospawana półoś z prawej strony !!! Możliwe że nawet mógł sam tego nie zauważyć podczas kupna w Niemczech Tym bardziej że autko było przywiezione lawetą Po wymianie półosi auto sprawuje się bardzo dobrze Wszystko działa Żadnych przygód nie ma Można zaufać ale trzeba dokładnie obejrzeć Dla potencjalnych kupców Obejrzyjcie ranty drzwi na dole i maskę od wewnątrz przy grillu W wersjach GT zbiera się tam woda i powoduje szybką korozję W razie pytań pisać na GG Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie co do tych Primer GT z Gorzowa Ja kupiłem właśnie od tego faceta który je sprowadza Sprawa wygląda tak : Ja jestem mechanikiem z zawodu a do oględzin wziąłem jeszcze kolegę blacharza Wniosek: Autko było wypicowane na sprzedaż Tzn Wypolerowane, wyprane w środku itd Silnik nie był myty Delikatnie uderzone w prawy błotnik Zrobione powiedzmy w miarę dobrze Silnik chodził bardzo dobrze Krótka przejażdżka Zawieszenie mimo tego że obniżone 4cm w ogóle nie wybite itd W środku też zadbane Przebieg raczej realny Przywiezione lawetą Decyzja kupuję W trakcie powrotu do domu powyżej 120km/h kierownica zaczęła dziwnie drżeć Przyczyna heh Pęknięta i pospawana półoś z prawej strony !!! Możliwe że nawet mógł sam tego nie zauważyć podczas kupna w Niemczech Tym bardziej że autko było przywiezione lawetą Po wymianie półosi auto sprawuje się bardzo dobrze Wszystko działa Żadnych przygód nie ma Można zaufać ale trzeba dokładnie obejrzeć Dla potencjalnych kupców Obejrzyjcie ranty drzwi na dole i maskę od wewnątrz przy grillu W wersjach GT zbiera się tam woda i powoduje szybką korozję W razie pytań pisać na GG Pozdrawiam

 

 

Dzięki za info, jeszcze takie pytanko jak to jest z wracaniem tą furą na kołach skoro ona nie ma żadnych blach rejestracyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z uwagi na powiększenie się rodziny noszę się z zamiarem kupna Primery 2000/2001 rok kombi. Interesuje mnie Diesel lub gaz. Chodzi o koszty utrzymania. Fajnie jeśli auto miałoby historie do wglądu. Może ktoś z Was planuje sprzedaz swojej Primery? A może rzuciło się Wam w oczy cos ciekawego?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chetnie dowiem się czegoś więcej o tym ciekawym modelu Primery:)

http://www.otomoto.p...how&id=C4834675

Pozdrawiam

1,9 diesel w P11.144 ,dodatkowo 120 KM i rok produkcji 2003???? Jak ten co to pisał, tak samo sprowadza auta, życzę powodzenia kupującym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to skąd ten sprzedający bierze te przebiegi do tych aut co sprzedaje...

 

"magicy" z Płocka, Gostynina, Gubina i jeszcze kilku miejscowości, którzy wyspecjalizowali się w ściąganiu i picowaniu aut. Do tego, zawsze profesjonalnie porobione zdjęcia, pewnie nie jeden dał się złapać.

Przebiegi typowo giełdowe lub ogłoszeniowe. Najlepsze jest to, że niedługo będę sprzedawał swoją almerę i ma podobny bo 142 tkm, tyle że rocznik 2003 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przebieg bardzo realny, przód oryginalny bez dzwona

 

2. Prawy xenon świci jak zwykła żarówka, przebieg zaniżony o jakieś 50tkm, na zdjeciu nie widać pasa przedniego. Mam wrażenie, że już ktoś o nią pytał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów, sympatyków nissana primery i proszę o opinię o tym samochodzie. Mam go na oku i chciałbym, abyście napisali na co zwracać uwagę przy kupnie. Ma dosyć spory przebieg, bo 270 tys. a na instalacji gazowej pracuje od 2003 r. ale szczegółów niestety nie znam. Kupiony w polsce i do końca serwisowany, ma książkę i faktury co było robione.

http://moto.gratka.p...e144e54d1807fa5,1

Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wladek0706

Witam wszystkich klubowiczów, sympatyków nissana primery i proszę o opinię o tym samochodzie. Mam go na oku i chciałbym, abyście napisali na co zwracać uwagę przy kupnie. Ma dosyć spory przebieg, bo 270 tys. a na instalacji gazowej pracuje od 2003 r. ale szczegółów niestety nie znam. Kupiony w polsce i do końca serwisowany, ma książkę i faktury co było robione.

http://moto.gratka.p...e144e54d1807fa5,1

Dziękuję za wyrozumiałość i pozdrawiam!

 

 

Chodziło Ci o to auto: http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-primera-1-6-gaz-11390287.html#6e144e54d1807fa5 Jeśli to na prawdę pierwszy właściciel i jesteś pewien tego, co mówi i pisze w ogłoszeniu, to polecam. To dobra cena za tego 10-latka. Bardzo ładnie się prezentuje a i środek elegancki jak na 270tyś.km. Widać, ze ktoś dbał o to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło Ci o to auto: http://moto.gratka.pl/tresc/nissan-primera-1-6-gaz-11390287.html#6e144e54d1807fa5 Jeśli to na prawdę pierwszy właściciel i jesteś pewien tego, co mówi i pisze w ogłoszeniu, to polecam. To dobra cena za tego 10-latka. Bardzo ładnie się prezentuje a i środek elegancki jak na 270tyś.km. Widać, ze ktoś dbał o to auto.

Tak, dokładnie o tym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna mieć całe zderzaki wymalowane,na pokrywie zaworów brak konserwacji-zanika powyżej 200 tysi....ponoć :P

 

Możesz mi podesłać zdjęcie silników z konserwacją? Patrzyłem na allegro ma pare sztuk i na żadnym silniku nie widziałem - także na tych z przebiegiem poniżej 200 tyś.km.

 

Co do zderzaków to znalazłem co najmniej 5 innych srebrnych primer z niepomalowanymi dolnymi częściami zdrerza (przód i tył). Poniżej przykład:

 

Przykład

 

Natomiast muszę przyznać, że w każdej z tych Primer jeśli nie była malowana dolna część zderzaków to i boczna listwa była niemalowana. Natomiast na tym linku co ja zamieściłem 2 posty wyżej boczne listwy są srebrne :/

Edytowane przez kulik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przebieg bardzo realny, przód oryginalny bez dzwona

 

Ja bym się tylko przyczepił do lakierowanych nerek. Są bardzo popularne w wersjach angielskich a nigdy nie widziałem takich w wersjach europejskich ale być może też występowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna mieć całe zderzaki wymalowane

Występowały też z takimi zderzakami ze dół był niepomalowany jak i listwy boczne

 

Możesz mi podesłać zdjęcie silników z konserwacją?

 

tak wygląda ta konserwacja prim_22.jpg

Edytowane przez Sznurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop

Występowały też z takimi zderzakami ze dół był niepomalowany jak i listwy boczne

 

 

 

no ale ta ma listwy w kolorze nadwozia,czyli jakoś tak dziwnie z deczka :rolleyes: i jeszcze nie pomalowane spryskiwacze lamp.....hm.......... :whistle:

 

Możesz mi

Natomiast muszę przyznać, że w każdej z tych Primer jeśli nie była malowana dolna część zderzaków to i boczna listwa była niemalowana. Natomiast na tym linku co ja zamieściłem 2 posty wyżej boczne listwy są srebrne :/

taaa ino że wersja z białymi zegarami powinna mieć zderzaki i progi w kolorze nadwozia-o ile pamiętam ,a zobacz że te auto z'' przykładu'' zegary ma czarne czyli inna wersja :rolleyes:

Edytowane przez peryskop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam , co sadzicie o tej primerce ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11490753 dosc tania , bo te drzwi jakby szpachla odpadla ^_^

 

Ladnie wyglada,sporo mocy, a te drzwi to zdolasz zrobic sam,przegieg bardzo prawdopodobny, dla mnie bomba. :devil::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...