Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie troche rdza bierze skoro zdjęcia robione świerzo po myciu ale moge się mylić. jak jest blisko to trzeba obejrzeć a jak daleko to trzeba szukać bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam , co sadzicie o tej primerce ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11490753 dosc tania , bo te drzwi jakby szpachla odpadla ^_^

 

Przy jednym halogenie zbita szybka , drugiego brak. Zobacz maskę wygląda jak by miała wgniecenia ewentualnie tło takie się rzuca , z przód maski prawa a lewa strona jest wysunięta bardziej od błotnika , hokeje pod lampą wymienione na białe.. poduszka od pasażera jakaś taka szczelinę posiada. Czwarte zdjęcie wygląda mi na rdze na nadkolu od strony zderzaka, widać po drzwiach od kierowcy jak go chrupie rdza to ciekawe jak wygląda próg z tyłu.. . Resztę to pewnie do zobaczenia na miejscu , jakoś brak foty komory silnika jak to tam wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, tym razem chyba poprawnie to zrobię (poprzedni temat pewnie w koszu się znajdzie)

Jeżeli mógłby ktoś popatrzeć na to auto

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11284433

pzdr

150k km i fotel kierowcy z rozdartą dziurą ? to chyba kpiny na kierownicy jakaś nakładka bo pewnie też wytarta.. zdjecia zrobione tak by nie widać nakładek na pedały, gałka zmiany biegów to wieśniacka ,pas przedni robiony brak naklejki i chyba pozostałości po pyle od szpachlu ?

Widok pod maska nie robi wrażenia, i wydaje mi się że jak listwy na drzwiach są czarne to i na zderzakach powinny być ?

Sri powinny mieć halogeny

tylna lampa od wstecznego na 3 zdjęciu widać jak by miała ubytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Co sądzicie o poiniższej furce? Może ją ktoś oglądał?

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-C11294667.html

 

Wybrałem się i obejrzałem. Samochód jest po poważnej naprawie blacharskiej. Miał rozbity cały przód, cały prawy bok i tył. Szpachli to tyle, że chyba z betoniarki lali.....

 

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150k km i fotel kierowcy z rozdartą dziurą ? to chyba kpiny na kierownicy jakaś nakładka bo pewnie też wytarta.. zdjecia zrobione tak by nie widać nakładek na pedały, gałka zmiany biegów to wieśniacka ,pas przedni robiony brak naklejki i chyba pozostałości po pyle od szpachlu ?

Widok pod maska nie robi wrażenia, i wydaje mi się że jak listwy na drzwiach są czarne to i na zderzakach powinny być ?

Sri powinny mieć halogeny

tylna lampa od wstecznego na 3 zdjęciu widać jak by miała ubytek

 

 

a dla mnie z zewnątrz tak ładnie wyglądała (rozdarć nie zauważylem)

dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peryskop

Wybrałem się i obejrzałem. Samochód jest po poważnej naprawie blacharskiej. Miał rozbity cały przód, cały prawy bok i tył. Szpachli to tyle, że chyba z betoniarki lali.....

 

NIE POLECAM

można se zryć psyche po takim oblukaniu.............. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie z zewnątrz tak ładnie wyglądała (rozdarć nie zauważylem)

dzięki ;)

Zadałeś tutaj pytanie w tym temacie to Ci odpisałem , a jeżeli dla Ciebie ładna itp. to bez sensu było zamieszczanie tutaj posta..

 

Chyba że nie zrozumiałem twojej ironii

Edytowane przez Sznurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRup , blacha do d*py , drzwi wgniecione , gaz jest w dowodzie ( a w aucie zostal tylko korek ) i inny silnik niz obecnie jest wstawiony , nie polecam i tyle ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEitam zamierzam kupic primere P10 i tu nasuwa mi sie pytanie Hatchback czy Sedan ?? ciekawi mnie czy tylko w sedanie wystepowaly swiatla na klapie z tylu bo szczerze to pojedyncze lampy za bardzo mi nie leza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WEitam zamierzam kupic primere P10 i tu nasuwa mi sie pytanie Hatchback czy Sedan ?? ciekawi mnie czy tylko w sedanie wystepowaly swiatla na klapie z tylu bo szczerze to pojedyncze lampy za bardzo mi nie leza ;)

jeżeli mam się wypowiadać to Mi od zawsze czy to P10 czy P11 podobały się w sedanie... jeśli chodzi o trzecie stop to popatrz na zdjęcia z allegro, w ostateczności można kupić :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Hatchback bardziej pakowny ;-)

Sam mam hatchbacka tyle że w P11.144 i to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jak trzeba to zamienia się w małe kombi.

 

A w P10...hm, faktycznie sedan się Nissanowi bardziej udał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam P11 w hatchbacku i nie zamienił bym na sedana. Jak jade na wakacje to wrzucam do środka rowery i bagaze, zdarzało się nawet jakiś regał przewozic. Użytkowość napewno większa od sedana. A wygląd to już zupełnie subiektywna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zdecydowanie sedan ;] tak jescze z innej beczki jak latwo wywnioskowac czy dany model to p10 a nie w10 ??

W10 to Kombi tak jak WP11, WP11.144, WP12 :) jeżeli się mylę to poprawcie Mnie pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum!:)

 

Poniewaz planuje zakup Primery kombi (to kilka dni temu odkryte forum tylko utwierdzilo mnie w moim przekonaniu;)), prosze o ocene tego auta. Czy ze zdjec lub opisu da sie zauwazyc cos niepokojacego i ogolnie jaka jest szansa ze za te mniej wiecej pieniadze trafie na cos "porzadnego"? Moj planowany budzet to wlasnie jakies 13 tys. max. Z gory dziekuje!

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=931806831'>http://allegro.pl/show_item.php?item=931806831

 

Pozdrawiam

 

Witam wszystkich na forum!:)

 

Poniewaz planuje zakup Primery kombi (to kilka dni temu odkryte forum tylko utwierdzilo mnie w moim przekonaniu;)), prosze o ocene tego auta. Czy ze zdjec lub opisu da sie zauwazyc cos niepokojacego i ogolnie jaka jest szansa ze za te mniej wiecej pieniadze trafie na cos "porzadnego"? Moj planowany budzet to wlasnie jakies 13 tys. max. Z gory dziekuje!

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=931806831

 

Pozdrawiam

 

Nieaktualne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciej__

Hej wszystkim!!!

 

Mam okazje kupic Primere P12 Acenta - 2004r za jakies 18tys.

 

Problem jest jedynie, ze to wersja 1,9dci czyli z francuskim dieslem. Obecny przebieg to jakies 215 tys, caly czas serwisowany w ASO bo to auto z firmy.

 

Jakies 10tys temu poszedl rozrzad i wymieniana byla w ASO glowica + rozrzad (faktura na 5 tys).

 

Z tego co wiem to sugerowali tez, ze kolo dwumasowe zaczyna niedomagac, ale nie wiem czy chceli naciac firme czy faktycznie, wiec licze sie z wydatkiem ok 2-3 tys.

 

Pytanie jest raczej o ten silnik, ile to jeszcze bezproblemowo moze pojezdzic?

Bo opinie ma niestety nie najlepsze i gdyby to byla beznzyna to bym sie nie wahal ani chwili...

 

No i pytanie, czy warto sobie tym glowe zawracac?

 

Musze sie do jutra okreslic, wiec dzieki za wszelkie sugestie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek8301

Witam

 

 

Ten przebieg jest duży , a jeszcze do tego silnik francuski...?

Jezeli samochód był traktowany przez "użytkowników" dobrze (w co wątpię bo taka usterka rozrządu spowodowana jest raczej z zaniedbania!!!)i primerka jest bezwypadkowa, uszanowana i kosztuje ok.18 tys.zł. to warto sie zastanowić...?

Ten rocznik jest na rynku dużo droższy i jeżeli do tej ceny doliczysz dodatkową naprawę to i tak się opłaca. Tylko pytanie czy na tej naprawię się skończy???? Jak wygląda zawieszenie w tej P12? - to też jest kosztowna naprawa...!!!!

Pozdrawiam

 

/sprzedaję moje auto!!!!/

http://moto.gratka.p...53e24e47e20f99c,1

Edytowane przez bort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...