Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcotek

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11096815 podobno z Włoch,więc nie ma ksiażki przebiegu... 95 tys. przez 8 lat,to dla mnie science fiction, jak sprawdzić rzeczywisty przebieg.Będę miał VIN, bo mam mi typ przesłać skany dokumentów. Ogólnie na zdjęciach autko ładne,z silnikiem japońskim z łańcuchem rozrządu. Poprzednią primerkę (P11 2,0 TD) pochowałem dwa tygodnie temu,wyleciałem z zakrętu na lodzie,uratowała mi życie.Stąd sentyment do marki i typu.

 

POwiedzcie co to auto warte,jak sprawdzic przebieg,może kto mieszka blisko Bydgoszczy by to cudo obejrzał,czy warto.

Pozdrufka

m.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wiekszosc na foto wyglada ladnie jutro kolega ma zrobic wstepne ogledziny .... dam znac dla innych jak co :) pzdro

Edytowane przez Hansio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11096815 podobno z Włoch,więc nie ma ksiażki przebiegu... 95 tys. przez 8 lat,to dla mnie science fiction, jak sprawdzić rzeczywisty przebieg.Będę miał VIN, bo mam mi typ przesłać skany dokumentów. Ogólnie na zdjęciach autko ładne,z silnikiem japońskim z łańcuchem rozrządu. Poprzednią primerkę (P11 2,0 TD) pochowałem dwa tygodnie temu,wyleciałem z zakrętu na lodzie,uratowała mi życie.Stąd sentyment do marki i typu.

 

POwiedzcie co to auto warte,jak sprawdzic przebieg,może kto mieszka blisko Bydgoszczy by to cudo obejrzał,czy warto.

Pozdrufka

m.

:)

Przebieg można spróbować zweryfikować na podstawie numeru nadwozia. Jest przyklejony temat w dziale Primera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że poprzedni temat miał mnóstwo nieaktualnych linków z poprzednich lat i nie potrzebnie zajmowało to miejsce, założyłem na jego miejsce nowy.

 

OD DZIŚ TU WKLEJAMY LINKI :rolleyes:

 

 

http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-Nissan-Primera-GT-W0QQAdIdZ191715701

Witam ;-)

To jest moja Primerka, którą z wielkim bólem serca muszę sprzedać.Samochodzik rewelacja nigdy nas nie zawiódł. Sprzedaję, bo rodzinka mi się powiększyła i jest nam trochę ciasno ;((( polecam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rozmaryn

Witam,

 

Brakuje mi trochę tematu w dziale Primera takiego jaki jest w dziale Almera : Czy warto kupić Almerę? lub Czy jesteś zadowolony ze swojej almery?.

 

Mam dylemat czy warto kupić primere (2003 wzwyż), bo się trochę naczytałem o usterkach które w nich występują, wiadomo ze to już nie te dobre japonce tylko pól renaty. Wybór silnika tez nie jest łatwy. Interesowałby mnie 1.8 ale ploty mówią ze bierze olej i jest strasznie mułowaty, znów 2.0 chwalą no ale wiadomo utrzymanie droższe, diesle za duża pojemność (renault nie biorę pod uwagę). Może jest temat gdzie się użytkownicy wypowiadają o swoich primerach? z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam odnosnie Primerki z otwocka o ktora pytalem pierwszy wlasciciel zapomnial dodac ze blotnik i dzwi sa szpachlowane i caly dol samochodu jest malowany mowil ze tylko zderzak wymienial.... comfort+ ehhh 120k przebiegu .... szkoda czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WaldekSP16

http://wojtek-car.otomoto.pl/nissan-primera-primera-2-0-td-comfort-C11289440.html

witam

co powiecie o tym ? szukam co prawda benzyny ale nie wykluczam całkowicie diesla.

chętnie wysłucham również opinii o tym silniku: spalanie , kultura pracy , awaryjność itd.

Jeżdżę teraz P10 z 1.6 więc moc ta sama ( czyli nie za wielka ) ale wiadomo moment tez ma znaczenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak silnik, ale Primerka P12 z takim przebiegiem to całkiem fajna propozycja.

 

Zdjęcia są na tyle mizerne, że lepiej dokładnie obejrzeć ją na żywo.

Edytowane przez IvanH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nissan116

Witam. Zamierzam kupić Nissana Primerę P11, ale najpierw chciałbym zadać kilka pytań, Wam, użytkownikom Primer z silnikiem 2.0 130km:

 

- Ile palą PB w mieście przy spokojnej jeździe?

- Czy "lubią" gaz? Ile musiał bym przeznaczyć na niesprawiającą problemów instalację gazową?

- Jakie są słabe punkty silnika?

 

No i czy jest ktoś, kto ma założoną instalację gazową w Primerze 2.0/130km?

Wszystkie pomocne posty zostaną nagrodzone PKT-ami reputacji :D Pozdrawiam

Edytowane przez nissan116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja mam p11 ale z silnikiem 1.6 w sekwencji koszt instalacji 2 tys. na gazie zroboine z 20 tys i narazie jest wszytsko elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, do P.12 1.8 benzyna założony GAZ, BRC. Przełącza się bezproblemowo, działo ok, mocy spadku nie czuć w ogóle, za to na stacji fajnie płaci się przy kasie. Jak się mam czepiać to nie widać dokładnie ile gazu zostało, mam cztery lampki które określają ile jest gazu.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Frost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nissan116

Aha, czyli mówiąc wprost dużo "żre"? :D Teraz upatrzyłem sobie Primerę 1.6 z końca 1996r od 1 właściciela za 7800zł bez gazu. Na co trzeba zwracać szczególną uwagę, kupując ten samochód? A może lepiej wziąść Almerę N15 1.6/90km za 9000zł z 1997r 3 właściciel, bez gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje cywilna 1.6 dobrze wypasiaona moze wyscigowka to nie jest ale daje rade. moim zdaniem napewno lpeszy od 2.0 TD , wydaje mi sie ze ta p11 z 96r. troche droga ja jakbym sprzedawal to zadowolony bym byl z 9500 98r.

Edytowane przez Zajdelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...