Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić primerę P10, P11, P12 - zapytaj tu i tylko tutaj


Gość strzelec
 Udostępnij

Czy jesteś zadowolony ze swojej Primery ?  

836 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes zadowolony z zakupu Primery i kupiłbys ją jeszcze raz ?

    • Tak
      80
    • Raczej Tak
      38
    • Raczej Nie
      3
    • Nie
      2
    • Napewno Nie. To najgorsze auto jakie mialem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Nissany generalnie lubią gazowanie. U mnie (1.8) obeszło się bez komplikacji. Mam Stag 300 Plus i wtryski Magic Jet, jeździ fajnie, spalanie różne, od 10 do 12 litrów. Co do brania oleju to ponoć 1.8 mają do tego tendencję, u siebie tego nie doświadczam więc nie wiem czy to prawda. Wiadomo że jakbyś miał dwie identyczne Primerki z różnicą 1.8 a 2.0 to brać większy, jak nie będzie takiego wyboru to z 1.8 też będziesz zadowolony :) Łańcuch w obydwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Nissany generalnie lubią gazowanie. U mnie (1.8) obeszło się bez komplikacji. Mam Stag 300 Plus i wtryski Magic Jet, jeździ fajnie, spalanie różne, od 10 do 12 litrów. Co do brania oleju to ponoć 1.8 mają do tego tendencję, u siebie tego nie doświadczam więc nie wiem czy to prawda. Wiadomo że jakbyś miał dwie identyczne Primerki z różnicą 1.8 a 2.0 to brać większy, jak nie będzie takiego wyboru to z 1.8 też będziesz zadowolony :) Łańcuch w obydwu.

 

 

Dzieki za taki odzew, co do LPG niestety jestem zupełnie zielony, ni9gdy tego nie miałem nigdzie, ten Stag 300 np. to instalacja której generacji? (oczywiście to sekwencja?) ile kosztuje takie ustrojstwo? może ktoś polecić dobrego gazownika w wielkopolsce, który zna się na nissanach. Co do pojemności sam sie skłaniam ku 2,0. Powiedzcie jeszcze coś o tych skrzyniach tiptronic 6 stopniowych - przypuszczam że fajne kiedy jest nowe auto, ale czy u 10 latka nadal wytrzymuje??

Edytowane przez alilee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie udało mi się kupić ... Kolejna seria ogłoszeń. Tym razem troszkę dalej od mojego miejsca zamieszkania, więc szykuje się kilka małych wypraw. Mała prośba, szepnijcie słówko o każdym z nich ;)

 

Numer 1 (najbardziej za mną przemawia)

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-acenta-C13615571.html

 

Numer 2

 

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-C13538382.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac maja małe przebiegi i to chyba dobrze.Az dziwne że taki małe czasami zdarzaja sie wyjatki.

Chyba ten 1.8 byłby lepszy niż ten 1.6 Zawsze wiekszy silnik na taką bude lepiej pociagnie i nie bedzie maił cieżko samochód z 1.8, a by był 2.0 i wiecej kucy to by jeszcze lepiej sie zbierał przy kombi i np komplecie pasażerów i coś w bagażniku..Pewnie koledzy na forum to wiecej powiedza o tych autach,jakie maja bolaczki itp.

Życze udanych zakupów:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Otóż mam na oku tą oto primerkę http://moto.allegro.pl/item1075306711_primera_1_8_16v_oryginalny_lakier_i_wlasciciel.html

 

Mógłby ktoś rzucić okiem i powiedzieć mniej więcej co nie gra? Czy cena oferowana przez tego gościa nie jest zbyt wygórowana? Ile rządać w razie gdyby była?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

podbijam, bo mój post został zignorowany :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandman, cóż tu pisać. Auto jest odpicowane na zero, fotki piękne, auto od handlarza. Nie znaczy że złe ale ja bym wolał auto od "amatora" ;) Zderzaki się mienią innym kolorem zdaje się ale to nie znaczy że coś strasznego się działo. Porządnie obejrzyj auto od spodu czy nie spawane z trzech, czy nie leje, jak jedzie prosto to bierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie proszę jak to jest z ksenonami w primce, od kiedy sie pojawiły, czy były w standartowym wyposażeniu (od jakiegos rocznika)? jak je na zdjeciach rozpoznać?? jak nie ma spryskiwaczy to nie ksenon czy też nie chciało sie komuś założyć po wypadku?? i od kiedy weszły białe zegary? oczywiście pytam o P11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz, przy xenonach muszą być spryskiwacze. Co do białych tarcz to pewien nie jestem ale chyba tylko wersje GT miały je w serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupno P12 (2.0 benzyna). Słyszałem, że najlepiej po lift, bo poprawiono parę rzeczy w nich (użyte materiały wewnątrz, zmienione klamki, zegary). Czy każdy z 2004r jest po tych zmianach? Mam P11 z 1997r, 350tys przebiegu, również 2.0 benzyna i gaz. Jestem zadowolony z tego auta i zastanawiam się czy warto kupić P12. Jak jest z silnikami 2.0 (140KM) w P12, głównie interesuje mnie awaryjność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam w swoim posiadaniu słoneczko ale zauroczyła mnie primerka p12 2.2 dci kombi, mam pytanko czy będzie śmigała bez awaryjnie tak ja moje sunny i czy jest trochę japoni w tym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonii trochę jest chociaż samochód jest już pod kuratelą Renault. Co do awaryjności to jest raczej na średnim poziomie, a części drogie. Jeśli masz do wydania kasę na samochód to P12 jest bardzo fajnym wyborem, jednak jeśli nie musisz zmieniać samochodu lub ma to stanowić dla Ciebie wyzwanie finansowe to pozostań przy Sunnym :) Wiesz co masz, zostaje Ci kasa w kieszeni, części o niebo tańsze itp. Chyba że zmiana jest konieczna, bardzo Ci na niej zależy to P12 można polecić, chociaż w dieslu z common-railem są baaardzo drogie naprawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak czytajac ten temat to widze że te nyski p11 nie sa wcale takie złe jesli chodzi o bezawaryjnosć:) w benz czy dieslach. Wiadomo że kazdego zawsze coś boli jak to w samochodach-SKARBONKA BEZ DNA.A jezdzic sie chce to trzeba czasami cos kupic czy wyminić czesci eksploatacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to chcialem cos mocniejszego i nowszego :) ale nie stac mnie na 'kaszkaja' a po zatym primerka ma kozak bude nie to co ta nuda z vw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po zdj to troche ciezko zobaczyc czy opiniować auto.

Najlepiej to jechac z jakims fachowcem co posłucha silnika i blachy obejrzy na okolo.A w trakcie jazdy zawsze sie czegos mozna dowiedziec ale to juz po kupnie jesli sie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karla ja też planuje zakup kolejnego Nissana. W tej chwili mam P11 i jestem zadowolony. Mam go już 10 lat i kupiłem z pierwszej ręki od znajomego. Auto ma 350 tys przebiegu i jestem zadowolony. Najlepiej szukać w Niemczech i to od dilera. Jeśli benzyna to chyba najlepiej 2,0. Poszukaj na stronach niemieckich i zaznacz opcje diler, może wyjdzie tylko trochę drożej ale pewniejszy zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Możecie zobaczyć czy warto sie zainteresować?

http://otomoto.pl/nissan-primera-klima-C13511884.html

Przebieg pewnie zmieniony ale jak wypada ogólnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nawet.Na zdj moze byc najlepiej zobaczyc na zywo i obejrzec go.Cena nawet przystepna fakt że sprowadzony i do opłat.Ale juz po lifcie i maska ładniej wyglada no i kombi zawsze pakowniejszy bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może nie w tym miejscu i nie w tym czasie ale zadam to pytanie.

Jadę jutro oglądać autko do komisu i nie wiem na co szczególnie zwrócić uwagę - wstępne oględziny wypadły pomyślnie.

Chodzi konkretnie o Primerę.

 

Na co zwrócić uwagę? Bo to że ładna jest - przynajmniej dla mnie - to widać na zdjęciach - inaczej bym się nie zainteresowała w ogóle.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj samochód od spodu. Bodaj najważniejsze! Bo to że miał malowany jeden czy drugi błotnik o niczym nie świadczy. Jeśli podłogi są proste i "oryginalne" i ani z układu napędowego, kierowniczego nic nie cieknie to można rozważyć zakup. Oględziny takie polecam Ci po jeździe próbnej, bo czasami wycieki mogą być zatuszowane i pojawić się dopiero po przejechaniu kilku km (np. po rozgrzaniu oleju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...