Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T30] Radio 2 din z GPS


Pieraś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że będziesz zadowolony.  Ja jeszcze dokupiłem pilot na kierownice ale to już w Polsce żeby trochę oszczędzić ten dotyk i przyciski na radiu (tak profilaktycznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pieraś napisał:

Mega przesylka ... 1 dzien szla :) AllieExpress z Niemiec:)

Dokładnie jak u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moze rozpiske kostki nissana?

Bo wlasnie przymierzalem sie i musze ogarnac otwory w blasze od ori radia oraz kable odciac od ori kostki i polutowac z tymi od radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz do czego są te piny?Jak rozumiem steering wheel to do pilota z kierownicy, a ta reszta?

20190217_140902.jpg

Rozpiske nissana znalazlem w sieci

Screenshot_20190217-140409_Via.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj zamów na allegro przejściówkę nissan na ISO albo kup w sklepie z radiami może masz taki u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

high beam light - światła drogowe.   po co radiu taki sygnał ?   chyba,że chińczyk źle przetłumaczył i chodziło o światła mijania/pozycyjne ( sygnał używany do przyciemniania podświetlenia radia nocą  ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to w zasadzie zbyteczne dla mnie.

Znalazlem w sieci adapter od razu z przejściówką elektroniczną żeby sterowanie z kierownicy działało (150zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chudson napisał:

high beam light - światła drogowe.   po co radiu taki sygnał ?   chyba,że chińczyk źle przetłumaczył i chodziło o światła mijania/pozycyjne ( sygnał używany do przyciemniania podświetlenia radia nocą  ) 

Prawdopodobnie masz rację. Muszę to u siebie odłączyć do d... To wygląda jak włączę światła na ekranie robi się jak by szarawa poświata, kolory tracą swoje nasycenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się. Ma ktoś namiar na sklep,  gdzie mają kostke do T30 pod iso?

Niestety jak w sieci porównuję do wtyczki z auta to mi nie pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat temu to kupowałem ,że nawet w mailach nie znalazłem . Zrób zdjęcie wtyczki to coś dobierzemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej wizualnie mi to podchodzi - https://centrumaudio.pl/zlacza-do-radioodtwarzaczy-fabrycznych-oem/6952-zlacze-oem-radio-nissan-99-4644-zrs-106.html?search_query=nissan&results=14

musze jeszcze chyba zobaczyc w ori wiazce ktore piny sa okablowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rozpiska kostki ze zdjecia cos mi nie pasuje patrzac miernikiem - odbicie lustrzane, juz wiem :/

Edytowane przez Pieraś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem ten temat o iso ale bardzo rozlegly i nie bylo zadnego namiaru na adapter. A w sklepie jak zobaczylem to od razu majac zdjecie w telefonie to widzialem ze to jest to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w T30 mojego taty musielismy rozpilowac troche blache ktora trzymala stare radio/kieszen by pasowalo z tym. sprawdzales, czy jest w s/w opcja pominiecia blokady filmow bez recznego?

wg mnie to nadmiarowe, aczkolwiek jak trzeba bedzie podlaczyc, to wiecej grzebania bedzie :/

jak zamocowane macie kamery wsteczne? tam nie bardzo jest jak pod klape to dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam o kamerę wsteczną.

Czy wszystkie czerwone idą na 12V?

Zakladam, że to co wychodziz kamery dostaje 12v tylko z żarówki wstecznej. Tak?

Wolę zapytać niż coś sfajczyć.

20190220_172029.jpg

20190220_172020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden koniec czerwonego do światła cofania drugi do radia wzbudzenie monitora. 

Radar co to masz za radio? Bo widzę że model inny niż mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony kamery masz jeden czerwony wychodzący z kabla chinch i kabel zasilający do kamery.  Łączysz te dwa czerwone i do nich doprowadzisz + z lampy cofania. Od strony monitora też masz czerwony i łączysz go z różowym  9 na zdjęciu powyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...