Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony do murano r20


Piasek1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musze kupic opony do mojego muranca. Ori w rozm r20 maja 235/55. Bardzo ciezko jest ocs znalezc fajnego. Czy musze miec konkretnie taki rozmiar czy ktos bral moze jakis inny? Ew. Gdzie kupowal opony. Ten rozmiar jest tak specyficzny ze mam do wyboru z 2 konkretne rodzaje opon na oponeo. Moze ktos ma w murancu szersze laczki? Co sadzice? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Piasek1991 napisał:

Witam. Musze kupic opony do mojego muranca. Ori w rozm r20 maja 235/55. Bardzo ciezko jest ocs znalezc fajnego. Czy musze miec konkretnie taki rozmiar czy ktos bral moze jakis inny? Ew. Gdzie kupowal opony. Ten rozmiar jest tak specyficzny ze mam do wyboru z 2 konkretne rodzaje opon na oponeo. Moze ktos ma w murancu szersze laczki? Co sadzice? 

Ja mam jak Poprzednik założone opony w rozmiarze 255/50 R20 109W XL - model Scorpion Verde All Season. Przy moich przebiegach zrezygnowałem z dwóch kompletów na poczet jednego i spisują się wyśmienicie. 

Parametry samej felgi również będą miały znaczenie jak ta opona będzie się układała (czy będzie obcierała itd.) Nieodpowiednia wartość ET felgi uniemożliwiłaby mi np. montaż zacisków akebono. 

Parametry felgi to: 9'' , R20, ET 38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też bardziej szczegółowo.

Opona to Continental Conti Sport Contact 5 109Y XL, FR

Felga to, co może niektórych zaskoczy, tylko 7,5” R20 ET50

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalne felgi Nissan-a te co wychodzily z Murano i z tego co znalazlem to One maja et50 i 7,5”. I o takie felgi mi chodzi. Czy te opony 255/50 wejda i nie beda obcierac itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Z51 wersja USA, na oryginalnych felgach, czyli 7,5 cala szerokości.
Wg bardziej ogarniętych oponiarzy opony 255/50 zalecane są do felg 8 cali ale bez problemu wejdą również na felgi od 7 do 9 cali.
U mnie przy pełnym skręcie kół nic nie zawadza.
Przejechałem już na dwóch kolejnych kompletach ponad 100 tys km.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj opon General Grabber AT3 - wielosezonówki, Miałem kiedyś model AT i uważam że to jedne z najlepszych opon do suwa/miejskiej terenówki. Producent daje 5 lat gwarancji, więc produkt godny polecenia. Do tego delikatny wygląd opon terenowych nada nissanowi pazurka.


Czytaj więcej: https://www.oponeo.pl/model-opony/general-grabber-at3
Powyższa treść jest wyłączną własnością Oponeo.pl S.A.
General Grabber AT3

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...