Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki maski PULSAR


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Tomkowi 1912 ,opracowany jest zestaw siłowników do podnoszenia maski silnika.Wieczorem,zamieszczę filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się z 5 minut w podziemnym parkingu galerii. Otwierałem, zamykałem. Ktoś się na mnie patrzył jak na głupka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomkek1912 napisał:

Bawiłem się z 5 minut w podziemnym parkingu galerii.

Jedni się bawią misiami, inni lalkami, ale pierwszy raz czytam, by kogoś rajcowało wachlowanie klapą silnika :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrzej G napisał:

Jedni się bawią misiami, inni lalkami, ale pierwszy raz czytam, by kogoś rajcowało wachlowanie klapą silnika :laie_67:

Może być! Jak chłodzenie wysiadło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, manual napisał:

I co z tymi siłownikami kiedy będzie można zamawiać ?

Tomek już ma założone na miejscu u producenta :D , do mnie już też dotarł komplecik, tylko czeka na na założenie, więc w czym problem - piszesz PW do Jacka i uzgadniacie szczegóły :emot060:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc przymiarek i poprawek to samo założenie Jacko robił może 10 minut, abo nawet 5. 

Póki co nie mam pretekstu do otwierania klapy. Wymiankę oleju i filtrów robię za miesiąc. Czekam kiedy się płyn do szyb skończy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2022 o 21:35, tomkek1912 napisał:

Nie licząc przymiarek i poprawek to samo założenie Jacko robił może 10 minut, abo nawet 5.

Ja nie byłem tak szybki jak Jacko, ale montaż też nie zajął mi dużo więcej czasu. Łatwizna. Dwa klucze (10 i 13) załatwiły sprawę. Maska śmiga cacy, wszystko elegancko spasowane. Jacko wykonał kawał dobrej roboty i w tym też Twoja zasługa :D.

Miałem Pulsara w wersji wyposażenia Tekna, teraz mam Tekna+ :dribble:

Tym którzy jeszcze się wahają, szczerze polecam komplecik od Jacka :zwyciestwo2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Andrzej G napisał:

Ja nie byłem tak szybki jak Jacko, ale montaż też nie zajął mi dużo więcej czasu. Łatwizna. Dwa klucze (10 i 13) załatwiły sprawę. Maska śmiga cacy, wszystko elegancko spasowane. Jacko wykonał kawał dobrej roboty i w tym też Twoja zasługa :D.

Miałem Pulsara w wersji wyposażenia Tekna, teraz mam Tekna+ :dribble:

Tym którzy jeszcze się wahają, szczerze polecam komplecik od Jacka :zwyciestwo2:

Witam gdzie kupic takie siłowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jacek63 napisał:

Witam gdzie kupic takie siłowniki

Jak uzupełnisz swój profil o model auta i rocznik, to na przyszłość ułatwisz sobie i innym opcje pomocy :D

... a jak wpiszesz w forumowej wyszukiwarce magiczne słowo "siłowniki", to sam znajdziesz odpowiedź:emot060:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na razie materiał na dwa komplety. Cena niestety 140 zł plus wysyłka. Udało mi się dostać odpowiednie sworznie,ale ich cena 10 zł za sztukę podbija cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tadeusz54 napisał:

Przesyłka dotarła. Niestety montaż za trzy lub cztery dni. Pamiętajcie o podawaniu koloru samochodu przy zamówieniu. A i tak będzie piknie!?

Jak tak dalej pójdzie, to na drogach będzie więcej Pulsarów niż QQ'łek wyposażonych w siłowniki kol. JACKO29 :zwyciestwo2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy zamontowane. Potrzebne były klucze 10,  13,  oraz 14.  Sworznie dolne były przykręcane 14 . Maska furkocze jak talala. Rekordu nie pobiłem ponieważ pierwotnie byłem przygotowany na 10 oraz 13. Mogłem sprawdzić wielkość klucza do dolnego sworznia wcześniej ale polak mądry po szkodzie. Teraz Polak będzie mądry przed szkodą.  Spacerek po dodatkowy klucz do przykręcenia zajął mi więcej czasu niż cała praca na ulicy ( 200m od domu) na jedynym wolnym miejscu postojowym w tym momencie. Podjazd był zajęty przez ekipę remontową.  Dzięki JACKO29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak się uda trochę obrazu po zakończonej pracy. Zdjęcie pierwsze pokazuje , że w pewnym położeniu maskę udaje się zatrzymać. Pełny sukces. JACKO29 jeszcze raz Dzięki.

DSCI1093.JPG

DSCI1092.JPG

DSCI1090.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...