Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak świateł w pozycji AUTO


Mrowa88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam note z 2008roku 1.4 benzyna. Od pewnego czasu jak ustawiam manetke włącznika świateł w pozycji auto nie włączają się światła... Pomożecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również notka 1,4 z 2008 roku, ale na tą chwilkę w kwestii świateł w pozycji auto nie zastanawiałem się. Wklejam dla pomocy fotkę z instrukcji może to coś rozjaśni.

Dokument_2023-10-18_201749.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam oryginalne. Kod można uzyskać tylko w serwisie nissana. Można popróbować, jest taka strona, ale w tej chwili  zapomniałem ponieważ bardzo dawno z niej nie korzystałem, na której można uzyskać kod. Nie wiem czy do nissana? Ja uzyskałem w serwisie, było to jednak już bardzo dawno temu.  Jest taki ktoś, poszukaj przez google kto może pomóc Marek Łopat,www.V12.auto.pl, lub https://www.kod-radia.pl/sklep/, lub jeszcze inaczej przez aplikację na smartfon ''Nissan radio code unlock.''

Edytowane przez janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem opis działania "Auto" wg. tej instrukcji. Pisze tam, że w pozycji Auto - "wyłączenie wszystkich świateł, kiedy zrobi się widno". A co z obowiązkowymi światłami do jazdy dziennej? Bo jeżeli takowych nie ma na wyposażeniu, to powinniśmy włączyć "mijania", a pozycja "Auto" tego nie zapewnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na manetce brak pozycji Auto. Prawdopodobnie ktoś wymieniał manetkę, lub masz tak fabrycznie ? Praktycznie z mojego punktu widzenia to  powinny mieć czujnik zmierzchowy i automatycznie załączać światła dzuenne. U ciebie chyba brak. Powinieneś mieć włączone mijania jeśli nie masz świateł do jazdy dziennej. Ja w swoim już ładnych kilka lat temu założyłem sam światła do jazdy dziennej i po uruchomieniu samochodu automatycznie mi się włączają, oczywiście w pozycji OFF. U mnie nie ma AUTO.

Edytowane przez janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, janio napisał:

Prawdopodobnie ktoś wymieniał manetkę, lub masz tak fabrycznie ?

Ja nie pisałem o swoim, bo w Pulsarze mam wszystko cacy i "Auto" działa jak powinno. Swoją poprzednią wypowiedzią odniosłem się tylko do waszych wcześniejszych wypowiedzi i tego co pokazałeś w Instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bilunia napisał:

Ja nie pisałem o swoim, bo w Pulsarze mam wszystko cacy i "Auto" działa jak powinno. Swoją poprzednią wypowiedzią odniosłem się tylko do waszych wcześniejszych wypowiedzi i tego co pokazałeś w Instrukcji

Ok. Ja z kolei nie zauważyłem że tego posta napisał ktoś inny. Myślałem że odpowiadam Mrowa88.  Chociaż nie mam w swoim Notku funkcji AUTO, to wydaje mi się że tak światła dzienne na AUTO w dzień, a po zmroku światła mijania. Tak to powinno wyglądać. Dlatego wielu ludzi jeździ na światłach do jazdy dziennej w czasie szarugi, śnieżycy, ponieważ sami nie przełączyli , a automat nie zareagował na zmianę warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...