Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wykładzina do schowków.


Sailor88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wykładzinę do schowków, dedykowaną do konkretnego modelu. Bardzo dobre wykonanie, materiały i idealne dopasowanie. Wygląda jak fabryczne  wyposażenie. Miałem już w poprzednim aucie, więc teraz też od razu zamówiłem. Cena 36 Euro+16,90 Euro wysyłka. Zamawia się w Turcji: 

 https://www.graficar.com.tr/en/product/nissan-qashqai-j12-comfort-set-1553

A tu filmik poglądowy: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał ochronić to, czego dotykamy/kopiemy na co dzień np. plastikowe boczki drzwi.

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież możesz chronić... na portalach aukcyjnych pełno jest listew na progi, ranty drzwi, boczki...tylko nie wiem czy akurat do konkretnego modelu, bo jak nie, to są uniwersalne, można dociąć i dopasować. A wykładzina do wnęk i schowków to inna bajka...wszystkie auta klasy "premium" je mają, podnosi estetykę i wycisza w razie umieszczenia różnych przedmiotów. Ale nikt nikogo nie zmusza, ja miałem w poprzednim aucie, więc polecam, tak jak chlapacze na przykład, LED-owe żarówki do wnętrza, wstecznego, oświetlenia tablicy rejestracyjnej, czy oświetlenia na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało, po co wymieniać na LEDy w podświetleniu tablicy? Nie dość, że potencjalnie nie mają homologacji, to jeszcze ułatwiają identyfikację.

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni argument to tylko dla tych, którzy mają coś na sumieniu 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aquariusmax napisał:

Zawsze mnie zastanawiało, po co wymieniać na LEDy w podświetleniu tablicy? Nie dość, że potencjalnie nie mają homologacji, to jeszcze ułatwiają identyfikację.

Ja zmieniłem na fabryczne lampki LED'owe Nissan/Renault więc są homologowane, pasują plug and play i świecą jak trzeba, czyli delikatnie, bo tych z Aliexpress nie założyłbym do swojego auta ze względu na jasność z jaką świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ale jakie to ma znaczenie jak świecą? Może kwestia oszczędności prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aquariusmax napisał:

W porządku, ale jakie to ma znaczenie jak świecą? Może kwestia oszczędności prądu?

Dla mnie ma znaczenie...estetyczne. Auto ma nie tylko dobrze jeździć, ale też wyglądać, cieszyć oko w każdym calu, jeżeli to dla kogoś ważne. Bo jeżeli nie, to nie ma o czym dyskutować, kupuje się maszynę do przemieszczania się z punktu A do B i nie wnika w szczegóły. A prądu ci u mnie dostatek...

Edytowane przez Sailor88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...