Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NISSAN TOWNSTAR trzaski i dzwieki


ohboi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim !

jestem posiadaczem od niedawna nowego townstara, i niestety musze sie przyzyczaic do wszedobylskich i przeroznych odglosow ktore ten samochod wydaje. Jestem w stanie zaakceptowac trzaski plastikow bo tak juz jest, ale rowniez w czasie jazdy dobiegaja niepozadane dzwieki.

pierwszy typ to trzeszczenie przy skrecaniu kierownica, co zapewne jest lozyskiem mcphersona. 

jest jednak inny typ trzasku, ktory dobiega bardziej przy wyrzucaniu biegu na luz po jezdzie do tylu. tego nie rozszyfrowalem jeszcze czym jest, i moze ktos mial cos podobnego i moglby poradzic ? 

dzieki wielki

Pozdr

Edytowane przez ohboi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć

Też mam nowego Townstara. Jeśli chodzi o trzaski to nie zaobserwowałem. Ale faktycznie, przy kręceniu kierownicą, słychać jak "pracuje" układ kierowniczy, albo raczej wspomaganie. Nie jest to dla mnie uciążliwe. Jeśli chodzi o zmianę biegów, to jedyny odgłos jaki słyszę, to ten wydawany przez skórzany mieszek dźwigni zmiany biegów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz! byloby pieknie gdyby to byly rzeczy ktore u mnie slychac jedynie no ale trudno, bede szukal dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd na gwarancji z tego co rozumiem.. więc zgłosić w ASO problem. Po to jest gwarancja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzieki za odpowiedz, no tak byl juz na gwarancyjnch przegladach i w mowia ze zasadzie technicznie sprawny i nie wiadomo co i gdzie szukac zapewne sprawdzaja czy wszystko podokrecane. Uslyszalem tez ze to normalne odglosy samochodu chociaz no...

https://we.tl/t-I65Inehl7L mowimy o tego rodzaju temacie, generalnie ten dzwiek jakby ze srodka lodki to wlasnie to :D

jezeli ktos mial cos podobnego i moze jakies to gumy o siebie tra czy cos ? generalnie jest to mega dziwne

dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz, no tak byl juz na gwarancyjnch przegladach i w mowia ze zasadzie technicznie sprawny i nie wiadomo co i gdzie szukac zapewne sprawdzaja czy wszystko podokrecane. Uslyszalem tez ze to normalne odglosy samochodu chociaz no...

https://we.tl/t-I65Inehl7L mowimy o tego rodzaju temacie, generalnie ten dzwiek jakby ze srodka lodki to wlasnie to :D

jezeli ktos mial cos podobnego i moze jakies to gumy o siebie tra czy cos ? generalnie jest to mega dziwne

dzieki !

dodam tylko ze dzwieki pojawily sie przy przebiegu ok 300 km (!), samochod kupilem w maju tego roku, z przebiegiem 16km ale z poprzedniego rocznika. mam przeczucie ze moze to ze stal nieuzywany prawie rok spowodowalo jakies wysuszenie wlasnie czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Linka nie mogę otworzyć, więc nie wiem o jaki dźwięk chodzi.  Ale ja również kupiłem auto z '23 (z "zerowym" przebiegiem) i prawie rok stało na placu. Nie słyszę jednak żadnych niepokojących dźwięków. Aktualnie mam około 4500 km "nalotu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...