Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bagażnik rowerowy na hak


WojtekPt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich bagażników używacie - mam na myśli bagażniki na 2 - 3 rowery. Czy klapa się otwiera  tak by był dostęp do bagaży ?

Ostatnio wpadł mi taki w oko, może ktoś ma takowy lub podobny 

Bagażnik rowerowy na hak SPINDER TX2 LED | NOWOŚĆ (dobrehaki.pl)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WojtekPt napisał:

Jakich bagażników używacie - mam na myśli bagażniki na 2 - 3 rowery.

Ja bym postawił na THULE. Od początku eksploatacji auta używam Thule EuroWay G2 920 srebrny

i jestem z tego modelu baaardzo zadowolony. Od czasu jak go kupiłem zmienili w modelu jedynie gniazdo z 7 na 13 pinowe, oraz lampy, ale poza tymi drobiazgami najnowszy G20 jest identyczny.

Natomiast gdybym miał kupować na 3 rowery, kupiłbym Thule Euroway G2 922

Thule to sprawdzona marka, atrakcyjna cenowo....
No chyba, że zależy Ci na "składanej" platformie, którą można załadować do bagażnika.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Aguri Activ 3+1

uchylany. ale na 4 rowerach musisz mieć troche siły żeby potrzymac rowery a ktos zagląda do bagaznika.

Trzyma się od 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2024 o 15:52, Brzyk napisał:

 

Ja mam Aguri Activ 3+1

 

Też już od 2 lat używam aguri 3+1. Do tej pory tylko woziłem 3 rowery. Bardzo solidna konstrukcja, w poprzednim aucie zaryłem nim nie raz o ziemię i dzielnie to znosi. Teraz w xtrailu nie mam na szczęście tego problemu.  Ogólnie polecam aguri. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Witter ZX503. Kupiony wiele lat temu, jeszcze do poprzedniego samochodu.

Bagażnik rowerowy odchyla się tak, że klapa bagażnika otwiera się bez problemu. W poprzednim samochodzie (Renault Grand Scenic) np. przy Thule miałem problem bo klapa haczyła. W przypadku x-traila chyba żaden bagażnik nie powinien sprawić problemu (samochód ma duży prześwit, a klapa bagażnika nie jest taka duża).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również aguri 3+1 - ma wiele świetnych rozwiązań, jakościowo nie odbiega od Thule, polska konstrukcja, jak coś się urwie/zgubi nie ma problemu z dokupieniem części zamiennych. 

Jeśli bym na coś zamieniał, to na Thule, ale na 4 rowery jest prawie 2x droższe

Edit: ok, dobra, był 2x droższy.. widzę, że Aguri obecnie też się ceni (>2000zł)

Edytowane przez Rex-er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...