Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

X kilka drobnych pytań- wyposażenie


danielpoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mamy zamiar kupić auto i X Trial też wchodzi w rachubę. Konkretnie chodzi o model e power z AWD w wersji Tekna + pakiet premium.

 

1 Sprzedawca twierdzi że część telefonów z AA łączy się bezprzewodowo. W opisie auta jest że po kablu. Aż dziwne że w modelu z 2022r takie stare rozwiązanie🥸

2 Czy czujniki cofania mają funkcje z automatycznym zatrzymaniem auta? Sprzedawca też słabo się na tym znał.😑

3 Po zamknięciu auta dotykowo zamkną się automatycznie szyby i szyberdach?

4 Wskaźnik TMPS, pokazuje tylko brak ciśnienia w formie kontrolki czy wyświetlacz pokazuje 4 wartości ciśnień w oponach?

5 Audio Bose - jest subwoofer?

6 Czy można sterować zdalnie z aplikacji ogrzewaniem i klimatyzacją tak jak w innych autach? 

7 Spalanie- nie pytam, wiem że pali znacznie więcej niż konkurencja hybrydowa.😂

 

Szukałem ciut mniejszego auta ale w tym przypadku wyposażenie i cena jest idealna. 200tyś zł za auto z AWD wrersja Tekna i pakiet premium no i lakier 2kolorowy. Chyba maksymalna wersja. Oczywiście rocznik 2023. Tak słabo się sprzedają że tyle aut mają ze starego rocznika ???

 

 

 

Edytowane przez danielpoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to polecam poszukać innego salonu, gdzie sprzedawca trochę lepiej zaprezentuje auto.

A odpowiadając na pytania:

1 Na razie tylko po kablu. Jest duża szansa, że będzie aktualizacja i będzie bezprzewodowo.

2 Mają. Auto samo hamuje.

3 Nie zamkną się. A przynajmniej u mnie się nie zamykają - może trzeba gdzieś aktywować?

4 Pokazywane są wartości ciśnień w oponach.

5 Jest.

6 Nie można. Można otworzyć/zamknąć auto i ew. odpalić światła czy klakson.

7 To jest inny napęd niż większość konkurencji hybrydowej. Jeździ inaczej, pali inaczej. U mnie miasto około 6-6,5, droga ekspresowa / autostrada ok 8,5. Średnie z 6200km - 7,6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki👍

1. No trudno. Da się bez tego żyć😏

2. Mówimy o funkcji parkowania tyłem lub przodem i auto zatrzyma się automatycznie gdy pojawi się na ostatniej czerwonej kresce?

5 W którym miejscu, w bagażniku?🤔

6. No szkoda. To fajny bajer👍

7. Szybkie auto musi palić 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, danielpoz napisał:

1. No trudno. Da się bez tego żyć😏

2. Mówimy o funkcji parkowania tyłem lub przodem i auto zatrzyma się automatycznie gdy pojawi się na ostatniej czerwonej kresce?

5 W którym miejscu, w bagażniku?🤔

6. No szkoda. To fajny bajer👍

7. Szybkie auto musi palić 😂

2. Mówimy o sytuacji gdy coś nagle się pojawia za samochodem w trakcie cofania i następuje awaryjne zatrzymanie. Przy wolnym parkowaniu gdyby się sam zatrzymywał na czerwonej kresce to ja bym nigdzie nie zaparkował. Najlepiej umów się na jazdę i sam zobacz jak to działa. Potem umów się gdzieś indziej i porównaj z innym autem. Dla kogoś coś będzie zaletą, dla drugiego wadą. Dla mnie np. RAV4 to była porażka w tym względzie, bo dojeżdżając przodem do ściany garażu auto zatrzymywało się na czerwonej linii, ale to było jeszcze dobre pół metra do ściany. X-trailem dojeżdżam na 4-5 cm, obserwując obraz z kamery. Na przód jest coś takiego jak system unikania kolizji - nie wiem od jakiej prędkości to działa, ale jak z przodu jest przeszkoda - a my dojeżdżamy i nie reagujemy - to następuje awaryjne hamowanie.

5. Tak, w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, chase napisał:

2. Mówimy o sytuacji gdy coś nagle się pojawia za samochodem w trakcie cofania i następuje awaryjne zatrzymanie. Przy wolnym parkowaniu gdyby się sam zatrzymywał na czerwonej kresce to ja bym nigdzie nie zaparkował. Najlepiej umów się na jazdę i sam zobacz jak to działa. Potem umów się gdzieś indziej i porównaj z innym autem. Dla kogoś coś będzie zaletą, dla drugiego wadą. Dla mnie np. RAV4 to była porażka w tym względzie, bo dojeżdżając przodem do ściany garażu auto zatrzymywało się na czerwonej linii, ale to było jeszcze dobre pół metra do ściany. X-trailem 

W Lexusie działa to idealnie. W Nissanie(Note) którym kiedyś jeździliśmy też. Nie ma to nie ma, da się bez tego żyć😁

W RAV 4 tego nie miałem😐

 

Auto zamówione. Oczywiście stary rocznik ale cena rewelacyjna👍 Te auta chyba naprawdę nie schodzą🤣

Pełna wersja z pakietem premium😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.08.2024 o 22:01, danielpoz napisał:

W Lexusie działa to idealnie. W Nissanie(Note) którym kiedyś jeździliśmy też. Nie ma to nie ma, da się bez tego żyć😁

W RAV 4 tego nie miałem😐

 

Auto zamówione. Oczywiście stary rocznik ale cena rewelacyjna👍 Te auta chyba naprawdę nie schodzą🤣

Pełna wersja z pakietem premium😎

po co się martwisz w Teknie masz automatyczne parkowanie i się zatrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.08.2024 o 06:18, danielpoz napisał:

Witam wszystkich.

 

Mamy zamiar kupić auto i X Trial też wchodzi w rachubę. Konkretnie chodzi o model e power z AWD w wersji Tekna + pakiet premium.

 

1 Sprzedawca twierdzi że część telefonów z AA łączy się bezprzewodowo. W opisie auta jest że po kablu. Aż dziwne że w modelu z 2022r takie stare rozwiązanie🥸

2 Czy czujniki cofania mają funkcje z automatycznym zatrzymaniem auta? Sprzedawca też słabo się na tym znał.😑

3 Po zamknięciu auta dotykowo zamkną się automatycznie szyby i szyberdach?

4 Wskaźnik TMPS, pokazuje tylko brak ciśnienia w formie kontrolki czy wyświetlacz pokazuje 4 wartości ciśnień w oponach?

5 Audio Bose - jest subwoofer?

6 Czy można sterować zdalnie z aplikacji ogrzewaniem i klimatyzacją tak jak w innych autach? 

7 Spalanie- nie pytam, wiem że pali znacznie więcej niż konkurencja hybrydowa.😂

 

Szukałem ciut mniejszego auta ale w tym przypadku wyposażenie i cena jest idealna. 200tyś zł za auto z AWD wrersja Tekna i pakiet premium no i lakier 2kolorowy. Chyba maksymalna wersja. Oczywiście rocznik 2023. Tak słabo się sprzedają że tyle aut mają ze starego rocznika ???

 

 

 

 

1. Apple bezprzewodowo. Android póki co przewodowo.

2. Automatycznie hamuje.

3. Nie sprawdzałem.

4. Pokazuje ciśnienie.

5. Jest w opisie że tak.

6. Aktualnie nie.

7. Spalanie wbrew niektórym jest OK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...