Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bagażnik na dach.


exopel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. interesuje mnie zakup bagażnika na dach, ciekawy jestem Państwa doświadczeń z samymi box'ami i belkami do ich mocowania. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

U mnie Aguri prestige II jako bagażnik i Thule Pacific Sport 600 jako box.

Sprawdza się dobrze. Przejechaliśmy razem latem (Europa Południowa i Zachodnia) i zimą (Europa Północna) ponad 30kkm.

Czasami mocowania od boxu stukają o szklany dach (np przy Katowicach jest nierówny asfalt na szybkiej trasie) ale pomimo to jest ok. 



Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Piter napisał:

Cześć, 

U mnie Aguri prestige II jako bagażnik i Thule Pacific Sport 600 jako box.

Sprawdza się dobrze. Przejechaliśmy razem latem (Europa Południowa i Zachodnia) i zimą (Europa Północna) ponad 30kkm.

Czasami mocowania od boxu stukają o szklany dach (np przy Katowicach jest nierówny asfalt na szybkiej trasie) ale pomimo to jest ok. 



Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka


 

Jak jest wysokość od podłoża do górnej krawędzi boxa? Ciekawi mnie to czy wjadę po zamontowaniu do garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zależy jakiej wysokości box kupisz.
U mnie nie pamiętam dokładnie ile ale coś pomiędzy 1.95m a 2.05m.
TU masz foto, sąsiad przyszedł ze sprzętem do mierzenia. Sam chciałem wiedzieć czy się na prom w Albanii zmieszczę i do polskich galerii handlowych zmieszczę 4a61ee91f30dd4f2f754323aadb13269.jpg

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.08.2024 o 13:49, Piter napisał:

Pewnie zależy jakiej wysokości box kupisz.
U mnie nie pamiętam dokładnie ile ale coś pomiędzy 1.95m a 2.05m.
TU masz foto, sąsiad przyszedł ze sprzętem do mierzenia. Sam chciałem wiedzieć czy się na prom w Albanii zmieszczę i do polskich galerii handlowych zmieszczę emoji16.png4a61ee91f30dd4f2f754323aadb13269.jpg

Wysłane z mojego 2107113SG przy użyciu Tapatalka
 

tak sobie myślę, że po otworzeniu wrót garażowych o częściowym wjechaniu autkiem do środka, mierząc metrówką od poziomego gzymsiku można by uzyskać dokładny pomiar bez użycia ;) sasiada. ale każdy pretekst jest dobry, zeby z sąsiadem "przedyskutować" temat w garażu :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, exopel napisał:

tak sobie myślę, że po otworzeniu wrót garażowych o częściowym wjechaniu autkiem do środka, mierząc metrówką od poziomego gzymsiku można by uzyskać dokładny pomiar bez użycia ;) sasiada. ale każdy pretekst jest dobry, zeby z sąsiadem "przedyskutować" temat w garażu :D

dokladnie tak było 😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Piter napisał:

dokladnie tak było 😜

 życie bywa takie przewidywalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...