Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pęknieta szyba


Gość slawio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!! MIAŁEM DZISIAJ NIE CIEKAWE ZDARZENIE A MIANOWICIE PEKŁA MI SZYBA PRZEDNIA NA WSKUTEK KAMYSZKA KTORY UDERZYŁ W SZYBE PEKNIECIE JEST O DLUGOSCI 30cm I MAM PYTANIE CZY PRZEDNIA SZYBA JEST KLEJONA? ILE KOSZTYJE WYMIANA? NO I ILE KOSZTUJE SAMA SZYBA UZYWANA BADZ NOWA BO RACZEJ TO SIE JUZ NIE NADAJE DO NAPRAWY ZA ODPOWIEDZI Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam model k11 z 97roku mowicie koszt szyby 200-300zl ale orginalna czy jakis zamienik? a jesli zamiennik to najlepiej jakiej firmy?

 

Moze byc polska NordGlass :D dobra jakosc i mozna za doplata ok 30 zl miec przyciemniany pasek na gorze (chociaz nie wiem czy do Micry tez robia z paskiem). Ojciec ma juz druga taka w swoim Civicu, moze to nie swiadczy dobrze ze musial wymieniac ale kamieniowi nawet oryginal nie sprosta :(

Co do ceny, to w listopadzie do Civica 5d'95 (wersja z przyciemnianym paskiem u gory) placilismy chyba 380 (z wklejeniem oczywiscie).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam u siebie przednia NordGlass bo jak sprowadzilismy micrunie to mala poprawka blaharska musiala byc przeprowadzina przy podszybiu i nieumiejetnie wyjeli szybe przedia i im poszla... ja jestem zadowolony, bo stara byla cala porysowana a przez nowke patrzy sie jakby jej nie bylo 8)

pozatym ojciec ma przednia tez NordGlass w Audi bo stara zaczela pekac... i tez nie narzeka... generalnie polecam NordGlass bo sa niedrogie a narazie nie widze zadnych wad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Równierz naprawiają szyby :) Ale niestety jest to droga sprawa bo kosztuje 100zł za cm szyby, Chyba że ktoś ma szybe ze jej nie da rady dokupić to wtedy nie pozostaje mu nic innego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mozesz podjechac z tym do szybiarza, czyli zakladu naprawy szyb, obejrzą dokaldnie i zadecydują czy da sie naprawic. zaplacisz co najwyzej kilkadziesiat za naprawe a nie kilkaset za wstawienie szyby, bo z czasem pekniecie bedzie sie powiekszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, gdzie to na tej szybie masz... ja mam coś podobnego, ale w części pasażera, więc kierowcy nie przeszkadza. W zakładzie od szyb powiedzieli, że mogą naprawić, ale nie dają gwarancji, że szyba nie pójdzie (a jak pójdzie to płacę za wymianę szyby). Do tego nie mieli akurat wtedy sprzętu (ponoć był w innym punkcie), więc nie zrobiłem. Tej zimy nic się nie stało, choć ogólnie jest tak, że jak zacznie w tym zamarzać woda, to szyba może pęknąć. Ja mam zamiar jeszcze tak trochę pojeździć... :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakleja ci, ale po takim odprysku najlepiej zakleic to tasma i nie myc tego. jak najszybciej podjechac do szybiarzy.

 

szyba to koszt ok 230-280zl, przynajmniej w sopocie.

do octavki placilem 340zl wiec tragedii nie ma. (w octavce mam 4 odpryski i narazie jezdze :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...