Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Konsola środkowa - demontaż


Gość Mikenus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś moze opisać jak rozebrac srodkowa konsole w P11 tak zeby wyciagnac panel nawiwu, nie dziala mi podsietlenie i musze to sprawdzic a jestem ciekaw czy mocowana jast na jakis zatrzaskach czy tylko wkrety??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

podłączę się do tematu, jak wymontować środkowy panel w p11? Nie mogę znaleźć tego działu "zrób to sam". coś mi się wyłąmało z nawiwu i cały czas wieje zimnym powietrzem z centalnych nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zdjąć konsolę środkową musisz :

- wyjąć radyjko

- odkręcić dwa wkręty które przy wnęce nad popielniczką

- i ostrożnie ciągnąć za plastyk od dołu ku górze aby zaczepy puściły,

zaczepy są jeśli dobrze pamiętam obok nawiewów, możesz pomóc sobie latarką i wkrętakiem

tylko ostrożnie aby łapek nie połamać bo będzie ból :)

- jak wyciągniesz panel, to musisz jeszcze odczepić linkę od suwaka ciepło/zimno

Potem masz już łatwy dostęp do nawiewów i panelu sterującego.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, juz sobie poradzilem. zaczepy na gorze nie chcialy puscic po dobroci, musialem na sile wyszarpac je do siebie. Nawiew naprawiony, odczepil sie od mechanizmu maly bolec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ten sam problem,boki puscily a gora trzyma i nie wiem jak sciagnac ten panel.Moze cos zle robie a nie chce niczego polamac.Prosze o porade.

Z gory dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A jak mam wyjąć radyjko? Tylko nie śmiejcie się ze mnie. Przeszukiwałem i nie mogę nic na ten temat znaleźć. W międzyczasie znalazłem. Sorry za zaśmiecanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...