Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Primera 1.8 Kluczyk - naprawa


Gość slavek

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z kluczykiem do immobilisera - w środku kluczyka na płytce układu elektronicznego są dwa mikroprzełączniki, jeden z nich jest do wymiany - gdzie można taki mikroprzełącznik wymienić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z kluczykiem do immobilisera - w środku kluczyka na płytce układu elektronicznego są dwa mikroprzełączniki, jeden z nich jest do wymiany - gdzie można taki mikroprzełącznik wymienić.

 

Pozdrawiam

Poszukaj serwisu elektronicznego lub komputerowego (np. naprawa notebooków). ASO nie będzie naprawiać - wymieni Ci cały klucz z tego co pamiętam około 400 zł , więc warto poszukać jakiegoś elektronika..

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

ale jak ci niedziała mikro przełącznik to wylutuj sam ... lub daj komuś kto grzebie i wstaw nowy. kupisz za 1 zł w sklepach z cześciami dla elektroników. Tam ci też mogą powiedzieć gdzie ew. oddać do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

a mi się właśnie odlutował i muszę gdzieś załatwić lutownicę dobrą i go zlutować - dobrze, że mam drugi komplet kluczyków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w jednym kluczu gumka jest tak wyrobiona że już nie otwiera i na dodatek ten przycisk też już ma dość :/ muszę zamówić nową obudowę tą gumową i wlutować nowy przycisk , a w drugim nieraz słabo łapie na zamykanie , mogli lepsze te piloty wymyślić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pilot naprawiłem u znajomego bezpłatnie, w zakładzie naprawiającym komputery. W elektronice pojazdowej krzyczeli 50 zeta za wymianę switchy. Switche kupiłem po zylu w sklepie elektronicznym po organoleptycznych oględzinach przez miłą sprzedawczynię :) Na szczęście nie doprowadziłem go jeszcze do stanu agonalnego z gumkami, tak że teraz śmiga aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...