Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] kontrolka ostrzegawcza układu hamulcowego


Gość emir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapala się przypadkiem check, Mi to wygląda na przycinanie się nastawnika. Zakładam że filtry są czyste i drożne, oraz nie made in chiński krzak.Zajrzałbym też do EGRa może jeżdzisz na spalionach, a wchwili hamowania dostaje w końcu powietrzasmile.gif . Skrzyni to jedynie służy do przeniesienia napędu.

 

Były tutaj hipotezy że ponoć w TD w skrzyni jest czujnik położenia neutralnego lewarka (jest on w benzynie 2,0 ),który podbija obroty przy wciśniętym sprzęgle, a włączonym biegu. Ma to niby pomagać w płynnej zmianie biegów. Ja tam nic takiego u siebie nie znalazłem. kolega GAWA z tego co wiem też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggdussia

samochód jest tydzień u mechaników i u pompiarza i nie mogą dojść co się dzieje nawet podłączyć się pod niego nie mogą komputerem :/ nie wiem już gdzie mam szukać pomocy :) chyba na izbie przyjęć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdusia Do Nissana używa się consulta a nie VAGa Już nie jeden mechanior próbował podpinać się kompem do niemca,a potem stwierdzali że niby gniazdo jest uszkodzone w nysie.

Jeśli świeci się check to można odczytać błędy samemu spinaczem biurowym. Opis w temacie o kodach dla TD. Mechanicy pewnie nie mają pojęcia o japońcach a wiadomo że każdy chce zarobić i eksperymentują za twoją kasę. Zaraz będą kazali wymieniać ci drogie elementy, aż przerzucisz pół osprzętu silnika i się w końcu uda, a oni uznają to wielkim sukcesem.

Jeśli możesz to wstaw samochód tam gdzie robią japończyki od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...