Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pasek na SZYBE nissan power team


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy mi bys pyskowal jak ja bym o nia poprosil??

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

no tak wiec morde w kubel prosze

 

a ty wacku byłbyś taki mądry piszac do Ebaya maile !Chyba ze to sciema :roll:

 

od teraz sam sie z nimi pieprz, bo ja mam ich po dziurki w nosie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy mi bys pyskowal jak ja bym o nia poprosil??

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

no tak wiec morde w kubel prosze

 

a ty wacku byłbyś taki mądry piszac do Ebaya maile !Chyba ze to sciema :roll:

 

od teraz sam sie z nimi pieprz, bo ja mam ich po dziurki w nosie :!:

a ty to kto jestes? :lol::lol::lol::lol::lol: buda

juz widze jak do nich piszesz :| , nie bede na ogólnym pisał co sadze o tym dealu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamieszczę fotke Paska co mi się z braciorkiem udało zrobić... Sorry żę to tyle Trwało.

Ps. kto pierwszy chętny na paseczek :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieszput 10 dni roboczych to jak by nie patrzeć daje na 14 normalnych dni plus to co poczta przetrzyma, więc możesz cierpliwie czekać na naklejke, bo jak zamówiłeś to napweno dojdzie do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to tak pisze ze to 10 dni roboczych? to z deka sie obijają.no ale coz przyjdzie to bedzie, chociaz dobrze ze kasa przy odbiorze:)

Tak poczytalem poczatkowe str. to patrze ze pare osob sie pozarło.

A co do komentarza zebym sie owinol w nia i biegał po bemowie to nie jest wart mojej wiekszej uwagi, bo jak dla mnie to to jest glupota.Wrucili po św. i niemaja sie na kim wyzywac to chociaz na necie sie wyszaleja chociaz w pewnym stopniu, i co do komenta ze na naklejke zasloguja wybrane fury to o :-))) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i ja bym prosił taka naklejeczkę tylko zeby napis był srebrny jak da sie zrobić, a tło czarne lub cos takiego, zeby bło ciemniejseze od napisu.

 

p.s a te naklejki co oferowane sa w sklepie na glwnej stronie to jest to aktualne, bo zamowiłem przed swietami, a było napisane ze w ciagu 5-10 dni roboczych przyjdzie a mineło juz 8 dni i nic niema, moze ktos cos wie na ten temat.

 

a gdzie to tak pisze ze to 10 dni roboczych? to z deka sie obijają.no ale coz przyjdzie to bedzie, chociaz dobrze ze kasa przy odbiorze:)

 

Albo ja jestem ślepy, albo Ty nie wiesz sam co wcześniej piszesz :?: Może czytaj i myśl nad tym co piszesz. A co do naklejki dla wybrańców to kolegą chodzi o to żeby nie jeździł z nią byle wieśniak z poloneza tylko autka z NKP i najlepiej te mocniejsze które mogą reprezentować nasz klub chodźby w SSS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja bym chętnie nakleił taki paseczek na przednią szybę ale nie wiem czy zasługuję no bo co ja biedny żuczek mogę przy waszych wspaniałych maszynach :oops: Jeśli raczycie przyznać mi prawo do takiej naklejeczki to proszę czerwoną z czarnym napisem. A może macie sam napis do przyklejenia bez nalepki.??? to ja bym czerwony napisik chętnie wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owinol

 

Wrucili

 

owinol

kup lepiej słownik ortograficzny a nie naklejke,lepiej na tym wyjdziesz...

Sieszput , ja ci swoja odstąpie, nie jestem godzien aby moja stara padaka woziła sie z takim lanserskim naklepkiem ,a tak przy okazji co masz wspólnego z NPT?Bo chyba od niedawna tutaj jesteś?

a to że w wieku 19tu lat wpadłeś to miej pretensje do siebie a nie do innych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy nie zrobić napisu Nissan taką samą czcionką jak mam na masce a napis Power TEam taki pisany i do tego pod kontem naklejany...

Musimy razem coś wymyśleć żeby było ekstra !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję coś innego. Pas trochę grubszy- o pare cm. I projekt mniej więcej tak jak poniżej. NISSAN POWER TEAM napisany czcionką Nissana - jedynie konturem białym. Potem jakby w drugiej linijce "by NISSANklub.pl" tak jak w górnej grafie forum.

 

orginał ;)

pasvbeta12dr.th.jpg

 

wersja z czerwonym "by NISSANklub.pl"

pasvbeta25lf.th.jpg

 

jeszcze z małym bonusikiem :)

pasvbeta33et.th.jpg

 

i z logo Nissana - zrobione na szybko

pasvbeta44mp.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję coś innego. Pas trochę grubszy- o pare cm. I projekt mniej więcej tak jak poniżej. NISSAN POWER TEAM napisany czcionką Nissana - jedynie konturem białym. Potem jakby w drugiej linijce "by NISSANklub.pl" tak jak w górnej grafie forum.

 

Obrazek

 

dobrze mowisz.

wodki ci dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak torche offtopicznie :) co do naklejek klubowych sieszput sie nie denerwuj :D ja czekalem na swoja chyba dwa mies :) (wtedy jeszcze nie bylo sklepiku i sie bort tym zajmowal :) ) i sie doczekalem... solidna firma :) co do naklejek NPT to 100% racji :) powinny byc tylko dla tych ktorzy reprezentuja klub w wyscigach na cwiare :) (zeby pozniej kazdy nie lepil jak napis pioneer na tyle :/) wtedy by byla lipa...

 

ps. czy ja przesadzam z emotami ?:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xzandafer - Zajefanie to zrobiłeś !!

Ide do Garage zdzierać to i na nowo robie, jak możesz to wyślij mi czcionki jakimi to robiłeś na Coobcio@nissanklub.pl - jutro zademonstruje coś fajniejszego :)

 

Tak się zastanawiam może napis NPT na srebdrno a "by Nissanklub.pl" na biało albo na czerwono ??

 

Mógłbyś wersje w takich kolorach dla mnie spreparować na szybko ??

 

[ Dodano: Nie 23 Kwi, 2006 ]

ktorzy reprezentuja klub w wyscigach na cwiare

Nie tylko na ćwiarę, jal wyleczysz jakiegoś leszcza na drodze to niech widzi że ma doczynienia z dłubanym nissanem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xzandafer - Zajefanie to zrobiłeś !!

Ide do Garage zdzierać to i na nowo robie, jak możesz to wyślij mi czcionki jakimi to robiłeś na Coobcio@nissanklub.pl - jutro zademonstruje coś fajniejszego :)

 

Tak się zastanawiam może napis NPT na srebdrno a "by Nissanklub.pl" na biało albo na czerwono ??

 

Mógłbyś wersje w takich kolorach dla mnie spreparować na szybko ??

 

[ Dodano: Nie 23 Kwi, 2006 ]

ktorzy reprezentuja klub w wyscigach na cwiare

Nie tylko na ćwiarę, jal wyleczysz jakiegoś leszcza na drodze to niech widzi że ma doczynienia z dłubanym nissanem :D

 

hej Coobcio :D to jak przekrocze bariere 100KM w ga14de to moge miec pasek ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INC wystarczy jak kogoś skillujesz byle to nie było CC700 :D

 

skillowalem nowego cifa :P a narazie to moje sprzeglo sie skillowalo :/

 

ale wlepe dopiero chce jak przebije 100KM i bede mial na to papier z hamowni ;] (taki moj cel :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skillowalem nowego cifa

Ale ze świateł czy stojącego na parkingu :?: ;)

 

dobra smiej sie ;] ja nie sciemniam, w czwartek takiego z wlepkami honda plaza, na krakowskiej od wiaduktu na hynka w strone janek... ale nikt nie musi w to wierzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...