Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Jak włączyć syrene alarmu ?


Gość Ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ralph: jeśli syrenka okaże się być dobra, to wg mnie trzeba szukac przyczyny na przewodzie do niej (sprawdzić przejscia) oraz w złączu centralki załączającej syrenke i znajdującej sie po lewej stronie, koło lewej nogi kierowcy. Konieczny jest tu schemat zawarty w instruction manual, sekcja schematy i sekcja alarm

 

 

Ni i miales racje.W weekend otworzylem bagaznik wymacalem syrenke i kable.Poruszalem wszystkim i syrena ozyla.Musialy kable po prostu nie stykac...Dzieki za pomoc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

dobrze że to nic poważnego. Tak jak mówi Raf4B koniecznie zrób coś z tym nietrwałym połączeniem, bo w razie samoistnego odłączenia nie będziesz wiedział że syrena nie działa :roll:

Kilka problemów z elektryka może świadczyc o wcześniejszym podtopieniu, zalaniu auta. Może Ci się jakiś popowodziowy trafił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że to nic poważnego. Tak jak mówi Raf4B koniecznie zrób coś z tym nietrwałym połączeniem, bo w razie samoistnego odłączenia nie będziesz wiedział że syrena nie działa :roll:

Kilka problemów z elektryka może świadczyc o wcześniejszym podtopieniu, zalaniu auta. Może Ci się jakiś popowodziowy trafił?

 

Eee tam popowodziowy :wink: Po prostu kosta byla poluzowana a poprzedni beztroski wlasciciel nigdy by nie wpadl na to zeby sprawdzic autoalarm.Popatrze jeszcze na koste w weekend ale tak jak mowie - byal luzna dopchnalem i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość cornholio78

Bombel no weź w łape service manual. Centralka alarmu jest po lewej nad nogą kierowcy, o ile dobrze pamiętam ;)

 

tylko co Ci to da że ją znajdziesz? zobaczysz drzewko 30 przewodów i... ?

 

popatrz na schematy w service manualu i na procedury, może cos rozkminisz :D możesz tez odżałować kilkadziesiąt zł i dac zarobić komuś kto się na tym zna :D

p11.144 to nie jest auto które można naprawiać samemu w garażu z uzyciem młotka dwóch kluczy i kontrolki 12V. Te auta sa teraz tanie bo utrzymanie ich (i doprowadzenie zanidbanych egzemplarzy do stanu używalności) może sporo kosztowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Ja np. mam wyłączoną syrenę ale mam kluczyk, żeby ją włączyć - muszę to zrobić :)

 

przy oryginalnym alarmie syrena jest wyłączana kluczykiem? :zdziw: eee chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odmulacz1

Więc jak dojeżdżasz do szpitala na pomorzanach ul Powstańców Wlkp od Mieszka 1, to skręcasz w prawo w bramę,jakieś 10/15 metrów przed zjazdem do szpitala. Wisi tam szyld autoelektryk, alarmy (jakoś tak), a obok jest hurtownia materiałów budowlanych. Nie da się przeoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, chciałem odświeżyć temat bo po przeczytaniu go nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie ;/. A mianowicie jak zamykam auto z kluczyka to po 30sek włącza się pięknie alarm. Przy zamykaniu auto mruga kierunkami ale syrena nie pika ;/. Jeżeli alarm zostaje aktywowany (np przez otwarcie drzwi z kluczyka albo rękę wsadzoną przez niedomkniętą szybę) to syrena wyje.. jak uaktywnić ten tryb żeby dawała sygnał przy otwieraniu i zamykaniu auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...