Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Instrukcja Obsługi


Gość czopochrup
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czopochrup

ta na mejla bo ja mam nie wiadomo jakie lacze :D

 

www.czopochrup.neostrada.pl/INS.zip - sciagac poki mozecie jeszcze miesiac mam neo potem zmieniam providera i nie bedzie konta FTP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Gość str3ight

witajcie

 

wyślijcie mi wszelkie instrukcje manuale itd wrzucę to na swój server z którego to nie zniknie i będzie ogólnodostępne, nie będzie musiał każdy nowy się prosić. mój email to str3ight87@gmail.com

 

czekam na pliczki i opisy co to jest, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

str3ight prześlęCi to co mam, zbierzemy wszystkodo 'kupy" i podwiesimy. Tylko cierpliwości, bo jestem w terenie a nie mam ze sobą tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Na wstępnie chciałem się przywitać z społecznością tego forum :).

 

CZEŚĆ :).

 

Od paru dni stałem się posiadaczem Serenki SGX. Jeszcze nie wiem czy szczęśliwym czy nie.. wszystko wyjdzie w praniu.

Jak któryś z kolegów będzie miał możliwość przesłania lub wystawienia instrukcji do serenki to byłbym bardzo wdzięczny. Gdyż linki z wątku są nie aktywne.

 

Mam jeszcze takie małe pytanko. Czy ktoś z was posiada WEBASTO w swojej serenie ? Czy raczej nie jest to wyposażenie montowane przez nissana ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre miały montowane webasto fabrycznie. Nie zależało to od wersji, tylko od wyposażenia dodatkowego na zamówienie lub promocyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre miały montowane webasto fabrycznie. Nie zależało to od wersji, tylko od wyposażenia dodatkowego na zamówienie lub promocyjne.

 

No to już coś. Ma może, ktoś z was w takim razie webasto i potrafi udzielić paru rad jak to się obsługuje ?. Nie dostałem do samochodu instrukcji, urządzenie nie wygląda na skomplikowane, ale pierwszy raz się z takim ustrojstwem spotykam. Na razie potrafię to włączyć, ale nie wiem jak zaprogramować automatyczny start o zadanej godzinie.

 

Do żimy jeszcze troszkę.... :> może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji obsługi niemieckiej nic na ten temat nie ma. Pewnie masz wersję skandynawską skoro masz webasto. W jego sprawie zapraszam kontunuować tutaj: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/33192-vebasto/page__p__400360__hl__webasto__fromsearch__1&?do=findComment&comment=400360

Jeśli chodzi o instrukcję całą to niedługo wrzucę znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Instrukcja po Polsku nie istnieje :) . Serena nie była sprzedawana w Polsce. Chyba, że ktoś sobie ją sam przetłumaczył i Tobie użyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...