Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawiew z tyłu


Gość maacieq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
TO ja nic nie kumam.

W mojej P11 SLX z klimą nie ma pod siedzeniami jednak żadnych nawiewów.

Hmm dziwne.

Ktoś to umie rozwiązać?

Od czego zależy w jakich jest, a w jakich nie ma ??

Też mam klieme ale nawiewów nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniem przebuega taki mini tunel na nim powinien znajdować się otwór - bliżej środka samochodu... Może się mylę ale wydaje mi się że to powinno być u wszystkich tylko trza looknąć troche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja jeszcze nie patrzyłem czy mam takowy nadmuch, ale przewody mam pod fotelami i są one do poduszek bocznych... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej poruszałem ten temat i jeżeli chodzi o P11 i P11.144 to nawiewu na tył nie znajdziecie, bo przy projekcie samochodu inżynierowie nissana zrobili sobie wcześniej wolne ;) .

W primerach P10 jest nawiew z tyłu na nogi w zależności od modelu i wyposarzenia. W mojej wcześniejszej P10 SRi był nawiew na tył samochodu.

Reasumując, pod względem działania klimatyzacji ( chłodzenia wnętrza ) P11 wypada gorzej od P10.

Ciekaw jestem jak jest w P12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P12 to nie nissan tym bardziej Primera ;) zdania są podzielone hehehe ale ciekawe jakie tam jest rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daniellus
Kurwwwwwww gdzie wy macie te przeklęte nawiewy, bo moje nismo chyba takowych nima, w którym miejscu mają niby być przy kanale środkowym czy przy progu? :x

 

Na wysokości hamulca ręcznego pod siedzeniem, między tunelem środkowym a progiem przebiega taki tunel (garb), a na jego środku jest dziura przez którą leci nawiewane powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piterP11sz-n

witam !

 

Nawiewow na tyl nie ma w P11, wiem to na pewno bo mialem wybebeszone wnetrze do golej blachy, niczego co by przypominalo nawiewy nie ma , co do przewodow pod siedzeniami to opcje sa dwie albo do poduszek bocznych, albo jak juz ktos slusznie zauwazyl do podgrzewania siedzen, inastalacja jest prawie kompletna, jesli wyciagniecie owalna czesc tunelu srodkowego- ta pod dzwignia hamulca recznego, to zobaczycie tam biala kostke otulona w szara gabke, to jest drugi koniec tych przewodow spod siedzen, w siedzenia maty grzejne,a w biala kostke wiazke z przelacznikami (za doslownie pare groszy kupilem zestaw od angielskiej P11 - stki i dziala, rozni sie tylko strzalkami na przelacznikach) ktore maja swoje miejsce po obu stronach dzwigni hamulca.

Grzanie siedzen w zime dobra sprawa. Polecam! Szczegolnie kobiety chwala sobie to udogodninie ,)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze jutro i dam znac. Fakt, że to P12 kombi ale chyba róznicy nie będzie. A klima działa bardzo dobrze. Oczywiście jak się regularnie ją napełna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiewów nie ma bo zabrakło by siana na merce i bmy dla zarządu Nissana, i nie buntować bo w dużych fiatach też nie było!!!!!!!!!!!! A po co komu nawiewy na giry, angielskie gejsze chodzą w sandałach Ludzie! Wy jeszcze nie znacie inteligencji angielsko- japońskiej. Oni przewiduja wszystko. Chodzi o to że jak komuś wali :kosci: z kapci to perfuma zostaje na dole a nie lata po całym "samochodzie". :029: To znacznie ogranicza wypadki :sylwester:

 

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2007 20:10 ]

witam !

 

 

Grzanie siedzen w zime dobra sprawa. Polecam! Szczegolnie kobiety chwala sobie to udogodninie ,)!

 

Ja mojej Kobiecie tak rozgrzewam siedzenie że żaden grzany fotel nie jest potrzebny. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Szukałem nawiewu dla pasażerów z tyłu, w P11, z klimą i nie znalazłem, jestem zdziwiony, co to za samochód, czym mnie jeszcze zaskoczy? W moim 25-letnim Renault 11 był nawiew do tyłu, półosie się nie ukręcały, skrzynia automat, do końca pięknie działała, silnik nie brał oleju, pojawiły się dopiero dwa ogniska punktowej korozji, szkoda, że był już za mały, bo za to co włożyłem w polecaną mi primerę, to zrobiłbym nówkę z mojej Reno 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A u mnie nawiew jest. wp11.144.

 

Możesz fotki zrobić i wrzucić na forum , bo jeszcze nigdy widziałem tylnego nawiewu w p11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod siedzeniami od strony tunelu na podłodze pod tapicerką idzie płaska prostokątna rurka i z niej wieje, w tapicerce jest oczywiście dziura na końcówkę rurki

Edytowane przez PrzeRuSco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...