Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Klawisz podgrzewania tylnej szyby jest podświetla


Gość AUTOMAT_82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja natomiast nie sšdziłem, że schowek obok pasażera jest podwietlany, rozbierałem go przy czyszczeniu klimy ale nic nie widziałem :roll:

muszę jeszcze tylko do zapalniczki się dostać i bedzie komplecik :)

 

człowiek całe życie się uczy ...

 

a pprzy okazji - włšczniki od obiegu zamkniętego i klimy podwietlajš się cały czas, czy tylko po ich uruchomieniu (wiecace paski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pprzy okazji - włšczniki od obiegu zamkniętego i klimy podwietlajš się cały czas, czy tylko po ich uruchomieniu (wiecace paski)

 

podswietlone sa po zapaleniu swiatel, natomiast jesli je uruchomisz, tak jak napisales, to zapalaja sie kontrolki na nich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mi też te kontrolki się nie palą, tylko właśnie paski. Oj trzeba będzie trochę czasu poświęcić na wymianę oświetlenia:

- schowek

- półka przy zapalniczce

- zapalniczka

- klawisz podgrzewania szyby

- zegar

 

Czy ktoś ma w głowie jakie powinny być żarówki do tych elementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mi też te kontrolki się nie palą, tylko właśnie paski. Oj trzeba będzie trochę czasu poświęcić na wymianę oświetlenia:

- schowek

- półka przy zapalniczce

- zapalniczka

- klawisz podgrzewania szyby

- zegar

 

Czy ktoś ma w głowie jakie powinny być żarówki do tych elementów?

 

Co do zegara to są tam takie żarówki jak w tej poradzie:

http://www.nissanklub.pl/zrob_sam.php?pid=...cid=3&tid=7

 

Natomiast jeśli chodzi o schowek, półkę przy zapalniczce, to żarówki wiem jakie są, ale nie podam Ci typu bo nie znam ;) Wziąłem po prostu wymontowaną w dłoń i poszedłem do sklepu ;) To samo tyczy się żaróweczek w podświetleniu klawiszy. Te są o numer mniejsze i przynajmniej w moim mieście nie znalazłem do nich niebieskich kapturków :( Dobrze że stare się bardzo nie sfatygowały i nadawały do powtórnego użytku.

 

A tak BTW nikt z Was nie wspomniał, że podświetlana jest również popielniczka! Ostatnio podjąłem zakrojoną na szeroką skalę akcję wymiany wszystkich spalonych żaróweczek. Było ich 5 :shock:

 

Powodzenia w rozgrzebywaniu deski rozdzielczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast nie sądziłem, że schowek obok pasażera jest podświetlany

Mnie też to zaskoczyło. Swego czasu, zaraz po kupnie, wymieniłem wszystkie możliwe żaróweczki w środku, bo świecił tylko AUTO od szyb (widocznie poprzedni właściciel nie przywiązywał do tego większej wagi). Dzisiaj będę miał trochę więcej czasu to może uda mi się znaleźć i wymienić żarówkę w schowku pasażera... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że i u mnie spalone jest przynajmniej 6 żarówek :shock: :!: Też trzeba się będzie zabrać za to przed zimą :neutral: W poprzednim aucie w pewnym momencie skapitulowałem ale teraz w Primie dzięki Waszym poradom powinno być łatwiej :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę miał trochę więcej czasu to może uda mi się znaleźć i wymienić żarówkę w schowku pasażera... :wink:

Żarówkę znajdziesz bez problemu. Jest na lewej jego ściance ( blisko górnej krawędzi ). Nie próbowałem wymieniać jej bez wymontowywania schowka, ale może jest to możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem jakiś dziwny, albo ten typ tak ma (tzn. nie ma ). Wyjąłem cały schowek, przeszukałem i obmacałem wszystkie ścianki, ale niczego co by przypominało oświetlenie nie znalazłem...

 

nie jestes sam, u mnie w P11 tez nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w schowku (nad nogami pasażera) jest otwor w gornej sciance.

Czy bagaznik tez powinien byc podswietlany?

Tak. W hatchbacku żaróweczka jest po lewiej stronie bagażnika.

 

nie jestes sam, u mnie w P11 tez nie mam :(

Oświetlenie schowka macie na 100% tylko po prostu nie możecie go znaleźć ;)

 

 

A u mnie ta wnęka przy zapalniczce wcale nie jest podświetlana, mam na myśli tą pod przełącznikami klimy. Nawet nie ma miejsca na żaróweczkę.

Pierwsze słyszę, żeby P11 nie miała podświetlania tego schowka...

 

Chłopaki jeśli nie dacie sobie rady przez najbliższe pare dni to zrobię zdjęcia tych wszystkich lokalizacji i Wam tu wrzucę. Ale będziecie musieli poczekać do czwartku bo wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie schowka macie na 100% tylko po prostu nie możecie go znaleźć

kiedys odkrecalem caly schowek i nic takiego niezauwazylem (moze nie zwracalem uwagi), bynajmniej dzisiaj az zerknalem tak na chwilke lecz niedoglebnie i nic nie znalazlem.Znaczy sie jest jakby na gorze po lewej stronie w schowku prostokatny otwor i nic wiecej.Chyba ze poprzedni wlasciciel cos modzil :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyłem się więc zapodaję.

Uwaga, zdjęcia w fatalnej jakości bo robione telefonem i po ciemku... Trzeba się przyjrzeć żeby coś zobaczyć, ale dla tych co w te miejsca chociaż raz zaglądali, nie powinno być problemów z odnalezieniem się ;)

 

Lampka w bagażniku ( to było najprostsze ). Znajduje się po lewej stronie blisko górnej krawędzi przedziału bagażowego, nad wgłębieniem w którym ja mam apteczkę ;). U mnie jest to spora lampka z widocznym kloszem.

bagaznikye6.th.jpg

 

 

Lampka we wnęce pod pokrętłami nawiewów. W górnej powierzchni jest prostokątny otwór. Wewnątrz umieszczona jest mała żaróweczka. Na zdjęciu nie widać samej żarówki, ale idać otwór.

wnekakw5.th.jpg

 

 

Lampka w schowku. Górna lewa część schowka. Podobnie jak w poprzednim wypadku. Widać gdzie jest żarówka, choć samej nie widać.

schowekfu0.th.jpg

 

 

Mam nadzieję, że choć trochę pomogę Wam w poszukiwaniu lampek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka w schowku. Górna lewa część schowka. Podobnie jak w poprzednim wypadku. Widać gdzie jest żarówka, choć samej nie widać.

Niestety, u mnie w tym miejscu jest tylko dziura. Nie ma nawet żadnej instalacji, żeby podłączyć żarówkę. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka w schowku. Górna lewa część schowka. Podobnie jak w poprzednim wypadku. Widać gdzie jest żarówka, choć samej nie widać.

Niestety, u mnie w tym miejscu jest tylko dziura. Nie ma nawet żadnej instalacji, żeby podłączyć żarówkę. :sad:

 

 

U mnie nawet otworu nie ma. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka w schowku. Górna lewa część schowka. Podobnie jak w poprzednim wypadku. Widać gdzie jest żarówka, choć samej nie widać.

Niestety, u mnie w tym miejscu jest tylko dziura. Nie ma nawet żadnej instalacji, żeby podłączyć żarówkę. :sad:

u mnie tak samo, tylko dziura :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stranger a mógłbyś zrobić fotkę tej lampki której nie mam, tej pod przełacznikami klimy?

Bo te dwie w schowku oraz w bagażniku to mam :D

Nie wiem o którą Ci chodzi, bo pod włącznikiem klimy, lampkę w tej wnęce widać na drugim moim zdjęciu. Tą masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem oświetlenie w schowku przy nogach pasażera - mam otwór ale nie mam oświetlenia. Schowek w konsoli środkowej ma żaróweczkę wlutowaną w obudowę plastikową. Troszkę się pobawię i wymienie. Byłem w serwisie pytać i jak mi podał cenę to prawie z krzesła spadłem - 100ZŁ!!!!!!!

zarowka.jpg

Fotka zaróweczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...