Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 TD drażek zmiany biegów ???


Gość Bartecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!

 

Mam trochę denrwujący problem, strasznie halsuje mi podczas jazdy drążek zmiany biegów cały czas jak by trzeszczy..... Miał ktoś podobny problem???

 

Czy mozna gdzieś dostać same tulejki, które sa na drążku, który dochodzi do skrzyni????

 

pozdr

BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna gdzieś dostać same tulejki, które sa na drążku, który dochodzi do skrzyni????

 

Witam.

Z tego co wiem, to w oryginale jako część zamienna występuje cały drążek. Ale ten przegubik krzyżakowy idzie rozebrać, oczyścić i nasmarować. Myślę, że to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam ten sam problem szczególnie w przedziale miedzy 1500 a 2000 obrotów. Jak przytrzymuej drążek ręką to przestaje trzeszczeć. Gdzieś czytałem o tym na forum. Jak znajdę to dam znać. Pozdrowienia. Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello no i sie okazalo

 

krzyzak skrecilem dalem tam takie cieniutkie podkladki ale było jeszcze gozej !!!!

 

okazalo sie co innego :) mam nie oryginalna galke zmiany biegow i byla w srodku luźna i dawala taki dzwięk po wymianie ne inną tego efektu nie ma :)

 

malo co calego mechanizmu zmiany biegow nie rozebralem ;-)

 

dzieki za wszystkie informacje

 

pozdr

 

BF

 

 

 

U mnie po wymianie krzyżaka przestało, a wczesniej tylko na 5 trzeszczało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

U mnie jest podobny problem. Trzeszczy jak by ktoś zębami zgrzytał jak ruszam drążkiem i na luzie i ogólnie biegi ciężej wchodzą, to nie gałka trzeszczy tylko cały drążek, niby żadnych luzów wybierak nie ma ale ciężko chodzi i to zgrzytanie :angry:

 

Jak już zapnę bieg to tego nie ma, tylko jak nim manewruje i na luzie trzeszczy od wibracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...