Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kilka problemów z p10 1.6 gaźnik


mareq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

obroty na ssaniu mozna regulowac śrubką ktora powinna byc umieszczona na tym cięgnie ktore podnosi przepustnice za pomocą bimetalu

Dzięki za cenną informację. Dzisiaj spróbuję.

 

ps Kuba 25 co sądzisz o tym. Wstawiłem sobie diodki. Troche słabe foty bo komórką robione. Szkoda że wskazówki są tak słabo oświetlone. Nie ma na to jakiegoś patentu?? Niestety za cholere nie mogłem się dobrać do zapalniczki. Dostęp kijowy i nic nie widać. Jak tobie się udało??

 

2002071702fs3.th.jpgp><p><a href=http://img233.imageshack.us/img233/9571/2002071703pn9.th.jpg' alt='2002071703pn9.th.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Kuba 25 co sądzisz o tym. Wstawiłem sobie diodki. Troche słabe foty bo komórką robione. Szkoda że wskazówki są tak słabo oświetlone. Nie ma na to jakiegoś patentu?? Niestety za cholere nie mogłem się dobrać do zapalniczki. Dostęp kijowy i nic nie widać. Jak tobie się udało??

No i super Ci to wyszło. Ja dopiero będe się brał za zegary i żadnego patentu na wskazówki jeszcze nie mam ale pomyślę nad tym. Ja sobie też z zapalniczką dałem spokój bo już nerwy mi zaczeły puszczać i niestety jest zielona :/ Ale foty to Ci całkiem niezłe wyszły , mi 100 razy gorsze wychodzą i komórką i kamerą :029:

PS ale ten włącznik awaryjek to Ci świeci jakbyś tam H4 conajmniej miał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS ale ten włącznik awaryjek to Ci świeci jakbyś tam H4 conajmniej miał

 

Hehe. Fakt. Przedobrzyłem trochę. Jutro będę poprawiał. Zamieniłem w tym włączniku żarówkę na trochę mocniejszą. Wstawię starą bo przy takiej "latarce" to tych przycisków po bokach wogóle nie widać (u ciebie też tak słabo są widoczne?). Próbowałem wstawić diodę ale nie chciała świecić. Żarówka bez problemu. Diody kupiłem w sklepie elektronicznym. 36 zeta wyniosły. Te do zegarów były po 5 zł za sztukę a te mniejsze po 1.5 ale przynajmniej mam pewność że kupuję diody led a nie jakieś podróby z allegro.

Szkoda tylko że radio mam na zielono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Fakt. Przedobrzyłem trochę. Jutro będę poprawiał. Zamieniłem w tym włączniku żarówkę na trochę mocniejszą. Wstawię starą bo przy takiej "latarce" to tych przycisków po bokach wogóle nie widać (u ciebie też tak słabo są widoczne?). Próbowałem wstawić diodę ale nie chciała świecić. Żarówka bez problemu. Diody kupiłem w sklepie elektronicznym. 36 zeta wyniosły. Te do zegarów były po 5 zł za sztukę a te mniejsze po 1.5 ale przynajmniej mam pewność że kupuję diody led a nie jakieś podróby z allegro.

Szkoda tylko że radio mam na zielono.

Tak, u mnie tez dość słabo świecą, myślałem że są brudne w środku ale po oczyszczeniu świecą tak samo więc widocznie tak musi być. Ja mam radio bursztynowe i zastanawiam sie nad zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
obroty na ssaniu mozna regulowac śrubką ktora powinna byc umieszczona na tym cięgnie ktore podnosi przepustnice za pomocą bimetalu

Powiedz mi proszę dokładnie o którą śrubę chodzi. O tą którą zaznaczyłem strzałką??

0203071432af7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witajcie.. Mianowicie mam podobnu problem na zimny silniku wszystko ok, ale jak przejade 2-3km to na obrotach 2-2.5tys zaczyna szarpać tracąc moc, jak by nie dostawał paliwa,a zarazem spalanie na odcinku 16km/paliwa spalił 3.5L...

Na trasie ostatnio też spalał mi 9 a nie jak zawsze 5.8-6.2l/100km, gdy staje na światłach silnik ciepły obroty mam ok 1.5tys i skaczą 1000-1500 falowanie czy ktoś z was miał taki przypadek?

Dodam że kopułka,palec i świece nowe,pali zimny i ciepły na dotyk tylko spalanie wysokie i te falujące obroty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...