Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Rozdzielacz powietrza z nagrzewnicy


roberts

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem czy to dobrze nazwałem, ale pytam czy ten ROZDZIELACZ powietrza nagrzewnicy można wyjąć bez zdejmowania całej deski?

 

Poza tym dodatkowe pytanie,czy można przepłukać nagrzewnicę środkiem chemicznym do odkamieniania czajników?Czy ktoś próbował i z jakim skutkiem?

 

Coś mi śmierdzialo, potem przestały świecić kontrolki pokazujące w jakim położeniu jest ten rozdzielacz czyli na którą część auta mam nadmuch ciepłego powietrza.Teraz nie przestawię już nadmuchu na inną pozycję, dobrze że została na szybę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin101

mozna odkamieniac ,ale jak auto jezdzilo na plynie to niepotrzebne (a czasem przy okazji moga wyjsc dziurki)

czasem wystarczy przeplukac nagrzewnice bez demontazu strumieniem wody

gdzies juz komus opisywalem jak to zrobic w jakims poscie

co do rozdzielacza to poszukaj moze sie jakis sie zjarał

sadze, ze jest to p10 po lifcie mozna wydlubac z polowa deski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek_83

Sprawdz bezpiecznik na poczatek od tego sterownika.Prawdopodobnie wtyczka sie poluzowala z tylu urzadzenia.Wyjmij radio,wloz reke i poruszaj tam.Wtyczke mozna wcisna bez zdejmowania czegokolwiek,oprocz radia oczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

powiedzcie jakie są najczęstsze przyczyny usterek w nagrzewnicach?? robię statystykę na studia

podzielcie się waszymi doświadczeniami

 

 

 

________________________

nagrzewnice wodne najtańsze nagrzewnice w kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...