Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opona Bieżnikowana - przygoda i cała prawda


Gość Czarnomag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może poinformować producenta, ze zgłaszasz sprawę do prokuratury, bo taka jakość sprzedawanych opon stwarza zagrożenie publiczne? Poza tym powiedz im, że sprawą zainteresowałeś już któryś z dzienników motoryzacyjnych i jeden z większych portali internetowych, który zajmuje się sprzedażą opon. Mówisz im o tym tak na wszelki wypadek, żeby nie byli zdziwieni. Napisz też, że poszukujesz podobnych wypadków do Twojego bo wszystko wskazuje na to, że produkują po prostu bubel. Itd, itd, itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspołczuje ale tak to jest z bieżnikiem takie opony nadaja się tylko do przyczepek i do niczego więcej stara guma z osnową przy rozgrzewaniu jej aby nałożyć świeży bieżnik może ulec uszkodzeniu lub nie to jest loteria i nie do sprawdzenia po całym zabiegu bieżnikowania taka opona to bomba z opużnionym zapłonem siła odśrodkowa ją rozrywa jeszcze przy takiej szybkości a gdyby było ślizgo? najgorsza używka jest lepsza i bezpieczniejsza od najlepszego bieżnika.Sam wykończyłem kilka bieżników i nigdy więcej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

juz powoli dochodzilo do mnie ze jednak chyba nie odzyskam pieniedzy, jednak bombel zaoferowal pomoc i chyba bede zaczynal walke. zaczynamy od badan laboratoryjnych, zobaczymy jak to wyjdzie wszystko. bombelku jak cos musimy sie ugadac to wszystko ci przekaze.

 

.elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość CichyBart

napiszcie, bo interesuje mnie to. Ja kiedyś walczyłem z firmą Siemens (komórka C65) - 13 reklamacji w 8m-cy, sąd konsumenta i zwrot pieniędzy w końcu...

Ciekawe, jak ta sprawa się potoczyła.

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Pon 31 Gru, 2007 09:36 ]

Rozmawiałem z zaprzyjaźnionym prawnikiem... Nie podjął by się wystąpić przeciwko. Bratowa jest sędzią i twierdzi, że sprawa ma szanse wygrania... 10%... nie więcej. Działanie czynnika zewnętrznego i już. Oni przedstawią swoje ekspertyzy, które będą (oczywiście) wyśmienite i już...

Czekam, co z tą sprawą... :) (mam nadzieję, że moi znajomi się mylą)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...