Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Układ Dolotowy, Filtry Stożkowe oraz CAI


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a w ktorym miejscu macie miksery ?

a zreszta przy tym to chyba sensowne bedzie po prostu doprowadzenie zimnego powietrza do puchy z filtrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MATIzagan

ja myslalem zeby zrobic to tak .... uciac kawalek tej rury od obudowy i od tego momentu pociagnac jakas inna rure az do halogenu na dole a stary filtr zostawic tam gdzie jest ale nie wiem czy jest sens ale wydaje mi sie ze jest bo przeciez bedzie zimne powietrze sobie bral ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj chcialemcos pokombinowac,sciagamobudowe a tam dolnej czesci sienie da bodochodzi jakas rurka od gazu;/

i d*pa;/

 

jeszczeniewiem co wymysle :/

jak cos zrobisz to wklej fotki

 

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajeny sa w wiekszosci zbrojone, dobra whateva ;> to nie jest i tyle ;P

ciepłe łyka ostro, tak jak u mnie, ale niedługo czas na małe strzyżenie błotnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest K&N, moze KN ;)
chyba wiem co kupowalem i za co placilem, a mocniej czerwony przez to ze zdjecie troszke retuszowane w Photoshopie a w sklepie jeszcze zaimpregnowane doklednie :D Cieplo narazie bedzie lykal bo nie ma czasu tego gdzies w inne miejsce przerzucic, ale z czasem kto wie... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K$N ma inaczej wykonczane elementy na koncu stozka i przy mocowaniu. chco bywaja tez i z czarnym zakonczeniem plastikowym . no moze to i KN ale teraz w lato to moze byc jeszcze gorzej jak masz filtr tak w samym silniku prawie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bond dajesz go w nadkole i zobaczysz co to znaczy CAI :)

albo jakas obudowa i rura pod zderzak, zadne nadmuchy nic nie daja...

 

patrzac na te foty.. impregnowales filtr olejem?

 

johny_fellow Ty tez sie nie ociagaj i wkladaj filtr w zderzak bo pojutrze zlot a trzeba cos pokazac ;)

 

szkoda ze mnie nie bedzie.... :(

 

pozdr

 

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 15:39 ]

ja dzis czyscilem i nasaczalem swoj stozek noname i nie bylo tak zle jak przypuszczalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
johny_fellow Ty tez sie nie ociagaj i wkladaj filtr w zderzak bo pojutrze zlot a trzeba cos pokazac

Narazie z rury kominkowej zrobiłem tylko dolot zimnego powietrza ze zderzaka w okolicę stożka.

 

A co do pokazywania "czegoś" to generalnie każda maszyna 1.6, z którą dzisiaj stanąłem na kresce dostała baty :D :D :D No ale sporo jeszcze do poprawienia, m.in. właśnie przy stożku. I zapłon chcę podjechać kiedyś porządnie wysterować. No i coś ssanie mi przestało działać i się dusi na zimnym silniku ale poszukam na forum co może być przyczyną i się podłubie :D

 

No przyznam się, że w jednym na trzy starty z Pablo'sem dostałem bata. :D Tylko, że wtedy na dziko pojechało 5 aut i nie wiedziałem co się dokładnie dzieje :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bond dajesz go w nadkole i zobaczysz co to znaczy CAI :)

albo jakas obudowa i rura pod zderzak, zadne nadmuchy nic nie daja...

 

patrzac na te foty.. impregnowales filtr olejem?

 

johny_fellow Ty tez sie nie ociagaj i wkladaj filtr w zderzak bo pojutrze zlot a trzeba cos pokazac ;)

 

szkoda ze mnie nie bedzie.... :(

 

pozdr

 

[ Dodano: Czw 07 Cze, 2007 15:39 ]

ja dzis czyscilem i nasaczalem swoj stozek noname i nie bylo tak zle jak przypuszczalem ;)

 

 

W czasie zakupu gosc mi go jeszcze czyms zoltym spryskal twierdzac ze ten impregnat jest lepszy od tego seryjnie stosowanego w K&N. Wiec przystalem na propozycje. Niestety nie zwrocilem uwagi co to bylo. Co do nadkola to filtr docelowo ma tam wyladowac tylko narazie czasu mi brakuje... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
W czasie zakupu gosc mi go jeszcze czyms zoltym spryskal twierdzac ze ten impregnat jest lepszy od tego seryjnie stosowanego w K&N.

Bond ale Ty wcale nie masz K&N więc pewnie ten stożek wogóle nie był niczym spryskany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas z gosciem rozmawialem o filtrze K&N i za to tez placilem. Skoro tak mowicie to chyba pojade to sprawdzic a jak sie okaze ze to nie to, to go normalnie spierdole. Fakt patrzylem i na stozku nie ma zadnego znaku ze to K&N. Nic nie jest wygrawerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

A masz chociaż pudełko od tego stożka?

Czy może chociaż jakieś karty gwarancyjne, instrukcje, naklejki etc, które standardowo znajdują się w zestawie ze stożkiem K&N :?:

 

Wogóle to zobacz sobie mój post na poprzedniej stronie gdzie zamieściłem fotkę mojego dolotu z filtrem K&N - filtr K&N rozpoznasz też po jego kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...