Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stłuczka-pomocy.


Gość Dżodżo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zanioslem wydruki pomiaru geometrii i fakture za ten pomiar, oczywiscie wszystko co dalem to sa kopie. Teraz czekam na dalsze decyzje firmy UNIQA. Jak cos bede wiedzial i bede mial najswiezsze informacje to dam znac.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samochód jest zarejestrowany na osobę fizyczną nie będącą płatnikiem podatku VAT wówczas należy złożyć fakturę oryginalną aby móc otrzymać zwrot brutto, w przeciwnym wypadku otrzymasz kwotę netto.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że masz już dość. Ja pracuję w tej branży więc JUŻ się przyzwyczaiłem ;)

 

[ Dodano: Pią 04 Maj, 2007 12:21 ]

I jak tam? Sprawa wciąż się ciągnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Dżodżo

I juz chyba koniec bedzie, no oprocz pozniej chorobowego.

 

Wczoraj dostałem pisemko (co najciekawsze zaadresowane nie na moje imię, ale reszta danych sie zgadzala i imie Kszysztof napisali w ten sposob "KRZYSZTOW" hehehe).

 

A więc tak:

 

Centrum Likwidacji Szkód w Lublinie zawiadamia, że po rozpatrzeniu wniesionego odwołania przyznano dopłatę odszkodowania w wysokości 700,00 PLN, według nastepujacego rozliczenia:

-Doplata do rozliczenia szkody calkowitej: 650,00 PLN

-Na podstawie faktury VAT nr .....: 50,00 PLN

 

Czyli doplacaja mi 70o złotych, ta faktura to po prostu zwracaja mi za pomiar geometrii samochodu.

 

No i dalej jakies tam standardowe bzdety, ze kasa zostanie przekazana i inne tam.

 

No i teraz jestem zadowolony.

 

Jeszcze jedno pytanko, czy moge sie jeszcze ubiegac o podatek VAT czy nie?????

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Dzwoniłem do oddziału firmy UNIQA w Lublinie z pytaniem czy kwota przy szkodzie całkowitej jest netto czy brutto. Pan mi odpowiedzial, ze ani jedno ani drugie, to jest po prostu kwota którą mi wyplacaja i tyle?

Czy ktos cos wiecej wie na ten temat. Czy to jest kwota z VAT-em czy bez, bo jesli bez VAT-u to zamierzam napisac pisemko.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Aha juz chyba rozumiem. Nie mam zadnej firmy, jestem osoba fizyczna, czyli kwota byla z VAT-em. Wiec jesli dobrze rozumiem nie ma sensu sie odwolywac co do tego VAT-u.

Jesli sie myle to mnie poprawcie.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo

Ok wielkie dzieki za podpowiedzi. Temat chyba do zamkniecia choc dzis lub wczoraj ktos mi lekko w tylek stuknal rysujac zderzak i wgniatajac lekko blache pod lampa (dobrze, ze lampa nie zbita). Ahh k...a pozabijac tych kierowcow. Nie mozna sobie zadbac o samochod bo co raz ktos cos stuknie, dotknie, zarysuje.

 

Temat chyba do zamkniecia.

 

 

P.S. Bombel jest gdzies jakis temat dotyczacy mandatow od strazy miejskiej jak nie mogli jeszcze na fotoradar łapać, bo nie moge znalezc, a mam pare pytan w tej kwestii.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...