Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

klocki i tarcze do Maximy '95 US


Gość Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość don_martinez

Witam. Nie chcę się wymądrzać ale jestem tuż po wymianie tarcz i klocków z przodu i podobno w naszych (wersja USA) tarcze są nieco inne niż w QX. Tak usłyszałem od właściciela warsztatu, który chyba zna się na rzeczy, ponieważ od lat zajmuje się tylko hamulcami.

Oczywiście nie krzyczcie na mnie, jeżeli nie mam racji - powtarzam jedynie opinię fachowca :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Nie chcę się wymądrzać ale jestem tuż po wymianie tarcz i klocków z przodu i podobno w naszych (wersja USA) tarcze są nieco inne niż w QX. Tak usłyszałem od właściciela warsztatu, który chyba zna się na rzeczy, ponieważ od lat zajmuje się tylko hamulcami.

Oczywiście nie krzyczcie na mnie, jeżeli nie mam racji - powtarzam jedynie opinię fachowca :P

Pozdrawiam

 

A wiesz jakie powinny być? Jakiej firmy części Ci założył? Możesz podać orientacyjne ceny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez
Witam. Nie chcę się wymądrzać ale jestem tuż po wymianie tarcz i klocków z przodu i podobno w naszych (wersja USA) tarcze są nieco inne niż w QX. Tak usłyszałem od właściciela warsztatu, który chyba zna się na rzeczy, ponieważ od lat zajmuje się tylko hamulcami.

Oczywiście nie krzyczcie na mnie, jeżeli nie mam racji - powtarzam jedynie opinię fachowca :P

Pozdrawiam

 

A wiesz jakie powinny być? Jakiej firmy części Ci założył? Możesz podać orientacyjne ceny? :)

 

Klocki Ferodo i tarcze ATS (chyba, w każdym razie szwedzka firma na 3 litery :diabel: )

Szukali dość długo ponieważ w większości katalogów nie występuje Maxima bez QX. Komplet z wymianą kosztował mnie ok. 550 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znacie może wymiary tarcz do Maxi US z 95r? W sklepie podali mi takie wymiary: przód-280x22x20x49,3x68x5x10, tył-278x9x8x44,5x68x5. Dajcie znać czy będą pasować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Znacie może wymiary tarcz do Maxi US z 95r? W sklepie podali mi takie wymiary: przód-280x22x20x49,3x68x5x10, tył-278x9x8x44,5x68x5. Dajcie znać czy będą pasować. :)

 

 

Tarcze dobre, ale wie ktoś może jakie są wymiary przednich klocków w A32 usa ?

 

Podjrzewam, że wygląda to tak ale nie mam pewności głównie co do wysokości:

 

Szerokość [mm] 137,2

Wysokosć [mm] 53

Grubosć [mm] 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze dobre, ale wie ktoś może jakie są wymiary przednich klocków w A32 usa ?

 

Podjrzewam, że wygląda to tak ale nie mam pewności głównie co do wysokości:

 

Szerokość [mm] 137,2

Wysokosć [mm] 53

Grubosć [mm] 17

 

 

Mam nówki komplet na tył, sprawdzę w wolnej chwili i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył nie jest problemem bo nie różni się wymiarami od wersji europejskiej, więc dobiorą w każdym sklepie.

A co do przodu to już udało mi się rozwiązać problem.

 

Wymiary:

Długość [mm]: 137,2

Szerokość [mm]: 53

Grubość [mm]: 17

 

Oznaczenia producentów:

[KASHIYAMA-C11044] - miałem i zdecydowanie nie polecam.

[FBK-C11044]

[JC PREMIUM-C11044PR]

[TRW-GDB1003]

[DELPHI-LP812]

[LPR-05P090]

[VALEO-598787]

[TEXTAR-2156101]

[bOSCH-0 986 461 139]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...