Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] linka od licznika??


Gość gardes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam mam pytanie?? jechalem wczoraj z wloclawka i linka mi chyba poszla czy mozliwe jest zeby sie urwala bo jak kumpel mial w mesku to mu sie odkrecila..

i 2 pytanie jak sie dostac do tej linki gdzie sa srubki i co trzeba zdjac aby ja zobaczyc?? , bo chyba nie jest duzo roboty wiec z kumplem chcemy to zrobic sami, a jak ktos mial podobny problem to ile kosztuje nowa linka??

pozdrawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez niedawno padla :P wiec tak linka jest krotka ogolnie dostaniesz sie do niej bez problemow jakies 10 minutek roboty. znajduje sie przy skrzyni biegow. widac ja kawalek i taka nakretke odkrec to wyjmij sam wklad i tam jest taki zabek jak Ci sie wyrobil to linka zlom i trzeba nowa albo uzywke ale patrz doklanide dlugosc bo ja kupilem troszke dluzsza do siebie i bylo duzo zabawy... a jak ten zabek na lince jest ok to padl Ci slimak w skrzyni biegow to juz wiecej zabawy.... mnie padla i linka i slimak... linke na szrocie dostalem za 30 zl a slimak 50 zl ale jeszacze nie wymienialem slimaka wiec tu Cie nie pokieruje juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość gardes

wiece ile za linke zawolali mi w serwisie nissana do licznika 195zł przegiecie bo zaden inny sklep mowi ze nie ma i nie sprowadzi nawet w arpolu tez tyle samo, moze ktos ma gdzies na szrocie linke do nissana primerki 1,6 16v z 92r. bym byl bardzo wdzieczny poszukam na allegro moze cos znajde.

 

zdjolem licznik i mi nie krecila sie linka oby tylko bo jak slimak to chyba zbankrutuje na ten samochod:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek_GT

No ja też szukam używanej i są problemy. Znalazłem nawet fajny sklep gdzie mają prawie wszystko do pimery i tego akurat nie ma :)

jeżdzę już prawie rok (jak kupiłem auto) bez prędkościomierza i chyba sobie radzę. chociaż nie wiem ile wykręciłem primerę GT . Przy 6500obr na "5" ile jedzie?

 

pozdrawiam,

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak ja potrzebowałem kilka podzespołów do mojej nyski to większość znalazłem u tego gościa - z tego co wiem też wysyła zamówiony towar:

 

"Nisscar" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maciej Morzyński

 

Kontakt

Bydgoszcz, ul. Boczna 14, tel. 052 3425325

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałem P10 to też pękła mi linka. W Krakowie jest firma która dorabia linki ze wzoru i nie są to kosmiczne ceny około 50 zł a masz nową linkę z panceżem na starych mocowaniach. Może u was też są podobne firmy i w tą stronę byma szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość B_E_R_E_K

gardes poszukaj dobrze na forum bo o ile sie nie myle ktos przerabial linke z malacza :D zeby do nismo pasowala wystarczy tylko chyba koncowke nabic a sa firmy zajmujace sie dorabianiem linke to one pomoga:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ciazko jest znalesc linke w serwisie zawolali przeciez 195zł i tu podziekowania dla kumpla z forum dal mi nr do ludzi ktorzy sprowadzaja primerki z angli i kurcze linke mam za 20zł oby pasowala... jeszcze musze wymienic poduszki pod silnikiem i podobno tez wolaja kosmiczne ceny bedzie trzeba poszukac tanszych... jeszcze raz dzeki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mialem to samo, predkosciomierz przerywal, az wkoncu wogole przestal dzialac. Okazalo sie, ze wyrobil sie zabek na koncowce linki od strony skrzyni. Odkrecilem linke i nabilem na koncowke kawalek cienkiej tulejki o stozkowatym ksztalcie (kawalek starej anteny ;) ). Pozniej tak zrobiona koncowke wcisnalem do skrzyni i wszystko dzialalo bez problemu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja mam oldtimera, jak poszła linka to w serwisie mi powiedzieli ponad 3tyś zł ;-)

 

Wiec znalazłem chłopa co mi dorobił z linki z malucha ;-) kupiłem linke i dałem mu winczacho ;-) ot cały koszt ;-)

 

Wrzuc zapytanie o linke do działu Kupie/Sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w i tu podziekowania dla kumpla z forum dal mi nr

nie ma za co :) :diabel:

 

oto numery tel.

 

502 387 097 , 505 121 151 - Pruszcz Gdański :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ciazko jest znalesc linke w serwisie zawolali przeciez 195zł i tu podziekowania dla kumpla z forum dal mi nr do ludzi ktorzy sprowadzaja primerki z angli i kurcze linke mam za 20zł oby pasowala... jeszcze musze wymienic poduszki pod silnikiem i podobno tez wolaja kosmiczne ceny bedzie trzeba poszukac tanszych... jeszcze raz dzeki.

 

jak bedzie pasowac to daj znac..tez zamówie

 

dzienx Sznurek za kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja linka do prędkościomierza do P10 kosztowała mnie 170 PLN dwa lata temu :zdziw:

Ale gdybym wcześniej zajrzał na to forum to niedałbym się tak wyrolować :036:

no cóż człowiek płaci za błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

a to że sie buja jak w starym autobusie :).. to mogą byc 2 przyczyny;

1... licznik był kręcony

2... panceż linki jest gdzieś załamany i musi zaciskać dlatego skacze w srodku wkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze juz podal nr sznurek pozdro dla niego, ja teraz czekam za przesylke i bede smigał, zobaczymy czy linka bedzie pasowac goscie sa konkretni i napewno maja linke :) widze ze to duzy problem z ta linka , do innych samochodow chyba sa tansze...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko nowe sa strasznie drogie:)

 

ja juz po zamontowaniu, -linka ktora przyszla okazala sie za dluga:/ i trzeba bylo kombinowac ucinac... ale sie udalo i sa km tylko teraz inne problemy sa, samochod to skarbonka:/

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po zamontowaniu, -linka ktora przyszla okazala sie za dluga:/ i trzeba bylo kombinowac ucinac... ale sie udalo

 

ja dzwonilem i juz niema linek narazie :/ jak to ucinałeś? mi sie ukręciła. jak obciołeś to musiałeś ją jakoś złączyc jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc no szkoda ze linki nie maja,

linke mialem za dluga bo oni sciagaja angliki wiec kierownica po 2 stronie i linka dluzsza musiala byc, przyslali mi z peknietym plastikiem tej obudowy w licznik wiec moglo by nie trzymac i wyjalem wklad okazal sie 20cm za dlugi wiec trzeba bylo kombinowac boshem sie nie dalo, bo ma skrecone linki probowalismy kilka razy ale ten sposob byl nejlepszy: rozgrzalismy palnikiem koncowke bo ma hartowana stal i po trochu nie za goraco wtapialismy cyne jak ostygla pod szlifierke zrobilismy kwadracik i pasuje i skrecilismy i jest wszystko ok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...