Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Przegub P10


Gość grz3chu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z wymianą przegubu zewnętrznego z lewej strony. Wyciągnąłem stary bez problemu. Nowy niechce się nabić, zębów ma tyle samo ale wygląda jakby otwór był mniejszy. Kiedyś miałem problem z klockami hamulcowymi, kupiłem według mojego modelu i nie pasowały. Teraz przegub i znowu coś pomieszane. Jak to cholerstwo nabić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinien wejść bez problemu żadnego. Mozesz sprawdzic sprężynkę zabezpieczającą czy Ci nie blokuje. Co to za przegub? Moze jakis szmelc kiepsko wykonany i dlatego nie wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego już, wygląda na to, że lewy przegub ma 23 zęby a prawy 22 zęby, wnioskuje to z katalogu JC. Więc zakładam prawo na lewo :P No chyba, że się myle...nowy ma 22, stary 23.

 

JC przeguby

JC przeguby zamienniki

 

edit:

 

Te katalogi są zakręcone jak ruskie termosy :P wyszło na to, że musze w piątek jechać do łomianek do hurtowni tej co sprzedaje na www.przeguby.pl, dostane jeszcze 10% rabatu za NKP. W IC nie mają.

 

[ Dodano: Pią 08 Cze, 2007 13:55 ]

No panowie z łomianek (przeguby.pl) się nie popisali, najpierw kazali przyjechać, tłukłem się PKSem w ten upał bo Primerka rozłożona a oni mi mówią, że niema, myślałem że rozpierduche tam zrobie :P Zamówiłem na allegro, oby sie powiodło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam mam ten sam problem przegub do p10 lewa strona nie pasuje o 1 ząbek! Wiecie z czego podejdzie ten przegub bo primerką nie da się już jeździć.Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamilos210

Jak kupywałem przegub do swojej Primery to pytali się tylko o Markę i Model autka i czy ma ABS czy nie :) Ale ostatnio widziałem na allegro że niektórzy pytają się o wymiary i przysyłają identyczny przegub :) Najlepiej bedzie wyjąć stary przegub i go dokładnie zmierzyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...